پورحیدری: رویارویی قلعه‌نویی و مظلومی حساسیتی ندارد/ امیر کارش را بلد است، اما ما بُرد می‌خواهیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: قلعه‌نویی مربی باهوشی است که کارش را بلد است اما از طرفی استقلال هر جا که ‌می‌رود همه انتظار برد دارند.
منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با تراکتورسازی و پیوستن امیر قلعه‌نویی به جمع سرخپوشان تبریزی و رویارویی مظلومی با وی صحبت‌های زیر را انجام داد.
شرایط استقلال قبل از بازی با تراکتورسازی چطور است؟به نظرم تیم خوب تمرین می‌کند و در این هفته هم با وجود مشکلاتی مثل بارش برف تمرینات پیگیری شد. برنامه‌ریزی خوبی انجام شده و هم صبح و هم عصر تمرین می‌کنیم. هرچند بازیکنان تیم ملی امید هم به ما اضافه شدند و خوشبختانه روزبه چشمی هیچ آسیب‌دیدگی ندارد ولی از سوی دیگر میثم مجیدی را از دست داده‌ایم و نمی‌توانیم در این مسابقه استفاده کنیم.
بازی را چطور می‌بینید؟واقعا بازی سختی در پیش داریم.تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است که نفرات بسیار خوبی هم دارد. آنها هواداران پرشوری دارند و حالا یک مربی باهوش هم به جمع آنها اضافه شده و کار سخت‌تر شده است. استقلال هر جا برود مدنظرش برد خواهد بود و همه این انتظار را دارند. من فکر می‌کنم با تمریناتی که انجام دادیم بازی بسیار خوبی را در پیش خواهیم داشت.
رویارویی قلعه‌نویی با مظلومی و استقلال را چطور می‌بینید؟اول فصل هم قلعه‌نویی با ملوان روبروی استقلال و مظلومی بود. این مسئله چیز مهمی نیست که بخواهد حساسیت ایجاد کند. قلعه‌نویی به دنبال کار خودش است و استقلال هم همینطور.در هر صورت دو بازی حساس مقابل تراکتورسازی داریم که یکی از آنها در لیگ است و یکی هم در حذفی. مطمئنا تراکتورسازی با انگیزه مضاعف می‌آید چون برای لیگ قهرمانان آسیا هم قصد آماده‌سازی دارد. چیزی که من می‌دانم امیر قلعه‌نویی کارش را بلد است.
شما امسال کمتر در تمرینات استقلال آفتابی می‌شوید و این مسئله علامت سوال به وجود آورده است. دلیلش را توضیح می‌دهید؟مشکل خاصی نیست. مسابقات به صورت مداوم برگزار می‌شود و متاسفانه من هم مشکل قند دارم. باید سعی کنم سرما نخورم تا از بدنم محافظت کنم. البته تلفنی همه مسائل را زیرنظر می‌گیرم و خدا کند که سرما زودتر تمام شود. من هم بتوانم کامل در اختیار تیم باشم. متاسفانه یکبار با ماشین کنار زمین حضور پیدا کردم و به خاطر فرار از سرما در ماشین نشستم که کلی به من انتقاد شد. این مسائل کم‌لطفی است. هوا سرد است ولی مطمئن باشید مشکلی به وجود نخواهد آمد و کارها را پیش خواهم برد.
ظاهرا قرار است قهرمانی فردا بعد از بازی دنیای قضاوت خداحافظی کند. فکر نمی‌کنید این مسئله ممکن است تاثیری در روند داوری بازی داشته باشد.تصور من این است که مشکلات داوری باعث چنین تصمیمی شده و داوران سعی می‌کنند کنار بکشند. هم مشکلات مالی وجود دارد و هم جو ورزشگاه‌ها در تصمیم داوران تاثیرگذار است. قهرمانی یکی از داوران خوب ما است که کمیته داوران نباید اجازه دهد این مسئله به سایر داوران منتقل شود.
ظاهرا چند بازی است که بازیکنان پاداش‌های خود را دریافت نکردند. درست است؟ما طبق جدولی که از ابتدای فصل تدوین کرده‌ایم پاداشی برای پیروزی‌های استقلال در نظر گرفته‌ایم که دو سه بازی این پاداش‌ها عقب افتاده اما مشکلی وجود ندارد و پرداخت خواهد شد.
+6
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.