غافلگیر شدن خبرنگار عرب زبان توسط لاریجانی در مورد خلیج فارس

+611
رأی دهید
-112

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Gachboy1980 - وین ، اتریش

  من نمیدونم اونی که به این ویدئو رای منفی داده ، اینجا چکار میکنه ،،،اینجا مجله خبری ایرانیان ، توجه کن ایرانیان انگلستان است .
  47
  209
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۳
  ۴۹
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  زمان شاهنشاه ایران نام خلیج فارس مى درخشید نه امروز. چون خود شما عرب هستید. خداوند شاهنشاه را رحمت کند. به امید آزادى ایران عزیز.
  63
  234
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۱
  ۴۹
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  خلیج فارس خلیج فارس خداى من اینها چه قدر احمق هستند. 😡
  21
  160
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۴
  ۳۸
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  این مجریه خودش سوژه خبری داغی بود که داشت ادای مجری منفور 20.30 را در میاورد.
  40
  19
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  یخ کنی‌، نصف ایران رو به باد دادید حالا واسه یه خلیج فارس گفتنتون پشتک وارو بزنم؟
  37
  223
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰
  ۵۱
  اسداله میرزا - کلن، آلمان

  خدا رو شکر یکی‌ از برادران دالتون محکم آبرومونو حفظ کرد !! دیگه غم و غصه نداریم ، رفتم که بطری شامپاینو باز کنم !!
  22
  178
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۷
  ۶۰
  سلطنت طلب - داکا، بنگلادش

  تحریف تاریخ جرم محسوب میشود ، با تمام احترام من به همسایگان عزیز عرب ، اما همیشه باید توجه کنند جغرافیای منطقه و جهان را همانگونه قبول کنند که وجود دارد و سرزمینها و اب راه های منطقه و جهان را همانگونه بنامند که وجود دارد، یکی از نمونه های بسیار کوچک همین نام تاریخی و مستند و غیر قابل انکار خلیج همیشه ابی پارس هست ، فقط خلیج فارس ، نه خلیج و یا خلیج ع ...ر ..ب ..ی ، فقط خلیج فارس ، .
  23
  163
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
  ۵۰
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  دمش گرم
  24
  78
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Gachboy1980 - وین ، اتریش::]. می‌ دانید چرا منفی‌ می‌‌دهند ؟ این کسی‌ است که اینجا می‌‌گوید خلیج فارس ولی‌ در مراسم عاشورا... می‌‌کند که من ... امام هستم و آخوند او در مشد می‌‌گوید این مملکت به امام عرب تهلق دارد. فرق است بین رفتار و عمل تا گونده گوی برای داخل . این‌ها همه چیز هستند بجز ایرانی‌. وقتی‌ امام این‌ها اساسی بر ایران ندارد .چگونه این دارد. بیاد جلو و گوید خلیج فارس و پرچم بابک و ابو مسلم خراسانی را در دست گیرد و گوید بجنگیم که ایران را از دست داعش شیعه آزدا کنیم. من به شما گارانتی می‌‌دهم که همه در اینجا نه تنها منفی‌ نمی‌‌دهند بلکه پشت سر این ایستند
  34
  64
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
  ۵۹
  ابوسفیان بیرونی - آمستردام، هلند

  خبرنگار به خاطر این غافلگیر شد که علی آقا که خودشون عرب عراقی تشریف دارن چرا باید بیان و این حرف رو بزنن آخه . فتبارک الله
  17
  113
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
  ۴۰
  arsham 667 - کپنهاک، دانمارک

