خودکشی نافرجام یک بازیکن فوتبال

در یک اتفاق تلخ یکی از بازیکنان فوتبال به دلیل وضعیت نابسامان مالی خودکشی کرد.
 
به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی؛ تیم فوتبال پیام وحدت کاشمر که در لیگ دسته دو فوتبال کشور حضور دارد این روزها وضعیت بسیار نابسامانی دارد و مدیریت این تیم به دلیل اختلافات مالکیتی به دو قسمت هیئت مدیره کاشمری و مالک مشهدی تقسیم شده است.

این تیم که امسال سومین سال حضورش در لیگ دو را تجربه می‌کند، در گذشته بازیهای خود را در مشهد برگزار می‌کرد و با عنوان پیام وحدت مشهد شناخته می‌شد، اما مشکلات مالی شدید باعث شد تا مدیران این باشگاه تیمشان را به کاشمر ببرند و در ازای تامین هزینه‌های مالی از سوی مسئولین این شهر 40درصد از سهام باشگاه را به فوتبال کاشمر اعطا کنند.

با شروع لیگ دسته دو بازی‌های این تیم به کاشمر برده شد اما بعد از گذشت 5 ماه از آغاز تمرینات و شکل‌گیری تیم و بعد از آن شروع بازی‌ها خبری از دریافت پول توسط بازیکنان نشد تا این تیم با وضعیت بحرانی روبرو شود. این شرایط به حدی برای این تیم سخت می‌گذشت که آن‌ها مجبور شدند روز قبل از بازیها خود فلافل به جای شام بخورند و برای استراحت نیز 10 نفر در یک اتاق استراحت کنند.

این مشکلات به حدی برای بازیکنان این تیم سخت شد که متاسفانه یکی از بازیکنان پیام وحدت که متاهل نیز هست به دلیل مشکلات سخت مالی دست به خودکشی با قرص بزند. این بازیکن برای این کار پیش از یکی از بازی‌های تیمش، مقادیر زیادی قرص مصرف می‌کند اما خوشبختانه هم تیمی‌های وی متوجه می‌شوند و او را نجات می‌دهند.

در همین رابطه «آرمین رهبر» سرمربی سابق «پیام وحدت» اظهار کرد: متاسفانه از روز اولی که در این تیم حضور پیدا کردم بازیکنان را با وعده و وعید در تمرینات نگه می داشتیم و متاسفانه ریالی از قرار دادهای بازیکنان پرداخت نشد.

وی ادامه داد: البته این روند در سالهای گذشته نیز به همین صورت بود و بازیکنان به صورت قطره چکانی پول می گرفتند، اما امسال شرایط بدتری حاکم بود ولی با این حال توانستیم با همین شرایط سخت نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی سابق پیام وحدت کاشمر اظهار کرد: این که بازیکن خودکشی کرده است درست است و من هم این مسئله را از مدیرعامل باشگاه و بازیکنان شنیدم و بعد هم با خود بازیکن صحبت کردم، اما این اتفاق در منزل خودش رخ داده بود و این طور که مشخص است مقادیر زیادی قرص مصرف کرده بود که خوشبختانه با اقدام به موقع از بروز یک حادثه ناگوار جلوگیری شد.
+31
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.