استقلال با درخشش رحمتی به نیمه نهایی جام حذفی راه یافت

مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال، سه پنالتی بازیکنان نفت را مهار کرداستقلال با شکست نفت تهران در ضربات پنالتی به نیمه نهایی جام حذفی ایران راه پیدا کرد و حریف تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی شد.
 
آبی‌پوشان پیش از بازی مقابل نفت، با شکست فولاد در لیگ صدرنشینی خود را تثبیت کرده بود ولی نفت تهران وضعیت مناسبی در لیگ ندارد.
 
بازیکنان علیرضا منصوریان در دو هفته گذشته، یک مساوی و یک شکست در لیگ کسب کرده‌اند.
در نیمه اول دو تیم بازی برابری داشتند و هر دو تیم به فرصت‌های خوبی برای گلزنی رسیدند، ولی استقلال در پایان نیمه اول با گل به خودی محمد دانشگر به یک گل رسید.
 
استقلال با شروع نیمه دوم بازی را در کنترل خود داشت ولی بازیکنان نفت با در اختیار گرفتن میانه زمین حملات متعددی را روی دروازه استقلال طراحی کردند.
 
پیام صادقیان در دقیقه ۶۴ بازی می‌توانست دروازه استقلال را باز کند ولی ضربه زمینی او را مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد.
 
اخراج یعقوب کریمی بازیکن استقلال، در دقیقه ۸۰ بازی باعث شد نفت تهران با یک نفر بیشتر حملات بیشتری را روی دروازه استقلال طراحی کند.
 
نفت تهران در نهایت روی یکی از همین حملات توانست به گل برسد، ضربه سعید لطفی از داخل محوطه جریمه نتیجه را ۱-۱ مساوی کرد.
 
در وقت‌های اضافه نفت تهران با یک بازیکن بیشتر، فرصت‌های زیادی را روی دروازه استقلال به وجود آورد ولی بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی بی دقت بودند.
 
پس از تساوی ۱-۱ دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه بازی در نهایت به ضربات پنالتی کشیده شد. استقلال در ضربات پنالتی با عملکرد خوب مهدی رحمتی توانست نفت را ۶ بر ۵ شکست دهد و به نیمه نهایی راه یابد.
استقلال در نیمه نهایی جام حذفی باید مقابل تراکتورسازی تبریز قرار بگیرد.
+29
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.