کمین یک هفته ای زن مالباخته برای دستگیری جیب بر در ایستگاه اتوبوس

ساعت هفت غروب ۱۵ آذرماه سال جاری ماجرای دستگیری یک زن جیب‌بر در ایستگاه بی‌آر‌تی چهارراه سرسبز تهران به کلانتری ۱۲۷ نارمک مخابره شد.
 
وقتی مأموران گشت، خود را به این محل رساندند زن آشفته خودش را به آنان رساند و ادعا کرد یک زن جیب‌بر را با کمک مردم دستگیر کرده است. وی گفت: این زن یک هفته پیش اقدام به سرقت از کیف دستی‌ام کرده بود و من می‌دانستم جیب‌بری زیر سر او است.
 
وقتی زن جیب‌بر که ادعای بی‌گناهی می‌کرد با دستور دادیار شعبه ۶ دادسرای رسالت تهران در اختیار مأموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت، زن مسافری که هدف جیب‌بری‌ قرار گرفته بود در برابر افسر تحقیق گفت: یک هفته پیش برای سوار شدن به اتوبوس به ایستگاه خطوط بی‌آر‌تی آمدم. آن روز حدود دو میلیون تومان بابت حقوق خودم دریافت کرده و آن را داخل کیف‌دستی‌ام قرار داده بودم. زمانی که داخل ایستگاه منتظر آمدن اتوبوس ایستاده بودم، این زن (اشاره به جیب‌بر) نیز داخل ایستگاه حضور داشت، ناگهان با رسیدن اتوبوس و زمانی که قصد سوار شدن به اتوبوس را داشتم، این زن به من نزدیک شد و با هل دادن از من خواست که سوار اتوبوس شوم اما در کمال تعجب و در لحظه آخر، این زن از سوار شدن به اتوبوس خودداری کرد، زمانی که به خانه رسیدم متوجه سرقت همه پول‌های داخل کیف و گوشی تلفن همراه خودم شدم. با اطمینان از انجام سرقت توسط این زن، مدت یک هفته به صورت شبانه‌روزی، محدوده این ایستگاه را تحت نظر گرفتم تا سرانجام و با گذشت بیش از یک هفته دوباره این زن را دیدم و بلافاصله با کمک مردم و مأموران وی را دستگیر کردیم.
 
با ادعاهای این زن در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد از مسافران زن اتوبوس بی‌آر‌تی جیب‌بری‌های سریالی‌ای صورت گرفته است زن ۶۰ ساله به نام گداخانم تحت تجسس گرفته شد و کارآگاهان فاش کردند وی از تبهکارهای قدیمی بوده و بارها به زندان افتاده است.
 
زن جیب‌بر بازهم اصرار بر بی‌گناهی داشت و این در حالی بود که کارآگاهان با دستور قضایی به بازرسی از خانه گداخانم در خیابان استخر منطقه تهرانپارس پرداخته و گوشی موبایل سرقتی زن مسافر را پیدا کردند. در این مرحله زن تبهکار که چاره‌ای جز اقرار نداشت، گفت: از سال‌ها پیش جیب‌بری می‌‌کنم و هیچ منبع درآمد دیگری ندارم، هر بار در یکی از ایستگاه‌ها منتظر می‌شوم تا اتوبوس برسد و چون در این مسیر داخل اتوبوس‌ها شلوغ است با سوءاستفاده از شرایط وقتی طعمه‌‌هایم در حال سوارشدن هستند خودم را به آنها رسانده و با هل دادن به بهانه اینکه جابه‌جا شوند تا من نیز بتوانم سوار شوم حواسشان را پرت کرده و در همین گیر و دار از کیفشان سرقت می‌کردم بعد سوار اتوبوس‌ها نشده و پا به فرار می‌گذاشتم. وی افزود: اصلاً تصور نمی‌‌کردم یکی از زنان مسافر مرا شناسایی کند و یک هفته منتظر باشد تا دستگیرم کند.
 
بنابر این گزارش، با توجه به اعتراف زن جیب‌بر به جرایم سریالی، دادیار پرونده خواستار انتشار تصویر وی شد تا کسانی که در دام‌های مشابهی افتاده‌اند به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.
+46
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  فقر ، فقر ، فقر، اما چرا دومیلیون یکدفعه و یکجا؟ مگه تو ایران کارت بانکی که بشه باش خرید کرد وجود نداره که مردم مجبور به حمل اینهمه پول به یکباره نشن؟ تانک نود از روسیه خریدن برای زیر ناف محمد!
  14
  23
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  گداخانم ؟؟؟!!!!
  1
  27
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  اسم و شغلش به هم می آمد مثل همان قدیم ها که مثلا هرکسی هر کاره ای بود با همان فامیلی هم مشهور شده بود نامهای خانوادگی مانند ,کُمُدی یا کُمپانی یا خرازی !منظور صادق خرازی نیست ها !- یا خیاطان یا سورچی -سورچیان -! وووو و هنوز هم در برخی نقاط کشور از این اسامی به فراوانی دیده می شود !
  1
  12
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.