در نماز جمعه اراک به حضور مصطفی معین هشدار داده شد

انجمن اسلامی دانشگاه اراک اعلام کرده است که مراسم روز دانشجو در ایران را روز یکشنبه با حضور مصطفی معین، وزیر علوم در کابینه محمد خاتمی، برگزار می‌کند.
 
این انجمن گفته است: "هرگونه اخلال در برگزاری مراسم با واکنش انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اراک مواجه خواهد شد."
 
به نظر می‌رسد این واکنش انجمن اسلامی دانشگاه اراک به مخالفت عده‌ای در نماز جمعه (دیروز) اراک با حضور مصطفی معین بر می‌گردد.
 
باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صدا و سیما، عکسی از یک پارچه نوشته در مخالفت با مصطفی معین منتشر کرد و نوشت این پارچه نوشته در محل برگزاری نماز جمعه اراک نصب شده بود.
 
روی بنر نوشته شده است: "استان امام خمینی استان شهدا است و جای فتنه‌گران [نیست] مسئولیت حضور مصطفی معین در اراک با استانداری و شورای تامین [است] ساکت نباشیم."
 
به گزارش تسنیم قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در استان مرکزی در نماز جمعه اراک گفت: "استان مرکزی استان آرامش است و اجازه نباید داد عده‌ای که حتی در برابر فتنه و محکوم کردن آن موضعی نگرفته‌اند پایشان به این استان که سرزمین امام و امت مومن امام است باز شود چراکه کسی که حتی در برابر خیانت بزرگ فتنه ۸۸ سکوت کرده مستحق برای سخنرانی در این استان و سرزمین نیست."
انجمن اسلامی دانشگاه اراک می‌گوید سخنان آقای دری نجف آبادی "تحریف" شده است.
 
در هفته‌های اخیر چند بار سخنرانی‌های چهره‌های اصلاح‌طلب به هم خورده است. حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت ایران اسلامی امروز با انتشار بیانیه‌ای این روند را محکوم کرده است.
 
به هم خوردن برنامه‌های اصلاح‌طلبان در حالی انجام می‌شود که دولت حسن روحانی تاکید کرده است با نزدیک شدن به انتخابات امنیت برنامه‌های سیاسی را تامین می‌کند.
 
در روزهای آینده به مناسبت روز دانشجو (۱۶ آذر) جلسه‌های مختلفی در دانشگاه‌های ایران با حضور چهره‌های اصلاح‌طلب برنامه‌ریزی شده است. از جمله بنا است ابراهیم یزدی در دانشگاه تهران سخنرانی کند.
+3
رأی دهید
-31

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.