مرگ مشکوک زن جوان به روایت همسرش: هر دو معتاد بودیم، خودم مواد برایش تزریق کردم و مرد

با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت پرونده مرگ مشکوک زن جوان بر اثر تزریق مواد مخدر برای تایید علت نهایی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
ساعت ۱۳و ۳۷ دقیقه بعد از ظهر روز جمعه، تلفن بازپرس کشیک به صدا در آمد و ماموران کلانتری ۱۱۴ غیاثی، خبر از مرگ مشکوک دختر جوانی دادند که توسط ماموران اورژانس ۱۱۵ مطلع به آنها اطلاع داده شد.
پسر جوانی که خود را همسر مرد جوان معرفی کرده بود، در اظهاراتش به بازپرس کشیک صحنه قتل، که در صحنه حاضر شده بود گفت، من و همسرم چند وقت است که به مواد مخدر معتاد هستیم و گاهی می شود که مشروبات الکلی نیز مصرف می کنیم، در روز مذکور همسرم می خواست مشروب مصرف کند، اما نتوانستم پیدا کنم و به همین دلیل از یکی از داروخانه ها یک الکل طبی-آرایشی خریدم و از همان مصرف کردیم اما او قانع نشد و صبح زود که از خواب بیدار شد تصمیم گرفت با هم مواد تزریق کنیم، او خیلی وقت بود که به فکر تزریق مواد افتاده بود اما من او را منصرف می کردم و می گفتم همین مواد لعنتی که مصرف می کنیم هم مضر است، اما او به حرف من گوش نکرد و با کمک سرنگی که از داروخانه خریده بود مقداری به خود تزریق کرد و در کنار هم خوابیدیم، اما ظهر که بیدار شدم متوجه گشتم از دهانش کف بیرون آمده و در حال تشنج است.
 
سریعا با اورژانس تماس گرفتم اما مشخص شد او فوت کرده است و من خیلی متاثر شدم که همسرم را با دستان خودم کشتم و کار تزریق را همان روز خودم انجام دادم. با تکمیل اظهارات مرد جوان در مورد مرگ همسرش، به دستور بازپرش کشیک، به پزشکی قانونی منتقل شد تا در صورت تایید حرف های مرد جوان، پرونده مرگ همسر او، مختومه اعلام شود.
+19
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش
  بعضی زنها جه. جیزایی اردور میدن!!! مواد،مشروبات الکلی...شوهرشونم زود واسشون فراهم میکنه 😳
  14
  18
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  zan kermanshah - کلن، آلمان
  مشروب خوردن در حد اعتدال ایرادی برای زن نداره تزریق کردن آتش به زندگی میزنه.نه که تا حالا هیچ زنی ویار مشروب نکرده و همه مریم مقدس هستند
  3
  16
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  aseman abi_1 - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  پسر جوانی که خود را همسر مرد جوان معرفی کرده بود. اقا من اینو 100 نیگا کردم ولی چیزی نفهمیدم شما چی؟
  0
  13
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  مسئله ائی نیست یک معتادکمتر
  4
  3
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.