  فقط مونده مجیز این برادران دالتونو کنیم. یکی‌ از منفیرو من دادم..
  25
  66
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶
  ۶۴
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  این کار لاریجانی رو تأیید می‌کنم، با توجه و تأکید رو این موضوع که کل نظام همچنان زیر سوال هست از همه جهت، و با این یک جمله ماهیت ضد مردمی نظام محو نخواهد شد. ببینیم که آیا در انتخابات آینده، حق رو به مردم که صاحبان اصلی‌ این مرز و بوم هستند بر خواهند گرداند، و یا طبق روال همیشگی‌ با اون کمیته تشخیص صلاحیت کاندیدا، فقط مأموران خودشون رو به صحنه می‌فرستند، که در این صورت تنها راه برای ما تحریم انتخابات خواهد بود، مثل انتخابات گذشته.
  11
  40
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹
  ۷۳
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  برادر لاریجانی یکی از مشاهیر تاریخ پر شکوه ولایت هستند که با درایت و نکته‌بینی دقیق در هیچ حیطه‌ای متززل نمیشوند. باور نمیکنید؛ از نماینده ارومیه سوآل کنید که اومده بودن پایتخت برای فوتبال.
  146
  26
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. بد جنس از کجا می‌‌دانی ما که فکر کردیم شما در دانمارک‌ تشریف دارید . گذشته از این کسانی‌ که سنگ این ۳ برادر را به سینه می‌‌زنند . ما در تاریخ ایران کهن و مزدور زیاد داشتیم از قاجریه تا هزاران وکیل و نماینده . این ۳ بردار با فاصله زیاد از آلودترین سیستمدارن ایرانی‌ بوده‌اند . تکلیف خا‌‌منه‌‌‌ا‌‌ی روشن است دشمن ایران ایرانی‌ و فهرنگ ایرانی‌ می‌‌باشد همه جا هم اشگار می‌‌گوید که امپراتوری شیعه می‌‌خواهد . ولی‌ ۳ تا منبر خامنه‌ای هستند رییس مجلس و رییس قضات اون یکی‌ هم که دزد زمیخار. پای حکومت شاه علی‌ بر این و امسال این می‌‌باشد . شاه علی‌ دشمن است و انسان می‌‌داند چه رفتاری با دشمن ایرانی‌ باید داشت. این کاسه لیس است
  11
  69
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
  ۵۰
  payamak - منچستر، انگلستان
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. دفعه اول بود که با نظرت موافق بودم
  13
  29
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
  ۵۵
  farokhzad - کنت، انگلستان

  با تمام مخالفتم با رژیم از حرف ایشان باید خوشحال شد و افرین گفت ایکاش ما وطن پرست ها مونو هر کجا که قدم مثبتى براى وطن برداشتن احترام میگذاشتیم درست مثله مصدق و شاه هر کدام انها براى ایران کار بزرگى کردن سواى تمام جنگهاى که ملایان و وزارت اطلاعات انداخته در این ٣٦ سال
  11
  31
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵
  ۴۴
  الف-ب - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. من در اینکه کابری به این نام وجود ندارد هیچ شکی ندارم. در واقع این کاربر خیالی ساخته و پرداخته مدیران این سایت است برای بازدید چند باره از یه پیج از طریق پیگیری کامنت ها.جالب اینکه "فدای اقا" بطور شبانه روزی در حال کامنت دادن است:) ومعمولا در کامنت هایش تلاش میکند از طریق نظرات احمقانه اش بقیه رو به کامنت دادن تشویق کند. ایرانیان یو کی اگه ریگی به کفش نداری کامنت من را سانسور نکن
  7
  62
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۴
  ۷۳
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  [::الف-ب - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا::]. حالا کامنتت درج شده؛ شما هم حد خودت رو حفظ کن. این چه ادبیات مستجهنی هست بکار بردی! نظرات احمقانه اش؟ میگن «در دیزی بازه حیا گربه کجا رفته»
  49
  13
  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
  ۶۰
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. اولین لایک من به شما !!! منطق از جانب هر کسى باشه براى من قابل قبول هستش ! نباید احساسى قضاوت کرد !!! حرف منطق جواب نداره !!!.
  5
  21
  یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۸
  ۴۸
  مهربـان - مونترال، کانادا

