دبکافایل : حضور جنگنده های ایران در کنار هواپیماهای جنگی روسیه در آسمان سوریه

دبکا فایل طی گزارشی مدعی حضور جنگنده های ایرانی در کنار هواپیماهای جنگی روسیه در حریم هوایی سوریه شد.
 
به گزارش «انتخاب»، وبسایت اسرائیلی دبکا فایل نوشت: تصاویر ویدیویی که وزیر دفاع روسیه منتشر کرده نشان می دهد که برای اولین بار جنگنده های F14 و میگ 29 ایران در آسمان سوریه حضور پیدا کرده اند.
 
هواپیماهای جنگی ایران بمب افکن های روسیه را نیز در ماموریت های خود در سوریه همراهی می کنند.
 
دهها جنگنده اف چهارده که ایران آنها را بارها به روز رسانی کرده است، اکنون به سامانه های جمع آوری اطلاعات و رهگیری مجهز شده اند و اکنون ماموریت های خود را در حریم هوایی سوریه و نزدیک مرزهای اسرائیل برای اسکورت بمب افکن های روسی آغاز کرده اند
 
ایران با این عملیات، می تواند اطلاعات ارزشمندی راجع به نیروی هوایی اسرائیل بدست آورد.
+131
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  سلطنت‌طلب و بقیه عمریها؛ خوب صفاتونو میدیم. این نتیجه بازی کردن با دم شیره.
  151
  67
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  arash#eindhoven - آیندهوون، هلند

  حضور مستشاری از نوع ولی‌ فقیه دجال
  26
  81
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Dali - اسمان، انگلستان

