عاقبت مصاحبه جنجالی مایلی کهن این بود!

 علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کادر فنی تیم ملی امید را ممنوع المصاحبه کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم ملی امید که در چند ماه گذشته با مصاحبه های مکرر خود علیه تیم ملی و بعضی از مسئولان فدراسیون، اوضاع را متشنج کرده بود، سرانجام با مصاحبه اخیر خود، کفاشیان را مجاب به یک تصمیم اساسی کرد. کروش اخیرا در جلسه با کفاشیان گفته بود چرا مایلی کهن باید از او اینقدر انتقاد کند و چرا یکی مثل طباطبایی(دستیار خاکپور) درباره حضور مهدی رحمتی در تیم ملی اظهار نظر کند؟ کروش تاکید داشت که اگر او ممنوع المصاحبه شده، آنها هم نباید اجازه مصاحبه علیه تیم ملی و شخص او را داشته باشند.

سرانجام آخرین مصاحبه مایلی کهن باعث شد تا کفاشیان و کاشانی در فدراسیون تشکیل جلسه دهند و اعضای کادر فنی تیم امید ممنوع المصاحبه شوند.

در این جلسه کفاشیان ضمن ابراز نارضایتی از صحبت‌های مایلی‌کهن و ایجاد فضاسازی و حواشی پس از آن عنوان کرد که چنین صحبت‌هایی عامل خدشه‌دار شدن وحدت تیم‌های ملی و ناراحتی برخی ارکان فدراسیون فو‌تبا‌ل شده است.
مدیر تیم فو‌تبا‌ل المپیک نیز ضمن پذیرش صحبت‌های رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل چنین مساله‌ای را درست دانست و عنوان کرد که در راستای احقاق آن تلاش خواهد کرد.
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  هیچى دیگه این خاله زنک سکته رو میزنه !!! خاله قزى رو مگه میشد بگى خفه خون بگیر !!! مشت محکم بر دهان مایلى کلنگ ، ببخشید مایلى کودن !!!
  5
  44
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  تو آذربایجان یک مثل داریم میگه اگر حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن که بلدی! یا حکایت اینه که میگه ادب مرد به ز دولت اوست. جالبه برام این کورش دقیقا رفتار قدیمی مردای ایرانی رو داره، خاله زنک بازی در نمیاره، حفظ وقار و مردانگیش براش مهمه و زیاد وراجی نمیکنه تا احترامش حفظ شه. خدا نسل مردای قدیمی ایران رو بیامرزه.
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  چطورمیشه که یه ادم احمق وکودن مثل این مایلی کلنگ میشه مدیر فنی تیم ملی امید ؟ سواد این مردک ازفوتبال درحد یه چوپون هم نیست.
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  بابا بزارید بیچاره کارشو بکنه عجب اشکولای هستند اینا.
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.