بزرگی کروش را در فرودگاه سئول دیدم

کمال کامیابی‌نیا با اخطاری که در بازی با استقلال اهواز گرفت دیدار بعدی پرسپولیس برابر تیم سابقش نفت تهران را از دست داد. در همین ارتباط با هافبک ملی‌پوش و جنگنده پرسپولیس دقایقی گپ زدیم.
بالاخره کارت گرفتی و محروم شدی؟6 هفته‌ای می‌شد که 2 کارته بودم و به قول شما بالاخره مقابل استقلال اهواز کارت زرد گرفتم و محروم شدم.
ظاهراً خیلی هم عصبانی شدی؟بعد از گرفتن کارت زرد متوجه شدم بازی با نفت تهران را از دست دادم. آن لحظه توپ به محمد غلامی رسید و خوب می‌دانستم چه مهاجم خطرناکی است. با خودم گفتم اگر توپ روی پایش جفت و جور شود و شوت بزند، احتمال دارد گل شود و به همین خاطر خطا کردم. اصلاً آن لحظه حواسم نبود که 2 کارت زرد دارم و وقتی فهمیدم...
مثل اینکه برای بازی با نفت تهران خیلی انگیزه داشتی. درست است؟تیم سابقم بود و دوست داشتم مقابل نفت تهران بازی کنم اما قسمت نبود.
برای تماشای بازی نفت تهران و پرسپولیس به استادیوم می‌روی؟مطمئن باشید به استادیوم خواهم رفت.
مهدی طارمی جلوی استقلال اهواز فرصت‌های خوبی را هدر داد که برانکو عنوان کرد به دلیل خستگی بوده است. نظری در این رابطه نداری؟یک سفر طولانی از گوام داشتیم و طبیعی بود من، سوشا و رامین و مهدی خسته باشیم. موقعیت‌های گل خوبی در بازی با استقلال اهواز به دست آوردیم ولی قدرش را ندانستیم. طارمی مهاجم خوبی است و همین الان هم صدرنشین جدول گلزنان است. ان‌شاءا... در هفته‌های آینده جبران می‌کند ضمن آنکه مهدی تا همین الان هم در پرسپولیس و تیم ملی عالی ظاهر شده است.
لابد می‌دانی ارزش این موقعیت‌هایی که هدر می‌رود چقدر است؟همه ما باید متوجه این قضیه باشیم و کمتر اشتباه کنیم. نباید جوری بازی کنیم که آخر فصل افسوس بخوریم.
بی‌تعارف این بازی پرسپولیس برابر استقلال اهواز باعث نومیدی هواداران نمی‌شود؟این درست که توپ‌هایمان گل نشد اما پرسپولیس این فصل فوتبال بازی می‌کند. به قول برانکو، ما بهترین فوتبال را در رده باشگاهی انجام می‌دهیم و تا به حال هم اسیر اتفاقات غیرفوتبالی و برخی اشتباهات داوری شدیم. هواداران پرسپولیس ثابت کرده‌اند بامعرفت‌ترین هستند و به این راحتی‌ها نومید نمی‌شوند.
راستی در تیم ملی با چه کسی هم‌اتاق بودی؟با سوشا مکانی هم‌اتاق بودم که خیلی مرا کمک کرد. سوشا تلاش کرد راحت‌تر با فضای تیم ملی آشنا شوم و همین جا از او تشکر می‌کنم. همچنین از آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی به عنوان بزرگ‌ترهای تیم ملی تشکر می‌کنم که خیلی به من کمک کردند و با راهنمایی این دو توانستم راحت‌تر کار کنم.
بهترین نصیحتی که کارلوس کروش به تو کرد، چه بود؟اینکه سر به زیر باشم!
(به شوخی) ولی فوتبالیست سر به زیر که توی زمین به درد نمی‌خورد!(باخنده) منظورش بیرون زمین فوتبال بود. کارلوس کروش می‌گفت فوتبالیست خوبی هستی و سعی کن از لحاظ اخلاقی هم افتاده باشی چون هنوز اتفاقی نیفتاده است و فکر نکن با دعوت به تیم ملی به آخرش رسیدی!
حالا خود کروش آدم افتاده‌‌ای است؟این حرفی که می‌زنم به این دلیل نیست که مرا به تیم ملی دعوت کرده است. کارلوس کروش واقعاً آدم بزرگ و افتاده‌ای است. از شخصیتی که دارد، لذت می‌برم. به موقع می‌خندد و شوخی می‌کند و به موقع هم جدی می‌شود. ابهت زیادی دارد و به تیم ملی ما هم ابهت داده است.
چطور این حرف را می‌زنی؟بزرگی کروش را در فرودگاه سئول به چشم دیدم. مردم کره‌جنوبی با دیدن کارلوس کروش نزد او آمده و تقاضای عکس و امضای یادگاری می‌کردند. این اتفاق به ما ملی‌پوشان هم احساس غرور و افتخار می‌داد.
نشانی از بیماری در کروش ندیدی؟من متوجه چیزی نشدم. او یک مربی جدی، پرتلاش و زحمتکش است که امیدوارم فوتبال ایران بیشتر قدرش را بداند.
کمال کامیابی‌نیا حالا بعد از دعوت به تیم ملی چه فرقی با گذشته کرده است؟هیچی! کمال کامیابی‌نیا همان کمال کامیابی‌نیای گذشته است. به قول کارلوس کروش اتفاقی نیفتاده است که بخواهم خدای نکرده ذره‌ای مغرور شوم.
+37
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Bahar Persian - گیلان، ایران
  چقدر این خبرنگار بی ادب سوال پرسیده ...یعنی چی" حالا خود کروش افتاده است؟ "آخه یکم ادب هم بد نیست ، خبر نگار عوضی بی تربیت حتما دستور داشته کروش را بکوبه
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.