تولد نوزادی با عدد ۱۲ روی پیشانی

 هانروفن نیرک از شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی، در حالی پا به این جهان گذاشت که عدد ۱۲ لاتین روی پیشانی‌اش ثبت شده بود.
 
به گزارش ابنا، پدر ومادر هانرو در ابتدای متوجه این عدد نشدند. کاترین ژوست، مادربزرگ ۷۰ ساله‌ی هانرو گفت: «چند روز پس از تولد نوه‌ام بود که دختر متوجه اعداد ۱ و ۲  روی پیشانی‌ فرزندش شد.»
 
 او گفت: «ما نگرانی نداریم، چون دکتر او گفت که وقتی هانرو بزرگ شود این اعداد از پیشانی‌اش محو می‌شود.»
 
پاتریس هاید، متخصص پوست گفت ممکن است قبل از تولد و حتی اندکی پس از تولد روی پوست نوزادان ظاهر شود.
 
او گفت: «همانژیوم، دسته‌ای از رگ‌های کوچک هستند که در یک نقطه‌ی مشخص از پوست رشد می‌کنند، به همین دلیل است که معمولا قرمز یا ارغوانی به نظر می‌رسند.
 
عروق خونی، لوله‌های کوچکی هستند که خون را در بدن حمل می‌کنند.
 
کسی نمی‌داند چه چیزی باعث تجمع عروق‌های خونی می‌شود، اما خوب است بدانید که اکثر خال‌های مادرزادی نشانه‌ی هیچ بیماری نیست و معمولا هیچ آسیبی به بدن نمی‌زند.»
 
خانم‌ هایر گفت که معمولا اکثر خال‌های مادرزادی به طور کامل محو می‌شوند، اما اگر دردسر ایجاد کنند یا زشت باشند، ترفندها و درمان‌هایی برای برداشتن آنها وجود دارد.
+48
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یا الله!! الله و اکبر!. این بچه نظر کرده ١٢ امامه! حالا هی بگین شیعه جفنگه! یه ٢ یه جا دیگه اش پیدا کنن شترق خورده به چهارده معصوم!
  37
  153
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  siavashomaha - منچستر، انگلستان

  مسلمانهایه متحجر. بی‌ شعور حتما میخوان بگن امام ۱۲ می‌خواد ظهور کنه ، یا اینکه صورتش تبرکه بخاطر ۱۲ معصوم. بیچاره بچه که شاید درد هم داشته باشه
  15
  58
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  الان فدای آرقا یا مفت خور سرباز علی یدست می گویند ببینید معجزه ا را خخ خخ ، معلوم نیست شاید عدد دوازده از شاگردان عیسی مسیح باشند . مملی که خود هیچ چیزی نداشت همه را از کتاب یهودیان و مسیحیان کپی کرد و یک کم هم پائین تنه بهش اضافه کرد و گفت قران کتاب آسمانی خخ خخ .
  16
  58
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  سورتمه - سورتمه، بلژیک

  حالا اگر تو ایران بود لباسش رو تکه تکه میکردند واسه شفا چونکه نظر کرده دوازده امام هست! ای کافران ایا نشانه ای از این والاتر به شما نفرستادیم شاید که ایمان اورید و رستگار گردید. اثرات من الپیشانی الطفل هذا النشانه فی الدوازده امامان الشما هستندا
  7
  61
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  اگه همچین چیزی توی ایران بود الان تنها چیزی که میگفتن این بود که این بچه یکی از نشانه های ظهوره امام زمانه و مقدس ترین و پولدارترین بچه ی دنیا میشد
  7
  60
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.