  هیچ نکته سنجی ای هم درکار نبود. ظاهربینی لغوی درکار می بود. خبرنگار اشاره کرد به «دول الخلیجیه»، بحثی از خلیج ع....ر...ب...ی که نکرد که لاریجانی بخواد نکته سنجی کنه و اصلاحش کنه.
  0
  21
  یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۱
  ۴۱
  Payam-33 - ویسلر، کانادا
  می‌خوام بدونم اگر پوتین به دریای مازندران میگفت دریای مسکو، باز هم لاریجانی اصلاحش میکرد؟
  4
  15
  یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  حالا من فکر میکردم چی گفته. این درنهایت حداقل واکنش یک ایرانی میتواند باشد.اگرمن جای علی لالی بودم چنان این خبرنگار را میپیچاندم که عربی یادش بره
  2
  3
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۷
  ۵۷
  92ارشام - لندن، انگلستان
  آن زمان که سهم ایران از دریای خزر 50درصد به حدود20درصدرسیدوروسیه هیچ رحمی به ایران نکرد چرا برادران لاریجانی سکوت کردند؟!
  2
  6
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
  ۶۰
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  خوب که چی ننه من هم بود همین کارو میکرد ایشان باید اصلا به اوجواب نمیداد واعتراض میکرد نه اینکه بخنده وبگه خلیج فارس
  2
  6
  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
  ۳۷
  bozhorgmardekhashte - لیورپول، انگلستان
  عزیز گلی‌ که میگی‌ تحریف تاریخ جرم یا ناراحتی‌ از خلیج عربی‌ گفتن عربا چرا وقتی‌ به دریای خزر میگفتن مازندران اعتراض نمی‌کردی؟؟همین الانش نقش ایران پره از شهریی که اسم اصلیشو ورداشته همین دولت و کرده اسم اسلامی یا فارسی چرا کسی‌ اعتراض نکرده ؟؟ اعتراض شما آخر نژاد پرستی وقتی‌ اسم شهرای خودمونو تو ایران تحریف می‌کنن من چرا باید بگم خلیج فارس؟؟؟ فقط یه نفر از آقایون گل گلاب جواب بده فحشو عرو وق هم آزاده
  5
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۶
  ۳۸
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::bozhorgmardekhashte - لیدز، انگلستان::]. با تغییر اسم شهرهای یک کشور توسط همان کشور خاکی از دست نمیره اما وقتی بگی خلیج مجعول عر عری یعنی خاک کشورت را دو دستی تقدیم کشور دیگه ای کردی. دریای خزر هم اسامی مختلفی داره و در خطه مازندران بنام دریای مازندران صدا می کنند و این هیچ ربطی به تغییر نام نداره. در نقشه ها هم تغییر نمیکنه و همان دریای خزر هستش. اسم قدیمیش که همچنان کاربرد داره بنام کاسپین هستش. من جوابتو دادم سوال دیگه داشتی خجالت نکش بپرس!
  2
  2
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
  ۳۷
  bozhorgmardekhashte - لیورپول، انگلستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. کاسپین اسم ا‌نگلیسی شده خزر هست اسم اون دریا خزر هست تو همه نقشهها و اسناد قدیمی‌ و کاسپین ترجمه اینگیلیسیه بگذریم که کاسپین همون خزر هست .تو هیچ منبعی اسمش مازندران نیومده و این کار از سر نژاد پرستی‌ و خودخواهی شماست اینی که مردم مازندران بهش بگن با اینی که پشت سکه پنج تومنی حکک بشه فرق داره آخر سر از این بگذار تحریف اسم شهرمونو نه گفتی‌ اسم رودخنهمون چی‌؟؟ حتا به اسم محلهاای اصیل و اصلی‌ مون راهم نکرده این دولت نژادپرست خوب حالا طبقه گفته شما چه عیبی خلیجی که سه طرفش از چهار طرف عربه بهش بگه خلیج عربی‌؟؟؟؟؟
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
