مذاکره مخفیانه تراکتور با قلعه نویی و احتمالا توافق با خطیبی!

خبر آنلاین : تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی استعفا داده و امشب هیات مدیره این باشگاه درباره توافق مالی با این مربی بحث کرد.
 
خبرهای رسیده از تبریز حکایت از آن دارد که باشگاه تراکتورسازی موافق استعفای تونی اولیویراست اما نگرانی آنها، شکایت مربی پرتغالی به فیفاست. اولیویرا طلب نسبتا سنگینی از تراکتور دارد که بخشی از آن مربوط به گذشته است. اولیویرا تهدید کرده که در صورت عدم پرداخت مطالباتش به فیفا شکایت می کند. به همین دلیل در جلسه امشب هیات مدیره باشگاه طرفین به این نتیجه رسیدند که ابتدا باید تکلیف توافق مالی با اولیویرا مشخص شود.
به موازات مذاکرات با اولیویرا برای حل مشکل مالی این مربی، مذاکراتی هم پشت پرده با گزینه های جانشینی او انجام می شود. هفته گذشته بود که نماینده تراکتور با قلعه نویی در تهران و در رستوران این مربی پای میز مذاکره نشست؛ خبری که حتی از سوی یکی از مسئولان باشگاه هم تائید شد: «به هر حال ما باید با مربیان مختلف مذاکره کنیم و ببینیم شرایط آنها چگونه است.» قلعه نویی قبلا توانست تراکتور را در لیگ برتر نایب قهرمان کند اما با اظهارات تبریزی ها بعید به نظر می رسد سرمربی سابق استقلال روی نیمکت قرمزهای تبریز بنشیند. منابع خبری در تبریز از توافق پنهانی مدیران تراکتور با رسول خطیبی خبر می دهند، کسی که سال 1393 هم سرمربی این تیم بود که بعد از 7 ماه به دلیل نتایج کسب کرده، از کار برکنار شد.
+3
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  عجب عکسی هم برای این مطلب انتخاب شده !دو نفری که فعلا سایه ُ همدیگر را با تیر می زنند !
  1
  3
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.