جنجالی که نماینده جمهوری‌خواه آمریکا با یک عکس به راه انداخت

پس از حمله یادشده خونین یک زوج در آمریکا به یک مرکز بهزیستی در ایالت کالیفرنیا، بحث در مورد قوانین حمل اسلحه در این کشور بالا گرفته است.

یک نماینده جمهوری‌خواه زن با انتشار این تصویر در صفحه فیسبوک نوشته که "حراست از آمریکا بر عهده ما آمریکایی‌هاست. ما یک خانواده معمولی آمریکایی هستیم".
 
 انتشار این تصویر برای تبریک کریسمس با اسلحه، بحث و جدل داغی در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است.
+60
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  عکس کاملا درستیه تاریخ آمریکا همینه کشوری که با قتل عام سرخپوستان بوجود آمد و با بردگی سیاهان اقتصاد خود را مطرح کرد کشوری که نسبت به تاریخش بیشترین تعداد جنگها را داشته البته باید به دموکراسی و قانون اساسی آمریکا احترام گذاشت ولی خشونت عضوی تردید ناپذیر از زندگی آمریکایی بوده و خواهد بود
  35
  42
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد
  آمریکای ،آمریکایی قدیم حتا قیافها شون هم عوض شدند شدند مثل سگ هار ،،اگر تو این عکس بالا یک قیافه درست حسابی‌ پیدا کردی ،فقط فکر چپاول کشور‌ها هستند
  28
  34
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان
  چیزی که من تو این عکس می‌‌بینم همون دأعش است با همان حماقت و جنون جنایت و خونریزی اما از نوع آمریکایی‌ ۰۰۷ و شیک، اما همانقدر بی‌ منطق و کور و چندش آور!! برای مجریان این عکس و این طرح جدا متاسفم چون جاشون تو باغ وحش یا بهتر بگم تو تیمارستانه نه بین ادمها.
  22
  40
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  حس میهن پرستی این خانم برای من قابل احترام است لیکن من با اقدام نسنجیده وبدون منطق ایشان کاملا مخالفم.چنین اقدامی پیامی نادرست به مخاطبان ایشان درداخل وخارج از امریکا میفرستدبااین مضمون که ضریب امنیت به حدی در جامعه امریکا پائین است که شهروندان بناچار باید برای حفظ جان ومال خویش حتما اسلحه با خود حمل کنند.در حالیکه حفاظت ازجان ومال مردم یک کشورفقط وفقط برعهده نیروهای مسلح ان کشورمیباشد وبس! اگر قرارباشد هر شهروند بنا به میل وتشخیص خود اسلحه حمل کند وبنا به تشخیص خود از ان استفاده کند سنگ روی سنگ بند نخواهدشد! وچنین جامعه ای در نهایت به هرج ومرج کشیده خواهدشد حتی اگر ان شهروند نماینده کنگره امریکاباشد!!
  11
  29
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران
  قاتلان بالقوه.
  11
  15
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  اسداله میرزا - کلن، آلمان
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::] باز شروع کردی تاواریش ، حداقل یه چیز جدید بگو ، اینارو که راشا تودی 24 ساعت بلغور می‌کنه !! استو گرمتو بزن و زیاد حساس نشو !!.
  6
  14
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.