  ۳۸
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::bozhorgmardekhashte - لیدز، انگلستان::]. نمیدونم چند سالته برادر اما واقعا داری به صحرا کربلا میزنی. هر قسمتی از کره خاکی در هر مکانی که باشه نام محلی و قدیمی، نام جدید و نام بین المللی داره. دریای مازندران به معنی تغییر نام نیست بلکه به معنی قسمتی از دریای خزر هستش که در مازندران واقع شده. بله نام دریاچه خزر مربوط به بخش ایرانی آن است اما دریای کاسپین نام بین المللی و قدیمی این دریاچه است. اما خلیج فارس در محدوده ایران است و باید با نام بین المللی ای که ایران قبول می کند نامیده شود. کجای خلیج فارس مربط به اراضی کشورهای عربی میشه که اونها هم بنام خودشون بزنند؟ من زیاد اطلاعاتی بابت تغییر نام رودها و این مورد سکه پنج تومانی که اشاره کردی ندارم و نمیتوانم نظر بدهم اما بازهم چون درون کشوری است بحث نژاد پرستی بخودی خود از بین میره. بله حکومت (دولت زیر مجموعه است) اسم برخی محله ها و خیابان ها و میدان ها و غیره را تغییر داد اما نه با نیت نژاد پرستی بلکه مبارزه با اسامی و خاطرات دوران شاه (احمقانه هم بود).
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  ۳۸
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::bozhorgmardekhashte - لیدز، انگلستان::]. [::bozhorgmardekhashte - لیدز، انگلستان::]. در مجموع هیچکدام از این مثالهایی که آوردی نه ربطی به نژادپرستی داشت و نه قابل قیاس با موضوع خلیج فارس بود. اگر ایران بخشی از خاک کشور دیگری را با ترفند بنام خودش میزد بله حرف شما تماما درست بود اما خاک خودش بوده و هر تصمیمی بگیره داخلی محسوب میشه. یک مثال ساده برات میزنم. شما به همراه خانواده میری به خونه جدید و هرکسی در خانه شروع به تصاحب یک اتاق میکنه. شاید برادر بزرگتر تو راضی نباشه اتاق بزرگتر و تو برداری یا خواهرت نمی خواهد اتاق کم نور بهش برسه و در نهایت بدترین اتاق به تو میرسه. در همین حین همسایه هم بیاد زنگ بزنه بگه حیاط خونتون مال منه! تقسیم اتاق های خونه یک مشکل درون خانوادگی است و ربطی به این نداره که همسایه هم بیاد حیاط خونه را صاحب بشه. حالا یکی هم بیاد این منطق را رو کنه که وقتی خواهر و برادر به همین راحتی هر اتاقی خواستند گرفتند چه ایرادی داره همسایه هم بیاد حیاط خونمون را بگیره.
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
  ۳۷
  bozhorgmardekhashte - لیورپول، انگلستان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. عزیز گول شما مثل اینکه اصلا از موضوع سر در نیاوردی تحریف تحریف و این بدترین نوع تحریف هست .وقتی‌ یک مللتیرو که داخل ایران نه رسمیت بهش داده شده و هر روز بیشتر از قبل داره آسیمیله می‌شه از بین می‌بری خیلی‌ بدتر از تحریف بین‌المللی هست چون این یکی‌ که داخل ایران هیچ مدافعی نداره در ضمن به نفرتی تبدیل می‌شه که در بعضی‌ تراکتور سازی با شعار مرگ بر فارس و خلیج ع...ر.....ب...ی‌ نمود پیدا می‌کنه و تا زمانی‌ که سیاستهای خفقان فرهنگی‌ در ایران ادامه داره و از طرف هموطنانی مثل شما حمایت می‌شه من هم از یون شعارها میدم و کیف می‌کنم که ملت ترک و غیر فارس داره به سیاستهای کثیف دولت و ملت فارس عکس‌العمل نشون میده
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
  نظر شما چیست؟