توییت طعنه آمیز سفارت روسیه در انگلیس برای ترکیه

سفارت روسیه در انگلیس در اکانت توییتر خود طرحی طعنه آمیز از هنرمندان روسی به سربازان عثمانی در جریان جنگ جهانی اول را منتشر کرد.
+261
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  روسها تو تاریخ گیر کردند. من شخصاً از روسها متنفرم بخاطر بدترین کارهایی که برضد ایران کردند که حتی آمریکا هم نکرده و از عثمانی ها هم دل خوشی ندارم چون فک میکنند با قصب و بنام خودشون زدن تاریخ و آثار دیگران میتونند برای خودشون اعتباری کسب کنند. باید قبول کنیم عثمانی ها بیشتر از 200-300 سال عمر ندارند و کشور یا ملتی نیستند که بخواهند برای بقیه تعیین تکلیف کنند ولی تو این داستان زدن هواپیمای روسی باید بگم در هرصورت باید یکی به پوتین میگفت فک نکن خیلی کلفت شدی فک نکن چون بمب اتم داری میتونی زور بگی . بی عرضگی و دست پا چلفتی بودن اوباما باعث شده پوتین واقعاً باورش بشه یک ابرقدرته در حالی که ادوات نظامی روسها در مقایسه با ناتو در حد اسباب بازی هستش و روسها مثل سپاه سعی میکنند بزرگنمایی کنند (مثل هواپیمای فوق پیشرفته قاطر) و این درگیری نشون داد روسها هیچی نیستند و فقط زورشون به ضعیفها میرسه .ترکیه امروز با جنگ جهانی دوم تفاوت داره ترکیه امروز عضو ناتوست و همین الان هم روسیه میدونه کل کل کردن با یک عضو ناتو براش گرون تمام خواهد شد
  282
  103
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
  ۴۹
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  روسیه همان صد سال پیش نصف اش دست ترکیه بود و حالا سرشان را به در و دیوار می زنند، با این اخلاق و تند خوییامپراتوری آنها به زودی به پرتگاه می رسد . واقعا فکر کرده بودند که کلانتر جهان هستند، کشورهای کوچلو را لح می کردند .بقول وزیر امورخارجه اسبق آمریکا در انکار گفت " بلاخره یکی زهر چشم از پوتین گرفت "
  230
  47
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶
  ۶۰
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  زنده باد اردوغان زنده باد ترکیه
  260
  40
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱
  ۳۸
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا

  بسیار خلاقانه و جالب
  21
  116
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۸
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  روسیه و عثمانی کی از پر جنگ ترین جنگهای تاریخه دو کشور طی 4 قرن اخیر 12 بار با هم وارد جنگ شدند که همیشه هم روسها برنده بودند بجز نبرد کریمه که فرانسه و انگلستان برای عثمانی نیرو اعزام کردند و رسما خودشان هم در جنگ شرکت کردند ولی دیگه چنین اتفاقی نمی افته ناتو نشان داد تمایلی ندارد وارد این دعوا بشه حالا ترکها هم ماندند چه گلی سرشون بگیرند
  16
  102
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۷
  ۳۳
  فرشاد() - کیف، اوکراین

  روسیه همیشه بر ترکها پیروز بوده..حتی استانبول رو هم یک زمانی فتح کردند.اردوکان از ناپلئون یا هیتلر دیگه بزرگتر که نیست.
  11
  53
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۶
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران

  هههه! چه قشنگ قیافه عثمانیها رو کشیدن! هم کوتوله هم کوته فکر و هم کریح
  20
  60
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۴
  ۴۰
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  بسیار مبتکرانه تا بسوزه ... اردوغان اغوز.این اردوغان یه غلطی کرد و کمال بیشرمی عذرخواهی هم نکرد.مردک وقیح فکر کرده زمونه عربده کشیه عثمانی هاست.روسیه فوتش کنه باد میبرتش.
  17
  55
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۰
  ۴۰
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  ترکیه یک کشور غصبی و جعلیست.اولا خاک این کشور امپراطوری روم شرقی بوده و با قتل و کشتار ارمنی ها و کرد ها و یونانی ها و رومی ها هسته اولیه اش بنا شد.دوم دین اسلام رو قبول دار شدن و زبانشون آمیخته ای از عربی و فارسی در خود دارد.گویی ترک ها هیچ از خود ندارند .نه زبان نه خطی نه کشوری و نه دین و آیینی.فقط ادعا دارند و نامردی.و مصادره کردن متعلقات دیگر ملل مثل کاری که جمهوری آذربایجان میکند.جالب آنکه به جعل تاریخ نیز وقیحانه مبادرت میکنند و زمان خود را به دوره آدم و هابیل قابیل عقب بردهع اند.کاری که اردوغان و خانواده اش میکنند و داعش را همه جوره ساپورت میکنند.خوشبختانه ماه پشت ابر نماند و ماهیت پلید این مرد فریبکار و دولتش آشکار شد.
  16
  65
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۳
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  مثل سگ همشون از روسیه ترس واهمه دارن
  17
  56
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۲
  نظر شما چیست؟