وقتی کلیسایی در آلمان اقامتگاه پناهجویان می‌شود.

+45
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  نمیدونم چقدر وقاحت میخواد که لچک به سر در یک کلیسا ایستاد و از امکاناتش استفاده کرد
  17
  64
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  united-iran - ملبورن، استرالیا

  چرا کشورهای عربی قطر، امارات، عربستان، اردن، عمان، کویت، مالزی و دیگر کشورهای به ظاهر مسلمان به برادران مسلمان خودشان پناه نمیدهند؟؟ همه را کشورهای از نظر شماها کافر اروپایی باید جورش را بکشند! هم کشورتان اسلامی است و هم اینها مسلمان هستند.
  3
  65
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان

  اقای شاهین ضمن تائید فرمایشات شما افرادی که لچک بسر دارند و در کمال نا باوری اینها را در کلیسا می بینید باید گفت ان زن بیچاره گناهی ندارد که نسل اندر نسل ملای بی شعور گفته که غیر مسلمان نجس است. لذا این مرور زمان است که بتدریج مردم جهان متوجه شدند که شیخ ریا کار برای گذران زندگی همه گونه اراجیف میبافته. از طرفی باید بملت و مردم المان درود فرستاد که در بدترین شرایط بداد این مردم و مردم دیگر نقاط جهان رسیده. همین مردم المان هم سالیان متمادی اسیر دست ملا های کاتولیک بوده و هستند و کما اینکه همین امروز هم اعتراض میکنند . دلیل اعتراض انها حماقت ان جمع میباشد. باید بمردم المان درود فرستاد و تقدیر کرد از اینکه خانم مرکل که خود رئیس یک حزب مذهبی در المان است بدون در نظر گرفتن مسائل مذهبی اینگونه امکانات را در اختیار مردم مسلمان سوریه قرار داده.من ارزو می کنم این مردم مسلمان بان درجه از شعور وتفکر برسند و اینگونه از خود گذشتگی که در دنیا بی نظیر است فراموش نکنند و مانند پاره ای از ایرانیان پناهنده بالمان نباشند که خود را طلبکار میدانند وگاها میگویند این پول نفت ما هست که بما میدهند
  4
  25
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  rood120 - منچستر، انگلستان

  در فیلم محمد رسول الله دیدیم که مسلمانان اولیه برای نجات خود به مسیحیان پناهنده می شوند و این داستان هنوز ادامه داره ، مسلمانان هنوز هم به کلیساها و کشورهای مسیحی پناهنده میشوند. چرا ما کشورهای مسلمان با این همه منابع و سرمایه های خدا دادی نمی توانیم کشورهایمان را آباد کنیم نمی دانم . هر کجا این دین پائین تنه رفته فقط جهالت آورده .
  3
  37
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  farokhzad - کنت، انگلستان

  بازم اینها تو ایران اینهمه کارتون خواب هست هیچ ملاى اجازه نمیده که انها از مسجد استفاده کنند شرم بر این دین
  3
  43
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::ایران زاد - هامبورگ، آلمان::]. مشکل همینه که همه چیز رو گردن ملا و آخوند میندازم و بزهکار رو تبرعه میکنیم ! این خانم در ۱۰۰ سال پیش زندگی نمیکنه , که چشم باز کرده باشه , و غیر از ۴ تا هم قریه ای خودش کسی یا تفکری متفاوت رو ندیده باشه ! این خانم در سوریه ای زندگی کرده , که ارتباط فرهنگی , توریستی , تلوزیون , اینترنت و غیره در دسترسش بوده , در سوریه ای که ۸۵% زنانش بی حجاب بودن ! خانم مرکل به ذهنش خطور نکرده , وقتی آمار ۸ سال پیش سوریه از ۸۵% زن بیحجاب خبر میده , از کجا اکثر قریب به اتفاق این مهاجرین لچک به سر هستن ؟ همینطور توجه داشته باشین که ملا و آخوند از خودش چیزی در نیاوورده , اینها قوانین شرم آور اسلام هست که تنها آخوند اون هارو بازگو میکنه ! و همینطور اگر همین آلمان قرن ۱۷ نبود هیچ رنسانسی که توانایی تودهنی به مذهب رو داشته باشه اتفاق نیفتاده بود ! کار امروز مرکل تنها توهین به همه مدنیتی بود که آلمان به همه اروپا صادر کرد !
  7
  20
  یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  برای زندگی بهتر و آسایش به کلیسا پناه میاورند و اما بعد از اینکه سیر شدند پرچم اسلام رو بدست میگیرند و میخوان قانون کشور میزبان را عوض کنند و طالب شریعت اسلامی میشن. غیر منطقی و شرم آوره
  0
  29
  دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  جالب اینجاست که میگن مسجد خانه خداست اونوقت بدون روسروی و حجاب اجازه ورود رو بهت نمیدن
  0
  12
  ‌سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::nejaat2006 - منچستر، انگلستان::]. درود بر شما همزبان گرامی‌ که ننگ‌ این دین را شناخته اید خود را به شما نزدیکتر میدانم تا یک ایرانی‌ اسلام‌گرا !!! وظیفه ی شما سنگینتر چرا که تحجر اسلام در کشور شما بسیار عمیقتر..ولی‌ ادامه دهید!!
  3
  15
  ‌سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  hamidla - هامبورگ، آلمان
  همینها توش بمب می گذارند.
  3
  3
  ‌سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.