امام جمعه تهران: پوتین، مجذوب رهبر انقلاب بودند

عصر ایران: خطیب جمعه تهران با بیان اینکه اجلاس اخیر گازی از اهمیت بالایی برخوردار بود، گفت: البته اعظم برکات اجلاس دیداری بود که سران کشورها با رهبر معظم انقلاب اسلامی داشتند.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نمازجمعه تهران افزود: سران کشورها به ویژه آقای پوتین رئیس جمهور روسیه مجذوب ایشان بودند و از رهبر فرزانه انقلاب تجلیل کردند چرا که رهبری این چنینی را در دنیا ندیدند.

وی گفت: بسیاری از رهبران دنیا برای ماندن حکومت خود خونریزی می کنند و آدم می کشند همانگونه که عربستان سعودی مردم یمن را برای توسعه قدرت خود به خاک و خون می کشد و ابایی هم از گفتن آن ندارد.
 
امام جمعه موقت تهران افزود: رهبران آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز چنین هستند و رویه سیاستمداریشان نیز بر ظلم استوار است اما سران وقتی رهبر ایران را می بینند تعجب می کنند که جمهوری اسلامی ایران از چه رهبری برخوردار است رهبری که در جهان سراسر ظلم علیه مظلومان ،در مقام حمایت از آنان در برابر ترفندهای اختلاف بینداز و حکومت کن ظالمان می ایستند.
 
آیت الله موحدی کرمانی گفت: در برابر چنین رهبران ستمگر اختلاف افکن ، رهبر انقلاب اسلامی برای سعادت مردم همه را به وحدت دعوت می کنند.
 
وی یادآور شد: رئیس جمهور روسیه به خاطر اهمیت شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از فرودگاه تشریفات و استقبال را کنار می گذارد و مستقیم به حضور ایشان شرفیاب می شود تا جایی که با ایشان مذاکره ای دو ساعته داشت .
 
آیت الله موحدی کرمانی گفت: رئیس جمهور روسیه ابراز می کند از بیانات مقام معظم رهبری استفاده و خدا را شکر می کند که این توفیق نصیبش شده است و ما نیز باید شکرگذارشان باشیم.
 
خطیب جمعه تهران تاکید کرد: ما باید قدر نعمت بزرگ ولایت را بدانیم و خدا را از بابت وجود پربرکت ایشان قدردان باشیم و دعا کنیم خداوند متعال رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را تا ظهور امام زمان(عج) محفوظ بدارد.
 
آیت الله موحدی کرمانی در ادامه با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری در خطر نفوذ گفت: برخی از سیاستمداران غربی توافق هسته‌ای را فرصتی برای نفوذ در سیاست، اقتصاد و اجتماع ایران می دانند بنابراین مسئولان ما نیز باید بیدار باشند چراکه دشمن معتقد است با بازشدن فضا و بهبود روابط ایران و غرب می توانند به هدف خود دست یابند.
 
وی خاطرنشان کرد: اگر تا چند سال قبل، از کشورهای غربی وارد ایران می شدند و با برخی ملاقات می کردند، مردم از این حرکت تعجب می کردند اما اکنون به بهانه مراودات مختلف و تبادلات اقتصادی در پی نفوذ فرهنگی سیاسی و اجتماعی خود هستند تا عوامل همفکر خود را نیز در ارکان نظام نفوذ دهند البته مقام معظم رهبری نیز پاسخ داده اند که ما راه این نفوذ را بسته ایم و به طور قطع خواهیم بست.
 
امام جمعه موقت تهران تغییر در منطقه و تغییرات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، اخلال در باورهای مردم و اعتقادات عمومی، مایوس کردن جوانان، اشاعه ارزش های غربی همچون فساد و سلطه اقتصادی و در نهایت ضربه به اسلام را از مهمترین اهداف دشمن در موضوع خط نفوذ برشمرد.
 
آیت الله موحدی کرمانی گفت: امید است این موارد مورد توجه همه و مسئولان باشد تا نفوذی شکل نگیرد که اگر خدای ناکرده این چنین نفوذی صورت گرفت فاجعه بار خواهد بود.
وضعیت سوریه رو به بهبود است
امام جمعه موقت تهران گفت: وضعیت سوریه رو به بهبود است و عملیات هوایی روسیه علیه تروریست ها باعث شده تا یک میلیون آواره سوریه به میهن خود برگشته اند.
 
موحدی کرمانی ابراز امیدواری کرد: روسیه در به هلاکت رساندن گروهک های تروریستی از جمله داعش موفق باشد.

وی همچنین درباره تنش اخیر میان ترکیه و روسیه نیز گفت: امیدوارم در این زمینه عاقلانه عمل شود و اوضاع رو به بهبودی رود و هر دو طرف نیز خویشتنداری کنند.

امام جمعه موقت تهران همچنین اشاره ای به 10 آذر سالروز شهادت شهید مدرس کرد و افزود: این روحانی، عاقل و آگاه به زمانه خویش بود و در برابر توطئه های رضاخان ایستاد  به گونه ای که رضاخان نتوانست او را تحمل کند و با دسیسه هایش او را به شهادت رساند.
 
آیت الله موحدی کرمانی در ادامه با قدردانی از زحمات کارکنان نیروی دریایی گفت: این نیرو زحمات بسیار زیادی کشیده است و در حالیکه قبل از انقلاب نوکر حلقه به گوش آمریکا بود امروز در مقابل آمریکا و هر تجاوزی می ایستد و تودهنی می زند.

