پیام فیلی، شاعر ایرانی که می‌خواهد ساکن اسرائیل شود.

+54
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  لعنت به ملا که همه چیز رو بهم ریخته ولی در متن میخوانید " با تماشای فیلم‌های با موضوع هولوکاست، به اسرائیل علاقه‌مند و بعدها "عاشق اسرائیل" شده است!" جالب است این دوچه وله این موضوع برایش از فعالیت بدبختهایی که واقعا در ایران برای حتی حمایت ساده از حیوانات به زندان می روند یا دراویش و . مهمتر است. باشه بابا من باور کردم حکومت ایران و حکومت اسرائیل هر دو بچه خوبند و مردم هر دو کشور بچه بد و کسی حرف گیهای ایرانی رو نمیفهمه. باشه من باور کردم هرکی از ایران پناهنده می شه یا گی یا مسیحی ولی هیچ کیس قابل توجه دیگه ای وجود نداره که تحت پوشش قرار بگیره (بدبختهایی من می شناسم که داستانشون رو از ظلمهای حکومت بدونید وقت خوندن این خضعبلات رو نخواهید داشت فیلم هولوکاست هم ندیدن تا عاشق تل آویو بشن). ایشون بهتر بود یکم فیلمهای هولوکاست جنگ جهانی توسط قوای متفقین رو در ایران علیه مردم مظلوم ایران ببینه تا عاشق ایران و نهایتا عاشق تهران بشه.
  38
  66
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::romano - تهران، ایران::]. عالی بود حرف دیگری نمی ماند
  16
  21
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  parsi6 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  در اینکه هولوکاست اتفاق افتاده شکی درش نیست. ولی‌ چون یهودی‌ها تریبون و رسانه‌‌های دنیا رو تو دستشون دارن صداشون بلندتر از دیگران به گوش میرسه و خیلی‌ هم بزرگ نمائی و مظلوم نمائی میکنند. سایر ملیت‌ها با گرایش‌های دینی متفاوت هم قربانی هولوکاست بودند و کمتر اسمی ازشون میاد. بمباران اتمی‌ هیروشیما و ناکازاکی کم از هولوکاست نبود.
  12
  30
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  نمونه اتش زدن سینما رکس ابادان و جزعاله شده هزاران نفر وباسم ساواک انداختند و تجاوز وکشتن زنده یاد ترانه موسوی که بعد اتشش زدند . نمونه هلوکاست ملائی . اما کسی صدایش را نشنید . قربانی .قربانیست . چه 1000 نفر چه میلیونها نفر...
  5
  29
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران
  فعلا که دور ،دور یهودی ها و همجنس بازها و آخوندا ست. دوره گردون ،بچرخ اما یک جایی جلوی حرکتت می چرخه و انسانیت و زیبایی ها بر دنیا حاکم میشه.
  7
  18
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  آلمانی‌ها خنگ اسلامی نیستند---- اگر کشتار هولوکاست یک میلیونیم اغراق بود خودشان برای پاک کردننگ کشتار--- دلیل میاوردند!!!!!!!-حرف مسخره ی احمدی‌نژاد سوسمار زاده را تکرار نکنید.
  12
  8
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.