حمله مایلی کهن به کروش و عادل فردوسی‌پور/ سرمربی تیم ملی ماهی ۵۰۰ میلیون تومان می‌گیرد!

محمد مایلی کهن در بدو ورودش به ایران دوباره به کارلوس کروش حمله کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیر فنی تیم ملی امید ایران که همراه با این تیم به اردوی ترکیه رفته بود، در بدو ورودش به ایران در مورد این اردو گفت: ما یکی دو مشکل داشتیم. از جمله مصدومیت یکی دو بازیکن که همراهمان بودند ولی مصدومیتشان برطرف شد. منصوریان این بار کم لطفی کرد. انتظارم از او بالاتر بود. از او انتظار داشتم مثل دوره‌های قبل همکاری کند.

مایلی کهن حمله ای هم به کارلوس کروش کرد و در پاسخ به این سوال که آیا با برگزاری یک جلسه، مشکل او و کروش از بین می‌رود؟ گفت: ما اصطکاکی نداشتیم. همیشه پاسخگو بوده‌ایم. کشور و مردم مان را بیشتر از خیلی‌های دیگر دوست داریم. وقتی قرار است این همه هزینه کنیم باید به بندهای قرارداد هم عمل شود. هر دفعه یک سناریو می چینند و ما بدهکار می شویم و کروش طلبکار. او ماهی 500 میلیون تومان حقوق می‌گیرد و تا جایی که من می‌دانم کلا یک و نیم ما می‌تواند مرخصی برود نه 8 ماه.

او درباره انتقادی که کاشانی از کروش در برنامه نود کرد گفت: این انتقاد درست است. البته عادل خان می‌تواند هر گاه که خواست برنامه خودش را هدایت کند. اجازه نمی‌دهد دیگران از حق و حقوق خودشان دفاع کنند. او گفته که من عناد دارم. می‌داند عناد یعنی چه؟ این زمینه تخصصی من است نه فردوسی‌پور. من بیش از 40 سال در کلیه ورزش‌ها بوده ام و مراحلش را طی کرده ام. پس من می‌توانم نظر بدهم. می‌گویند کمپ تیم ملی خوب نیست. خواهش می کنم اکثر اردوهای تیم ملی بزرگسالان را بروید و ببینید. چرا چند بار به آفریقای جنوبی رفته ایم؟ آیا زمین‌های آنجا بهتر از زمین های ماست؟

مایلی کهن در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست مشابه کلاس‌های دروازه بانی که دن گاسپار برگزار کرده بود را کروش هم برگزار کند گفت: نه. کلاس دن گاسپار را هم به خاطر من گذاشتند. چون گفته بودم گاسپار دروازه بان نبوده و کارش این نیست. کروش خودش دروازه بان بوده. یکی از مهم ترین فاکتورهای یک دروازه بان به قدش است ولی گاسپار این فاکتور را ندارد. تا جایی که من می دانم گاسپار یک معلم ساده در آمریکا است و 4-5 بلیت فرست کلاس از پول مملکت ما می‌گیرد.
+10
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  آدم به این حسودی خدا نیافریده . ادعاشم میشه خیلی مسلمونم و وطنم وطنم میکنه ولی از همه بیشتر آبرویه ورزشه ایرانو برده .
  5
  42
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  arash_oslo - اسلو، نروژ

  این مرتیکه حزب بللی عقب افتاده نمیدونم چی‌ می‌خواد از این فوتبال، چرا اینقد این مرتیکرو بزرگش می‌کنن تو مطبوعات
  4
  28
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  چرا برق آ رفت ی - پاریس، فرانسه
  چچیییییی میگه این؟ بابا یه پاد دم گوره،این جماعت به فکر کشور و مردم بیشتر چپاول میکننن، کسی که واقعاً به فکر مردم و کشورشِ وکشورشو دوست داره ،که تو زندان ها . هستن، بند ۵۹، بند ۶۶،بند ۲۰۹، خانه های اَمن سپاه اِ ی بابا
  4
  12
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.