راهبانی که آدم می‌خورند! - عکس

فرادید| کریستیانو اویستینِلی، عکاس ایتالیایی، به سراغ طایفه‌ی تبعید شده‌ی آگوری در شهر بنارس (واراناسی) در شمال هند رفته است. آن‌ها رسوم عجیبی از جمله خوردن گوشت، مدفوع و ادرار انسان دارند.
 
به گزارش فرادید به نقل از تلگراف، کریستیانو از زندگی واقعی این راهبان عکاسی کرده است. او می‌گوید: «آن‌ها خیلی مرموز هستند و هندی‌های به شدت از آن‌ها می‌ترسند. هندی‌ها می‌گویند که آن راهبان می‌توانند آینده را پیش‌بینی کنند، بر روی آب راه بروند و کارهای اهریمنی انجام دهند.»
 
این راهبان از ترکیبی از ماری‌جوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت تعلیق خود استفاده می‌کنند تا بتوانند خود را نزدیک‌تر به شیوا، یکی از خدایان هندو، نزدیک کنند.
 
اعضای قبیله آگوری همچنین فکر می‌کنند که اگر خود را بدون هیچ پیش‌داوری در معرض مسائلی که دیگران تابو و آزاردهنده می‌دانند قرار دهند، می‌توانند در مسیر رسیدن به روشنگری و روشنفکری قدم بردارند.
 
از رسوم طایفه آگوری می‌توان به جویدن سرِ حیوانات زنده، رنگ زدن بدنشان به وسیله خاکستر اجساد آتش زده شده و همچنین انجام مدیتیشن در بالای اجساد اشاره کرد.
 
آن‌ها در محل‌های مرده سوزانی زندگی می‌کنند، جایی که گفته می‌شود «لرد شیوا» و خدای «کالیما» در آنجا زندگی می‌کنند. تغذیه‌ی آن‌ها از بقایای چیزهایی است که دیگران در آنجا پرتاب می‌کنند. در واقع مرگ و فرسایش این راهبان را احاطه کرده است. طایفه‌ی آگوری از متعلقات دنیوی اجتناب می‌کنند و اغلب برهنه راه می‌روند. منطق آن‌ها نیز دوری از زندگی مادی و زمینی است و آن‌ها تمایل دارند بدن را در خالص‌ترین شکلش به نمایش بگذارند.
 
آگوری‌ها پیشینه‌ی خود را در قرن 17 میلادی و شخصی به نام «بابا کینارام» جستجو می‌کنند. گفته می‌شود که او 170 سال عمر کرد.
+18
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Neda02 - اتاوا، کانادا

  فقط هندی‌های به شدت از آن‌ها می‌ترسند؟ صورت بعضی‌هاشون این‌قدر خوف داره که به عکسشون هم نمی‌شه نگاه کرد.
  3
  46
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  علی1968 - تهران، ایران

  هیچ قدرت خارق عادتی در این افراد نیست و تنها به یمن مرموز بودن مشهور و متصف به کرامات شدن ، حاجی سیاح در سفرنامه ش مینویسد در ایران میگفتند که مرتاضان هندی روی اب راه میروند در هوا شناور میشوند و کارهای عجیب دیگر میکنند به هند سفر کردم و وقتی سراغ این افراد رو گرفتم گفتند به ایران برو چون فقط درویشان ایرانی قادر به این کارها هستند مقصود اینکه نه دراویش ایرانی نه مرتاضان هندی قدرت و کرامتی ندارن ولی ادعا در بین پیروان هر مسلک و مذهبی فراوان است که علیرغم عصر ارتباطات و رسانه و اینترنت هیچ جا ثبت و اثبات نشده
  4
  56
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  zyryab - مالاگا، اسپانیا
  فاجعه ای در قرن ٢١!!!کلمه aghori در یوتیوب جستجو کنید ویدیوهای آدم خواریشون هست.!
  0
  0
  دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.