اخراج رئال مادرید از جام حذفی اسپانیا

فدراسیون فوتبال اسپانیا باشگاه رئال مادرید را به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز از ادامه حضور در "کوپا دل‌ری" (جام حذفی اسپانیا) محروم کرد.
 
این تیم در دور چهارم این مسابقات از دنیس چریشف استفاده کرد، در حالی که این بازیکن روس سه اخطاره بود و اجازه حضور در این مسابقه را نداشت. این بازیکن سال گذشته به صورت قرضی به ویا‌رئال رفته بود و در مسابقه نیمه‌نهایی جام حذفی اخطار گرفت. او در آن مسابقه گل اول تیمش را هم وارد دروازه حریف کرد.
رافا بنتیس مربی رئال مادرید در بین دو نیمه بازی با کادیس متوجه این اشتباه شد و این بازیکن را تعویض کرد. بنیتس پس از بازی گفت با این کار می‌خواسته حسن نیت نشان دهد.
 
فدراسیون فوتبال اسپانیا دلایل رئال را در مورد این موضوع نپذیرفت. رئالی‌ها معتقد بودند که چریشف به دو دلیل محروم نبوده؛ وکلای باشگاه از یک سو مدعی بودند که محرومیت این بازیکن به صورت رسمی به او ابلاغ نشده و از سوی دیگر گفتند که پاک شدن اخطارها پس از دور سوم جام حذفی شامل حال این بازیکن هم می‌شود.
 
مسئولان فوتبال اسپانیا این دلایل را وارد ندانستند و رئال را از جام حذفی کنار گذاشتند. این تیم می‌تواند در دادگاه عالی ورزش به این حکم اعتراض و درخواست تجدیدنظر کند.
+13
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.