  این ف‌‌‌۱۴‌ها در حال اسکورت در حریم هوای کشور خودمون هستن و این روال عادی است و در ضمن آنها مسلح نیستن .
  7
  84
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::] دم کدوم شیر؟؟ شیری که زنان کشورش برای یک لقمه نان به روسپی تبدیل میشن؟ یا شیری که مردان جوانش گوشه خیابان علیل افتادن و مواد مخدر نابودشون کرده؟ اگر قرار کسی کشور من رو تهدید کنه من هم وظیفه انسانی خودم میدونم برای خاک وطنم ایران کشته بشم همینطور که در جنگ تحمیلی حضور داشتم . مخالفت من فقط با نظام خودکامه اخوندی است نه ملت البته بی بخار کشورم ، کاش این ملت یک بار که شده به خودشون بیان تا تو شکسته شدن پاهای این عنکبوت رو از داخل بشنوی ، من قدرت اخوندا رو به بادکنک بزرگ تشبیه میکنم که ظاهرش بزرگه اما داخلش پوچ و هوا است ، کافی گوشه ای از بادکنک سوراخ بشه خواهی دید که هیبتتان یک شبه خواهد ریخت، ما مرد جنگ و شهادتیم و برای مقابله با اخوند سینه سپر کردیم و همیشه اماده اییم .
  45
  85
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  هر بی‌ وطن و بی‌ هویتی که‌در اینجا از فضولی ملایان صد پدر سوسمار عربستان در دخالت در امور کشورهای دیگر از جمله سوریه دفاع می‌کند..بدانید که رژیمی است واز تخم و ترکه ی خارجی‌ چه روسیه چه عربستان،،همین
  23
  40
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  روسیه فقط چند روزی پشت ایران هست که شعله جنگ خوب افروخته شود و بعد کنار وا می ایستد اسلحه می فروشد .
  16
  25
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. تو یکی دیگه لازم نکرده اینجا جک بگی. آره جون عمت؛ خیلی مرد جنگین. دیدیم خلیفت عمر چجوری مثل بز کوهی جست و خیز کرد و فرار! ایران وطن شما عمریها نیست؛ شماها دشمنان ولایت هستید.
  44
  35
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  be_pa.khaste - هارلم، هلند
  طرف حرف من با اون سبک مغز‌های است که ۳۷ سال پیش انقلاب کردن و الان که از رو نادانی سیاست‌های این انقلاب رو بد میخونن بدونید که اگه حضور نظامی ایران نباشه باید فردا تو اهواز و تهران با این عرب‌ها بجنگیم.ما باید اول خطر رو از ایران دور کنیم بعد به فکر تغییر حکومت ملاها باشیم.
  15
  28
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::] ببین بزار بهت بگم تو اولاً در حد من نیستی و من نمیخوام با انسانی کم ظرفیت مثل تو هم سخن بشم و اصلاً برای کامنتهات ارزشی قائل نیستم حتی منفی هم حیفم میاد بهت بدم و یا نظراتت رو بخونم و چشمای نازنینم رو خراب کنم، حالا اینم بهت بگم همون بز کوهی به قول خودت سر منشاء ظلم و ستم بر مردمان بیگناه ایران باستان رو از سر راه برداشت و ساسانیان رو به قهقرای تاریخ فرستاد و در هم شکستشون ، و کاری کردند که امروز مردم ایران خدا رو بشناسن و اسلام بیارن و از ازدواج با محارم دست بردارن و بر اتش سجده نکنن ، تا قرن نهم هجری ایران یک کشور اهل سنت بوده برو تاریخ رو نگاه کن و ببین این ٥٠٠ سال اخیر بر سرنوشت کشورت چه اتفاقی افتاده بعد بیا با من هم سخن شو هرچند که علاقه ای ندارم کوچکترین توجهی بهت بکنم.
  26
  18
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. همه رو برق می گیره ما رو چراغ نفتی! حالا عمری واسه من داری افه پنج زاری میزاره . مرد شو زنگ بزن شبکه اهل بیت سوسکت کنم. تو ولایت نمیزاریم نطقتون دربیاد؛ مگر اینکه پشت کامپیوترت شیر بشی. راستی امسال مراسم عمرکشون رو یادت نره نیگاه کنی! ضمنأ بز کوهی به قول خودتون! چرا دروغ میبندی؟
  5
  15
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::be_pa.khaste - هارلم، هلند::]. افرین به ادم چیز فهم !! افرین !!! دمت گرم !!! خیلیها میگن ایران وطن من ولى از رو احساسشون کامنت میزارن و مطلب کامنت کاملا ادعاى وطن پرستیشون رو نقض و نفى میکنه !!! اینو باید قبول کرد که این عمریها رو همونجا باید دفنشون کرد !!! دمت گرم هموطن !!! زنده باشین و سلامت !!!.
  5
  10
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::] فکر کنم تو دچار بیماری مالیخولیایی شدی ههههه ، شبکه های اهل سنت الان بیش از چهارماه هستن که حاضرن به هر شخصی که بتونه یک اخوند رو وادار به مناظره با اهل سنت بکنه مبلغ ده ملیون تومان بده ولی این همه .... که در حوزه علنیه قم جمع شدن یکی مرد توش نیست که وارد میدان بشه، دوماً تو بهتره اول مشکلات اللهیاری در شبکه اهل بیت رو با رهبر چلاغت که اون رو متهم به فاسد بودن اخلاق میکنه و مدعی هست که در مشهد... تشریف داشته رو حل کنی بعد من رو دعوت کنی. از یک طرف سنگ رهبر چلاغت رو به سینه میزنی و از طرفی حانی اللهیاری هستی که عرض....اسب هم برای رهبرت قائل نیست .
  19
  8
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. اصلأ اساس و پایه دین شما عمریها بر دروغ و کذب ساخته شده. علامه اللهیاری در یوتوپ (پیروزی تاریخی علامه اللهیاری و اثبات«کفر ابوبکر و عمر» در مناظره با مولوی طاهری نژاد) هستش. تجاوز خالد ابن‌ولید به عمر ابن‌خطاب در بیابان رو هم ثابت کرده. در مورد ولی‌فقیه هم خودش میگه؛ مدرک ندارم. حالا این وسط تو چی میگی عمری؟ عمرأ اگه بزارم اینجا بخوای خالی ببندی.
  3
  20
  ‌چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.