مرکز روابط اسلامی آمریکا به دلیل تهدید امنیتی تخلیه شد

دفتر مرکزی شورای روابط اسلامی آمریکایی در واشنگتن، به دلیل یک تهدید امنیتی تخلیه شده است.
 
کارکنان این مرکز که یکی از برجسته ترین نهادهای مسلمانان در آمریکاست نامه‎ای دریافت کرده‌اند که علاوه بر تهدید در آن پودر سفید مشکوکی بوده است.
 
همزمان با دریافت این نامه دو کارمند این مرکز که با بسته مشکوک سرو کار داشتند برای مدتی قرنطینه شدند اما بعد از بررسی ماموران پزشکی قانونی، این پودر سفید بی‌خطر اعلام شد.
 
وکیل شورای راوبط اسلامی آمریکا گفته در نامه ارسالی جمله‌ای وجود داشته به این مضمون: "مرگ دردناکی داشته باشی مسلمان".
 
بسته مذکور برای تحقیقات بیشتر در اختیار اف.بی.آی قرار گرفته است.
دریافت این بسته مشکوک پستی امروز (پنجشنبه دهم دسامبر) ماموران پلیس و بارزسان پزشکی قانونی را به محل دفتر مرکزی شورای روابط اسلامی آمریکا سرازیر کرد به طوری که ساختمان این مرکز برای ساعاتی تخلیه و همه کارمندان به خیابان‌های اطراف هدایت شدند.
 
وکیل این مرکز از دریافت نامه‌ای "تهدیدآمیز و نفرت‌جویانه" در این سطح ابراز شگفتی کرده است.
باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا چند روز پیش نسبت به شکل‌گیری رفتارهایی بر ضدمسلمانان در این کشور هشدار داده بود.
 
در چند روز گذشته و پس از کشتار سن‌برناردینو که عاملان آن دو مسلمان‌ افراطی معرفی شدند چندین گزارش از تهدید مساجد و مراکز اسلامی در آمریکا منتشر شده است.
 
سخنان دونالد ترامپ، پیشرو نامزدان حزب جمهوری‌خواه آمریکا برای کاندیداتوری انتخابات سال آینده، مبنی بر "پیشنهاد ممنوعیت ورود مسلمانان به ایالات متحده" هم در دو روز گذشته به این بحث‌ها دامن زده است.
+20
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  وکیل این مرکز از دریافت این نامه نفرت انگیز و تهدید آمیز ابراز شگفتی کرده، به پررویی این باصطلاح بشر توجه کنید ۹۹% این تروریستها را اونا در لانه‌های جاسوسی پرورش میدن تازه میخوان کسی‌ چیزی به اینها نگه.اینه که میگن از کوه اومده صاحب باغ رو بیرون میکنه.در اونجا را ببند و بجاش یه مرکزی رفع حاجت بساز تا شاید فکرکنند دارید آدم میشید.
  0
  40
  ‌پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  oghabe - سنت گا لن، سوییس:منهم ازمخالفین این مرکز اسلامی در جهان غرب هستم,ولی اگر به 40سال قبل برگردی وبروی دادمسائل خاورمیانه دقت کنی,مانند شورشیان ظفار,تحرکات مرزی ایران و عراق در زمان حسن البک رئیس جمهوروقت عراق که البته تحرکات از طرف عراق بود,انقراض سیستم شاهنشاهی از طرف آمریکا,جنگ 7ساله ایران وعراق,حمله شوروی بافغانستان,حمله آمریکا بعراق و اشغال افغانستان و بوجودآورنده طالبان و بن لادن توسط آمریکا,حمله به دوبرج نیویورک,نابودی صدام,آموزش نظامیان عراق توسط ارتش آمریکا و همان نظامیان در قالب حکومت اسلامی(داعش).باید این پازلها را کنارهم بگذاری تامتوجه شوی این لحاف ملا چه متاع پر ارزشی هست.
  0
  2
  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.