افشای راز اخاذی‌های سیاه مرد بوتیک‌دار

 صاحب یک بوتیک در شمال تهران زمانی که از سارقان خانه‌اش شکایت کرد، تصور نمی‌کرد راز اخاذی‌هایش از دختران جوان با فیلم سیاه فاش شود.
به گزارش جام‌جم، هفته گذشته مردی جوان با مراجعه به دادسرای ویژه سرقت تهران از دو دختر جوان و دو مرد به اتهام سرقت از خانه‌اش شکایت کرد.
 
این مرد به بازپرس شعبه هفتم دادسرا گفت: صاحب یک بوتیک در شمال شهر هستم. چندی قبل دو دختر برای کار به مغازه‌ام آمدند اما بعد از مدتی آنها را به‌خاطر بی‌نظمی در کار اخراج کردم. دیروز در حال استراحت در خانه‌ام در محله دزاشیب بودم که دو پسر ناشناس وارد خانه شده و با تهدید چاقو دو گوشی تلفن همراه و رایانه‌ام را سرقت کرده و گریختند.
 
وی اضافه کرد: بعد از سرقت متوجه شدم نقشه سرقت توسط دو دختر جوان طراحی شده و پسران جوان توسط آنها اجیر شده‌اند. با شکایت پسر 32 ساله تحقیقات برای شناسایی دو دختر فروشنده آغاز و روز یکشنبه آنها شناسایی و دستگیر شدند. روز گذشته با دستگیری دو دختر 20 و 17 ساله آنها به دادسرای ویژه سرقت منتقل شدند.
 
دختر 20 ساله به نام تینا در بازجویی‌ها با رد اتهام سرقت در دفاع از خود گفت: سه ماه در مغازه مازیار، صاحب بوتیک کار کردم اما او به بهانه‌ای واهی من و دوستم شیما را اخراج کرد و به جای ما دو دختر دیگر را استخدام کرد. وقتی برای دریافت حقوقمان پیش او رفتیم مرد جوان مدعی شد مغازه را به زنی جوان اجاره داده و اگر درخواست حق و حقوق کنیم، فیلم‌های سیاهی را که از ما گرفته است پخش می‌کند. او مدعی شد در این مدت فیلم و عکس‌های شخصی را مخفیانه از ما گرفته است. وقتی از او خواستیم فیلم‌ها را نشان دهد او چند عکس خصوصی را به من نشان داد و ادعا کرد فیلم‌های سیاه را به دوستانش داده است. در ادامه دختر 17ساله هم با تائید حرف‌های دوستش گفت: مازیار فرد خوشگذرانی است و به بهانه کار، دختران را فریب داده و از آنها فیلم سیاه می‌گیرد و با تهدید، حقوق آنها را نمی‌دهد. پسر جوان یک خودروی قسطی و مغازه اجاره‌ای دارد و به دروغ خود را فردی پولدار معرفی می‌کند. خانه او به بوتیک نزدیک بود و من چند بار برای آوردن لباس به خانه او رفته‌ام.
 
اظهارات مرد جوان مبنی بر سرقت دروغ است و ما کسی را اجیر نکرده‌ایم. آقای قاضی، دختران زیادی با مرد شیطان صفت در ارتباط هستند و شاید فرد دیگری نقشه سرقت رایانه شاکی را طراحی کرده باشد. چرا که او مدعی بود تعداد زیادی فیلم سیاه از دختران جوان دارد.
 
با اظهارات دو دختر جوان، آنها با قرار کفالت آزاد شده و تیمی از کارآگاهان پلیس به دستور محمدمهدی مرشدلو، بازپرس شعبه هفتم دادسرای ویژه سرقت تحقیقاتشان را از پسر جوان درخصوص تهیه فیلم سیاه از دختران جوان آغاز کردند.
+37
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  piki82 - تورین، ایتالیا
  این طرف که بحثش سوا !!! واقعا به حال دخترهای این دوره باید گریه کرد! هر روز چند خبر از اینها میاد بیرون که رفتن با یکی کیف و حال کردن و حالا شاکی هستن به خاطر عکسها و فیلمها ! حالا طرف کی هست ??? صاحب کارشون در مغازه !!!!! همیشه هم طرف گولشون زده و بقیه داستان !!!
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.