وی همچنین از فرمانده نیروی انتظامی در برخورد با معضلات اجتماعی قدردانی کرد و افزود: سردار اشتری به وظیفه خود در مقابله با ماشین های با آلودگی صوتی، مزاحمت نوامیس و همچنین کشف حجاب برخورد بسیار خوبی کرد و مورد تایید جمعی از نمایندگان قرار گرفت و دل خانواده های شهدا و ایثارگران و همچنین قلب امام زمان(عج) را مسرور کرد.
 
خطیب جمعه تهران در ادامه با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در ماه های آینده گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم است اما خبرگان مهمتر و تا زمانی که رهبری دلسوز و آگاه داریم غمی نیست.
 
آیت الله موحدی کرمانی افزود: بهتر است مردم از اکنون در شناسایی کاندیداهای محتمل، گروه های فعال، سوابق و عملکرد آنها کوشا باشند.
 
وی در ادامه درباره ضرورت شناخت زوجین پیش از ازدواج گفت: اگر فردی دغدغه دینی و ولایی و انقلابی دارد باید در ازدواج مواظب باشد که طرف مقابلش این خصوصیات را دارد یا نه ؟ که اگر اینگونه نباشد ممکن است به اختلاف و نزاع و خدای ناکرده طلاق منجر شود چه بسا بسیاری از علل طلاق ها همین باشد.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به شناسایی و بازگشت پیکر سفیر سابق ایران در لبنان افزود: آقای رکن آبادی ما را به یاد جنایت آل سعود انداخت اما حتما کمیته حقیقت یاب به مسئولیت خود عمل خواهد کرد و جهان اسلام نیز به فکر مدیریت جدید و صالح برای اداره حج خواهند بود.
+12
رأی دهید
-103

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران مظلوم - سوست، هلند

  آخه کثافت نه که شما برای اینکه حکومت کنید آدم نمی کشید !چرا خجالت نمی کشید ؟ واقعا خیلی پررو هستید!
  12
  69
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  با باجی که رژیم منفور شما به روسیه کثیف پرداخت می‌کنه هر سگ دیگری هم از روسیه میآمد مجذوب این چلاق بی‌ خاصیت وطن فروش می‌‌شد
  15
  68
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  سیراب ازسراب - شیراز، ایران

  منابع موثق خبر داده‌اند که ایشان بعد از دیدن رهبر فرزانه انقلاب بهشان حالت ....دست داده.
  2
  27
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  منم اینقدر مجذوبشم که میخوام مرگش رو ببینم
  11
  59
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  مجذوب آن چشم آهوی رهبر شده
  10
  54
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  آره میخوان باهم ازدواج کنند. البته دوتا دیکتاتور سخته همدیگه رو تحمل کنند ولی بهتر بود خامنه ای از فرصت استفاده میکرد و دعوتش میکرد به اسلام ....
  3
  28
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  اتفاقا شیطان هم مفتون و شیدای و مجذب رهبرتان هست
  3
  29
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  siavashomaha - منچستر، انگلستان

  راست میگه ،بهش گفته بود بریم شب با هم بخوابیم
  2
  24
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  این جزابیت را باید از مردم ایران پرسید، پوتین میخواهد ایران گاز به ترکیه و اروپا نفروشد ،و تا موقعی که این حکومت خونخوار اسلامی روی کار هست، پوتین همیشه این حکومت را پشتیبانی خواهد کرد ، و مجذوب رهبر دزد هم خواهد شد،
  3
  32
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  madly - گوتنبرگ، سوئد

  ور نزن بینیم بابا! گاگول ایکبیری.
  3
  25
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  لعنت تو روح هر چى آخونده که از پوتین خونخواربخواد تعریف کنه . اون پوتین لاشخور اومده براى چاپیدن ایران .لعنت تو روحت خامنه اى.
  4
  33
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  پروردگار - تهران، ایران
  منم یه "پوتین" دارم، مجذوب "...." رهبره برای یه تیپای جانانه زدن به .... معظم له
  2
  14
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  من شنیدم اسلام آورده ،اسمشم عوض کرده گذاشته عبدالله پوتین
  2
  26
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  قیافه دقیقا مثل مومیأیی--توت‌ آنخ ‌امون---فرعون مصر-البته پس از هزاران سال در زیر خاک!!
  6
  23
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  siavashomaha - منچستر، انگلستان

  فقط باید مواظب باشه به پروستاتش فشار نیاد
  2
  26
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  الاغ نفهم - بندرعباس، ایران

  خاک بر سر رهبر ان قلاب و جناب پوتین خاک بر سر . و جناب امام جمعه چرت پرت گو خاک بر سر
  2
  23
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  حیف که جریان حمام منصوری کار رهبرت را خراب کرده! :o
  1
  15
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  huubi - ماستریخت، هلند
  زپلشک :) ;)
  1
  11
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  razmandeh - استکهلم، سوئد
  اون حالی که رهبر به پوتین میده اگه به من هم میداد مجذوبش که هیچ عاشقش میشدم !!!!30 ساله کشورو دو دستی داد دست روسها هر غلطی دلشان میخواهد با پول ایران میکنند میخواهید مجذوبش نباشه!!!
  1
  16
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.