ساجدی نیا: افزایش حضور پلیس در تهران تمرین عملیاتی برای مقابله با تهدیدات احتمالی است

سردار ساجدی‌نیا به تمرین عملیاتی پلیس برای مقابله با تهدیدات احتمالی اشاره کرد و گفت: به جهت آمادگی بیشتر پلیس برای مقابله با هر گونه تهدید احتمالی، نیروهای پلیس در سطح شهر تهران در حال تمرین عملیاتی هستند.

به گزارش فارس، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز ضمن اشاره به آمادگی پلیس پایتخت برای مقابله و پیشگیری از هر گونه تهدید احتمالی گفت: حضور پلیس در سطح شهر باعث افزایش احساس امنیت و ایجاد آرامش شهروندان می‌شود.
 
این مقام انتظامی افزود: به جهت آمادگی بیشتر پلیس برای مقابله با هر گونه تهدید احتمالی، نیروهای پلیس در سطح شهر تهران در حال تمرین عملیاتی هستند.
 
وی با بیان اینکه پلیس در مقابله با تهدیدات احتمالی آمادگی کامل دارد، گفت: در این تمرین عملیاتی از نیروهای یگان ویژه، یگان امداد، تیم‌های چک و خنثی سازی بمب، واحدهای 110 و نیروهای نامحسوس مرد و زن استفاده شده است و قطعاً این اقدام باعث ایجاد آرامش و ارتقای احساس امنیت شهروندان خواهد شد.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: این اقدامات و تمرین‌های ضد تروریستی تا زمانی که لازم باشد ادامه داشته و حضور یگان‌های عملیاتی پلیس در سطح شهر تهران صرفاً اقدامی پیشگیرانه برای برخورد با هرگونه تهدید است و قطعاً این تمرین مورد رضایت مردم شریف تهران نیز هست.
 
سردار ساجدی نیا، ضمن اشاره به افزایش گشت‌ها در سطح محلات و معابر شهر تهران خاطرنشان کرد: یگان‌های انتظامی و نیروهای پلیس پایتخت در حال حاضر به صورت موتوری و خودرویی در نقاط حساس شهر مستقر هستند و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام یا با مراجعه به نزدیک‌ترین واحد انتظامی، خبر و گزارش‌های خود را به پلیس منعکس کنند.
+21
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  حکومت آخوندها درایران در صدد بود با راه اندازی آشوب در مراسم حج در عربستان به یک سری از اهداف شیطانی خود نزدیکتر شود۰. دولت عربستان و سازمانهای امنیتی شان از طریق جاسوسان خود در درون حکومت آخوندها در ایران وافشای آن توسط سازمانهای امنیتی اروپا و آمریکا از آن مطلع شدند و با اجرای طرح ازدحام و ترس در بخشی از مراسم حج وکشته شدن تعداد زیادی از مجریان ان؛ نقشه آخوندها را خنثی نمودند. دولت عربستان نیز از طریق عوامل خود در درون گروه داعش و فرمان به انان جهت بوجود اوردن رعب و ترس در درون ایران می خواهد به اخوندها بفهماند که انان می توانند در ایران نیز اشوب و ترس در بین مردم بوجود اورند تا اخوندها دست از فتنه و خونریزی در عربستان بکشند. دولت عربستان و حکومت اخوندها در ایران و همچنین دولت ترکیه خود از عوامل کشتار و خونریزی مردم بیگناه در منطقه خاورمیانه هستند. در این میان حکومتهای اروپایی و امریکا و همچنین رژیم اسراییل نظاره گر صحنه اند و از حماقت و بزدلی این حکوتگران شادند.
  6
  15
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  اول در جواب این آقا باید گفت> ...دوم اینکه به قول شاعر که میگه رنگ رخساره خبر می دهد سر درون باید بگم که قیافه این دوتا از میزان کثافتی که درونشون هست نشانه داره . حال آدم بهم میخوره ریخت و قیافه این آشغالها رو میبینه .
  2
  8
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.