پناهجویان ایرانی و دیگر کشورها سرگردان پشت سیم‌های خاردار.

+65
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  payamak - منچستر، انگلستان

  زمان خاتمی هم ایران کشور امن محسوب میشد و پناهنده بدبخت همین سرنوشت رو داشت الان که دیگه قطعنامه صادر شده وای به حالشون
  7
  45
  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان

  دوستان اگر میتوانید بروید کمک مالى کنید هر کدام ما میتونستیم جاى این عزیزان باشیم حالا چه با مشکل سیاسى یا مشکل اجتماعى اینها در این روزهاى سرد گرفتار شدن !!! هرچند این حاصل کار اونهاى هست که گفتند شاه خائن بعد رفتند پشت خمینى نماز خواندن از تمام اون جبهه ملى هاى خائن تا اون سازمان تروریستى مجاهدین وجبى ها و یک مشت توده اى بى وطن الان هم فرار کردن در خارج کشور تز میدهند خبر شون اگر شرف داشتید چرا الان در ایران خفه خون گرفتید اون روزها با پول این ملت رفتید درس بخوانید به امید برگشتن و خدمت کردن به ایران شدید مزدور انگلیس و شوروى و امریکا خوب اون روزها عر عر کنان در خیابان جولان میدادید و میگفتید شاه دیکتاتور چرا الان جرأت ندارید بروید تو خیابان ؟! علتش هم همین هست که این رژیم خوب بلد هست تو دهنتون بزنه اگر شاه ایران هم اینگونه بود بجاى اینکه حقوق تان را اضافه کند تا تو بیشرف برى بگى مرگ بر شاه میزد تو دهنتون اینگونه نمیشد یکسرى جوان پلاکارد بگیرند دستشان بدنبال ازادى اونم تو کشور فقیر و کوچکى مثله مقدونیه چر. ٤٠ سال پیش نبود اینگونه کسى پیاده بخواهد بره و پلیس کشورى بهش توهین کنه ؟!
  31
  53
  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Pooia - بریزبن، استرالیا
  لعنت به هر چی‌ ایرانیه پناهنده غیر واقعیه. اکثر این افراد نه مشکله امنیتی دارن نه اجتماعی. آبروی یه سری بد بخت رو هم که درست حسابی‌ زدن بیرون رو میبرن. تو سیدنی یه یارو چند وقت پیش قتل کرد. گندش درومد که تو ایران هم پرونده قاچاق مواد داشته هم قتل ! خدا وکیلی تا ۳ ماه روم نمی‌شد برم سر کار. الانم این اراذل که ریختن تو مجارستان و مقدونیه اخبارش به دوست دختر مجارستانی ما رسیده. میگفت این همه از فرهنگ خفنتون و پرشیا پرشیا میگفتی‌ چه خبر که این همه آواره‌ دارید؟!!!.
  91
  74
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  سورتمه - سورتمه، بلژیک

  خاک تو سر کشورهای اروپایی که داره پناهگاه خوبی برای طالبان و داعش میشه! دیگه امروز همه وضعیت بروکسل رو تو اخبار شنیدیم! خیابانها شده بودند مثل پادگان نظامی!چهل سال قبل مهاجران مراکشی و الجزایری و تونسی پاهاشون به اروپا باز شد و الان تازه سران اروپا فهمیدند که چه اشتباهی کردند چه بسا این همه مهاجر مسلمان جدید بخواد به اینها اضافه بشه!این اروپا داره قبر خودش رو با دست خودش میکنه!
  18
  75
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  با دیدن قیافه اون دختر کوچولو انسان باید خیلی بی احساس باشد که گریه نکند . خدا مسبب این بدبختی ملت ایران را لعنت کند که کسی غیر از خمینی نیست
  11
  63
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  شما فکر کنیم درست ندیدى اون بالا راجب ایرانى ها نوشته بیشتر مگر ایرانى ها جزر این مسلمونهاى بیمار هستند ؟[::سورتمه - سورتمه، بلژیک::].
  11
  11
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  united-iran - ملبورن، استرالیا

