مقام سپاه: دشمنان، یک اشتباه کوچک از یک پاسدار و بسیجی را بزرگنمایی می کنند/ در موضوع کهریزک در سال ۸۸ این چنین کردند

عصر ایران: جانشین معاون حقوقی و امور مجلس سپاه پاسداران گفت: قصد دشمن این است که ما را با نیروی خودمان زمین بزند و این به معنای همان نفوذی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار آقایی در رزمایش فرهنگی شکوه ایستادگی که به مناسبت 5 آذر در ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی برگزار شد ، افزود: آموزه ها و دکترین دفاعی ، امنیتی ما اصول و چارچوب های نظری دارد و ما با انس به قرآن و توسل به ائمه(ع) می توانیم به اصول موردنظر خود برسیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش به فتنه 88 اشاره کرد و گفت‌: دشمنان به دنبال این هستند که یک اشتباه کوچک از یک پاسدار ، سیاستمدار و بسیجی را بزرگنمایی کنند و در موضوع کهریزک در سال 88 این چنین کردند .
 
سردار آقایی افزود: اگر ما هماهنگ نباشیم ، شاید در آینده نتوانیم بحران ها را به نحو مطلوب پاسخ دهیم .
وی گفت : اگر جامعه بسیجی ما چارچوب های نظری مقام معظم رهبری را مدنظر داشته باشند، عقبه راهبردی نظام به بازدارندگی درستی می رسد.
+8
رأی دهید
-76

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  آره واقعا همینو بگو:. حالا این بسیجی ها و پاسدارها به تعداد زیادی دختر و پسر در زندان تجاوز کوچکی کردند و چندین نفر را هم با کتک کوچکی کشتند. آنقدر این اشتباه های کوچک را مردم بزرگ جلوه دادند تا بسیج و سپاه را بد نام کنند و نگذارند آنها به خطرهای واقعی جامعه مثل حجاب و دفاع از نظام ولایت وقیح برسند.
  2
  77
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  alvares - زوریخ، سوییس

  این سپاه گاوداران کمی‌ عقب‌تر بره می‌بینه که از بدو تاسیس نحس جمبولی اسـ... کثافت کاری و رذالت آنها شروع شد، اول انقلاب با زور و قلدری جلوی مردم ایستادند و باید به این حکومت ننگین آری میگفتی‌ وگرنه مارک ضد انقلاب میچسبوندند و از کهریزک خلخالی سر در میاوردند، دزدهای دروغگو. بیشترین دزدیها اختلاسها در همین سپاه اتفاق افتاد که صداش رو در نمی‌آورند.
  1
  66
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  مردک بیشعور تو راست میگی،کشتن بچه های مردم در زندان رو نباید کش بدیم.از یک چیزی خوشحالم و اونم این هستش که بوی سرنگونی به مشام همتون خورده.خود فروشهای بی لیاقت.
  1
  71
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  دشمنان به دنبال این هستند که یک اشتباه کوچک از یک پاسدار:من تاامروز باین واضعی نخوانده بودم که آدامکشان رژیم,ملت را دشمن خطاب کند.تجاوز و قتل فرزندان ملت,عمل کوچکی است,ای بدتراز صدام؟جدا مرگ شرف دارد تا ما زنده باشیم و این همه توهین و خفت از دشمن ایران و ایرانی بشنویم,ای مرگ برآمریکا
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  کشته شدن مردم اشتباه کوچکه ولی اگه یه ملای فسیل 99 ساله زرتش در بره به جامعه بشری باید تسلیت گفت و همه تو سرو کله شون بزنن خوب همون بسیجی رو کوچولو (ضرب و شتم -تجاوز -شکنجه) و بعد بکشیدش حکایتش میشه این که باید گفت یه کوچولو مرده
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  siavashomaha - منچستر، انگلستان
  به امید اینکه هر بالایی‌ سر جوونها در کهریزک آمد سر خانواده خودت یا دختر و یا پسرت بیفته . اونوقت تو بزرگ نمایی نکن و برو پیشه قاقا بگو فدای سرش ،بی‌ همه چیزید
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران
  این رژیم جلاد و آدمکش آخوندی و مزدورانش سرنوشت بدی در انتظارشون هست ،وقتی‌ مردم به پا خواستن و سرنگونی این رژیم دزد دروغ تجاوز و کشتار را خواستن به هیچ کدوم از این جونورهای وحشی رحم نمیشه،نسل آخوند بسیجی‌ سپاهی و هر کی‌ طرفداری از این رژیم رو کنه برای همیشه محو و نابود میشه ،پاینده باد ایران ایران آریایی.ننگ و نفرین بر هر چی‌ آخوندو طرفدار آخوندو تازی و تازی پرست .
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  خجالت نمی‌‌کشی‌ سر دار؟ کدوم اشتباه کوچک؟دستان تو و امثال تو با آن رهبرِ سیه کارت به خون هزاران جوانِ آزادی‌خواه و بیگناه آلود‌ست،سالِ ۸۸ مهر تائیدی بر رذالت و سیاه خوئی ۳۷ ساله شما نوادگان ضحاک زد. زمانی‌ نه چندان دور تقاص خون خوب خواهان سرزمین ما را پس خواهید داد.
  0
  8
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  huubi - ماستریخت، هلند
  *آموزه ها و دکترین دفاعی ، امنیتی ما اصول و چارچوب های نظری دارد و ما با انس به قرآن و توسل به ائمه(ع) می توانیم به اصول موردنظر خود برسیم.*. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ;)
  0
  1
  جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.