ازدواج پیرمرد ۷۹ ساله باعث مرگش شد

دادستان عمومی و انقلاب ایذه از کشف یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد.
فیصل مزرعه گفت: در ۲۸ مردادماه امسال گزارشی از سوی پلیس آگاهی مبنی بر آتش‌سوزی در یکی از منازل این شهرستان ارسال شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران وی ادامه داد: در این حادثه پیرمرد ۷۹ ساله‌ای اهل روستای سرقلعه هلایجان به هویت «ح.س» هنگامی که در حیاط منزل روی تخت خوابیده بود، دچار حریق شد که پس از فریادهای دختر وی و کمک‌رسانی از سوی همسایگان آتش خاموش و مصدوم به بیمارستان طالقانی اهواز انتقال یافت.
دادستان عمومی و انقلاب ایذه افزود: مصدوم دو هفته بعد به‌ علت شدت جراحات وارده و عوارض ناشی از عفونی شدن جراحات سوختگی در بیمارستان درگذشت.
وی ادامه داد: با ادامه تحقیقات مشخص شد که پیرمرد مقتول که نابینا بوده است، چند ماه پیش همسر خود را از دست داده و برای انجام امور شخصی قصد ازدواج مجدد داشته است که با مخالفت یکی از فرزندان خود روبرو می‌شود.
مزرعه اضافه کرد: همچنین با توجه به آثار باقی مانده از صحنه جرم و ارسال آنها به آزمایشگاه جنایی استان، حضور فرزند مقتول در شب حادثه و عمدی بودن آتش‌سوزی محرز شد که پس از تلاش ماموران و همکاری اهالی محل فرزند مقتول که جوان ۲۴ ساله‌ای به نام «ح.س» بوده است، دستگیر شد.
وی گفت: با توجه به اقرار صریح متهم درباره وجود اختلاف با پدر خود، قصد انتقام‌جویی و ارتکاب به جنایت مذکور با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
+24
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان

  تمام مشکلات بر سر ارثیه و پول است. هیچ کس نمی خواهد بگوید ان پیر مرد کور بیچاره نیاز به کمک دارد. و باید انرا پرستاری کرد. اما همه میگویند که چرا ازدواج کرد و چرا سهمیه ارث ما کم شد. ترا بخدا دقت کنید هیچ کسی در فکر راه چاره برای ان پیر مرد کور نیست که در پایان عمر زن خود را از دست داده و نیاز به کمک داره. ای بسوزی شانس که ما را در کشور های عقب مانده دنیا اوردی
  1
  54
  ‌چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران مظلوم - سوست، هلند

  چه طور راضی شده پدرش را زنده زنده بسوزاند لعنت بر فرزند بد وبی عاطفه
  0
  38
  ‌چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.