  یعنی ای خاک، یک زمانی پاسپورت ایرانی چنان اعتباری داشت که تمام کشورهای پیشرفته دنیا این پاسپورت را روی چشمشان میگذاشتند و براش خیلی احترام قائل بودند چه برسه به این کشورهای گدا گشنه مقدونیه و صربستان، حالا ببینید چه بلایی بر سر ملت در آوردند که طرف پاسپورت ایرانیش را انداخته تو دریا تا یکوقت پلیس یونان و مقدونیه از هویت و ملیت ایرانی طرف مطلع نشوند، هی کجایی ای پاسپورت دولت شاهنشاهی ایران که یادت بخیر، حالا ملت بنشینند و سریال معمای شاه به همراه خانواده همراه با تخمه تماشا بکنند و تاریخ دروغین رژیم را به خورد فرزندانشان و نسلهای آینده ایران بدهند.
  13
  55
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان

  مهرم به سمت اون دختر بچه‌ها که به خاطر حماقت و ندانم کاری بزرگتر‌هاشون به چنین مخمصه‌ای افتادن.ننگ بر بزرگتران بی‌ غیرت و بی‌ هویت و بی‌ بته‌ای که خالی‌ میبندن و تن‌ به حقارت میدن و بچه‌هاشون رو چنین به خاری وادار می‌کنن.آبرو کشورشون رو میبرن و از همه بدتر و ناگوار تر به هویت ملی‌ -گذرنامه مقدس ایران‌- ناجوانمردانه و منافق مآبانه بی‌ احترامی می‌کنن .خدا بدتر از این به سرتون بیاره و به خاری و حقارت ابد‌ی گرفتارتون کنه.
  81
  25
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  میرزاده‌ای عشقی‌ - دوسلدورف، آلمان. دوست عزیز لابد منظورتان از پاسپورت مقدس همان کلمه الله موجود در پاسپورت می‌باشد.و صحبت از آبرو کرده بودید، کدام آبرو؟ ابروی سنگسار ،عزت اعدامهای خیابانی، اراجیف سردمدران یا فروش کلیه،ویا بینوایی یا فحشا؟و نباید دنبال چیزی گشت که آنرا از دست داده‌ایم و از ما قاپید ه اند. پیروز باشید
  6
  36
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  بابا بیخیال دیگه ....زندگی ایران یعنی ازاین حفت وخواری بدتره
  11
  21
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  siamak72 - لندن، انگلستان

  از نظر من هر ایرانی‌ که یه خرده درک داشته باشه و بفهمه که تو چه زندان بزرگی‌ زندگی مینکنه چه از نظر سیاسی چه فرهنگی حتا اقلیمی دیگه هر کاری میکنه که اون جا نباشه،حالا یه سری احمق این جا نشستن و این پناهندهارو لعنت می‌کنن
  14
  37
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. من برای هر ایرانی که بتونه از ایران بیاد بیرون خوشحال میشم. ببین ایران چه خبره که این همه مشگل رو به جون میخرن.
  10
  28
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  طرف از دهات میاد شهر میبینه پول رو زمین افتاده میگه امروز خستم اینجا که همیشه پول ریخته میرم فردا برش میدارم .
  14
  10
  دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  majo mis - برلین، آلمان
  [::Pooia - بریزبن، استرالیا::]. بیا ببرمت یه جایی از برلین نصف فاحشه هاش از مجارستانه.که اینقدر دوز دختر دوز دختر نکنی واسه ما
  5
  14
  دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  متاسفانه در همه جای دنیا آدمهای سالم کلاهشون پس معرکه هست و هر چی خلافکار و آدم نا هنجار و ووو هست کارش پیش میره و آدمهای ساده و سالم بدبخت و گرفتار . افسوس که نان پخته خامان دارند اسباب تمام ناتمامان دارند .آنان که بندگی نمی ارزیدند . امروز کنیزان و غلامان دارند . همه جا هست اما ایران که در دنیا در این مورد اوله .
  1
  2
  دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  [::Pooia - بریزبن، استرالیا::]. تو هم بگو ابرو رو اون هموطنهاى کاسبتون بردن نه یکسرى که براى نجات زندگى خود تلاش میکنند واقعا شرم اوره یک مجارستانى بیاد راجب تاریخ و فرهنگ ایران ابراز نظر کنه همش بخاطر بیسوادى شخص شماست که نمیدانى اصالت ایرانیان چى هست!!!
  4
  9
  دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  آبرو کشورشون رو میبرن و به هویت ملی‌ -گذرنامه مقدس ایران‌- ناجوانمردانه و منافق مآبانه بی‌ احترامی می‌کنن .خدا بدتر از این به سرتون بیاره و به خاری و حقارت ابد‌ی گرفتارتون کنه
  3
  1
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.