نشریه فوربس: زنان ایرانی در حال فتح گام به گام عرصه آی‌تی.

+28
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  ماشالله بزنم به تخته! هرچی بیشتر تحت فشارشون قرار میدن بیشتر صیقل پیدا میکنن، مثل الماس!! بدرخشین و کور کنین بداندیش ها رو!
  2
  19
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  زنها تکامل کننده بشریت و شیرینی‌ زندگی‌ اند و آخوند‌ها چاه فاضلاب
  2
  23
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  خیل خبر خوبی هست . اما یکی از دلایل این موضوع اینه که مردها اول 2 سالی باید از زندگی عقب بیفتن و بعد هم باید برای تامین هزینه زندگی کار کنن . اما معمولا خانوادها تامین هزینه تحصیل برای دختر خانم ها رو تقبل میکنن اما پسرهای جوان هزاران مشکل دارن در نتیجه در کنکور شرکت نمیکنن و الی آخر . خانم های تحصیل کرده هم که همه دنبال دکتر با پرادو سفیدن و خلاصه آش شل قلمکاریه . لعنت به این جمهوری اسلامی که همه چیز و به هم ریخته . اما باز هم آفرین به خانمهای باهوش .
  3
  10
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  غریبه_021 - تهران، ایران
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. اصلا باهاتون موافق نیستم این حرفی که گفتی جای یک دهم محدودیتها تبعیض هایی که خانم ها باید تحمل کنند رو نمیگیره. الان اول اومدن علنی پذیرش پسر و دختر رو دستکاری کردند بعد دیدن مردم اعتراض کردند تو نتایج رتبه ها دستکاری میکنند و به پسرها امتیاز میدن تا رتبه های بالاتری بیارن این هم که میبینی پسرها باز کمتر قبول میشن دلیل ساده و روشنه میگه نمیخونم نمیخوام بخونم. واقعا هم نمیخونن!!!. درثانی فکر کنیم سراسری هیچکدوم پذیرفته نشدند پسرخیلی راحت یه شغل از رانده آژانس تا فروشنده و. جورمیکنه شهریه آزادشومیده یه دختر اولا اونقدرها جایگاه شغلی براش تعریف نشده اونی هم که هست مثل فروشندگی حقوق خانم نصف یه آقاست( که. البته صد البته این مورد به خاطر بی. و بی عرضه گی یه عده از خود خانم هاست که به هر شرایطی گردن کج میکنن). اینو گفتم بدونی تو این جامعه مردسالار ایران این موضوع نتیجه چیزی نیست جز نخواستن خود پسرها.
  1
  1
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.