گلایه شدید مادر بازیکنان معروف و سابق استقلال/پسرم سند خانه ام را به اسم خودش کرد!

خبر آنلاین : مادر این دو فوتبالیست اسبق از امیر قلعه نویی خواست تا خانه اش را پس بگیرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاهین بیانی کاپیتان اسبق استقلال در مصاحبه با خبرآنلاین به شدت از شاهرخ برادرش که سال گذشته هم آنالیزور استقلال بود، گلایه کرد و گفت او برای به دست آوردن خانه مادری شان کاری غیر قانونی انجام داده است. خانم پروانه قدیری مادر شاهین و شاهرخ بیانی هم وارد بحث می شود و در این باره توضیح می دهد: «زندگی‌ام از هم پاشیده است. باورم نمی‌شود پسر بزرگم (شاهرخ) چنین کاری با من کرده باشد. او مرا به دفترخانه‌ای برد تا خانه‌ام را به نامم بزند اما در اتاقی دیگر سند را به نام خودش تنظیم کرده بود و از من خواست بروم و امضا کنم. من هم از همه جا بی‌خبر سند را امضا کردم اما بعداً فهمیدم سند به نام شاهرخ شده است. آخر مگر می‌شود پسری با مادرش چنین کند؟ شاهرخ مرا دور زده و حالا من جواب سایر فرزندانم را چه بدهم؟ این ارث همه آنها بود که شاهرخ بالا کشید. مسئله اینجاست که شاهرخ و همسرش آمدند و در شرایط بسیار بدی مرا از خانه‌ام بیرون کردند و حالا آواره هستم و در شهرستان پیش دخترم زندگی می‌کنم.» او ادامه می دهد: «من آفتاب لب بوم هستم اما شاهرخ را حلال نمی‌کنم چراکه خانه‌ام را از من گرفت. من حتی مدت‌هاست از شاهرخ خبر ندارم چراکه خانه را گرفته و رفته، پشت سرش را هم نگاه نکرده است. من یک خواهش مادرانه از امیر قلعه‌نویی دارم. قلعه‌نویی همیشه مثل پسرم بوده و او را خیلی دوست دارم. می‌گویم آقای قلعه‌نویی! من هم جای مادر خودت، می‌دانم شما احترام زیادی برای پدر و مادر قائل هستی. خواهش می‌کنم کمکم کن تا سند خانه‌ام را پس بگیرم. اگر تو بخواهی می‌توانی با شاهرخ صحبت کنی تا از این کاری که کرده پشیمان شود و سند خانه‌ام را پس بدهد. آقای قلعه‌نویی، کمکم کن تا خانه‌ام را پس بگیرم. چون با این رفتار شاهرخ زندگی‌ام از هم پاشیده شده است. نمی‌دانم شاهرخ چطور شب‌ها راحت در همان خانه می‌خوابد، در حالی که مادرش را آواره کرده است؟ خدا کند فرجی شده و بتوانم خانه‌ام را پس بگیرم.»
شاهین بیانی هم در این باره می گوید: «پیش مادرم بودم. داشتم از غصه می‌ترکیدم. بغض داشتم و نتوانستم آن را نگه دارم چون مشکلات مادرم را دیدم با خودم گفتم باید کاری کنم. حرف من با شاهرخ این است که آخر چطور توانستی با مادرمان این کار را بکنی؟»
+65
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان

  من خودم استقلالیم ، ولی‌ از این نمک به حروم شاهرخ متنفرم. سالی‌ که از استقلال به پرسپولیس رفت یادمه، وقتی‌ به استقلال گل زد چه مشتی گره میکرد.کسی‌ که به مادر خود زنا کند به دیگری چه‌ها کند. اینم نتیجه ا‌ش.
  2
  34
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ahura95 - توکیو، ژاپن

  بیصبرانه منتظر عملی شدن نفرین این مادر زخم خورده هستم . حقیقتا حیفم میاد حتی.. رو بریزم رو صورت یه همچین زالوئی
  1
  31
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  m uk - منچستر، انگلستان

  خدایا قلبم تیرکشید. ادم اینقدر پست و کثیف !!!! مال دنیا مگه چه ارزشی داره که مادرت رو اواره کنی من حاضرم اواره بشم ولی مادرم اسوده باشه. خاک بر سر نامردت کنن
  0
  20
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  بنده هم این عمل بسیار زشت را تقبیح می کنم واز آنجایی که در جریان یک همچین موردی در نزد یکی از اقوام نزدیک هستم و آن را به عینه دیده ام که چگونه شش عضو یک خانواده -چهار خواهرو دوبرادر- برعلیه مادر و یک برادر شوریدند وبا جعل امضإ ی پسر وسطی خانواده ,هم او را و هم مادرشان را از ارث پدری محروم کردند حا ل آنکه آن دو فرد شریف حتی حاضر نیستند که خاری بر بدن آن شش نفر برود اما آن ملعونین حاضر نشدند حتی لحظه ای با مادرشان تا دم مرگش همصحبت شوند پسر خانواده نیز پس از مرگ تنها همدم او-مادرش-در افلاس و تنگدستی هر روز آرزوی مرگ خود را می کند ! من نمی دانم آن شش نفر چگونه حق به جانبانه شب ها سر به بالین می نهند ! به قول تولستوی: "باید یک نفر پتک به دست در آستانه خانه هر مرفه و به ظاهرخوشبختی بایستید و با در زدن یادآوری کنید که دیر یا زود زندگی چنگال تیزش را بدآنها نشان خواهد داد و بدبختی به شکل بیماری و ورشکستگی به او روی میاوردو آنوقت کسی نیست به یاری اوو بشتابد همانطور که او امروز صدای محرومان را نمی شنود و رنج آنها را نمی بیند" !
  0
  5
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  cantona - شاهین شهر، ایران
  مطمئن باید امیر قلعه نویی این خونه را به مادر بر می گردونه .
  0
  0
  شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.