اتفاقی باور نکردنی در تیم ملی ایران که بهترین تیم آسیاست

مشکل کمبود لباس در تیم ملی حاد شده و اتفاقی باورنکردنی در جریان یکی از بازی های ایران رخ داده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین پیروانی مدیر فنی تیم ملی در یک برنامه زنده تلویزیونی فاش کرد که علت ناراحتی اصلی کروش از فدراسیون فوتبال چیست. او توضیح داد که یکی از بازیکنان تیم ملی، در جریان برگزاری بازی ایران، تنها یک دست لباس داشته و اگر لباسش پاره می شد و یا چند قطره روی آن خون می ریخت، باید اجبارا تعویض می شد. پیروانی در این باره گفت: «بزرگترین ناراحتی کروش این است که بازیکن به زمین رفته و تنها یک دست لباس دارد. من اسم این بازیکن را نمی گویم. می دانید که طبق قانون لباس بازیکن خونی شود، باید لباس عوض کنند. یا تصور کنید اگر لباس او پاره می شد ما چه می کردیم؟ کروش باید یک تعویض اجباری انجام می داد. همه در تیم ملی دو پیراهن داشتند ولی این بازیکن یک پیراهن داشته است.»

گویا این بازیکن پس از درخواست یکی از هواداران، لباس خود را به او داد و با توجه به کمبود لباس، تنها یک دست لباس برای این بازیکن باقی ماند. در همه جای دنیا رسم است که برای هر مسابقه دو پیراهن در اختیار بازیکنان قرار می دهند که در دو نیمه بپوشند. برای بازی بعدی هم دوباره دو دست دیگر لباس در اختیار بازیکن قرار می گیرد ولی در تیم ملی بازیکنان برای چند اردو و چند مسابقه، تنها دو دست لباس تمرینی دارند. یعنی اگر هر کدام از بازیکنان لباس خود را به یک هوادار بدهند، در واقع یک لباس برایشان باقی می ماند. حالا اگر دو دست لباس بدهند، کلا لباس بازی نخواهند داشت. اتفاقا دو سال قبل، این اتفاق افتاد و یکی از بازیکنان تیم ملی به خاطر نداشتن لباس بیرون از ترکیب باقی ماند. اتفاقی که باعث ناراحتی شدید کارلوس کروش سرمربی تیم ملی شد.
+56
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران

  شماها مقابل تیم های خوب ،خوب بازی کنید ،لباس اضافی تون پیشکش. اگه نباشه هم ،یکجورایی جور میشه، برای بازی پیراهن ملی باید ذوب در لباس شن و دنبال بهونه نباشن. بقول یک ضرب المثل فولکوریک: پیش میاد دیگه!
  51
  5
  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  واقعا شرم آوره تیم‌ ملی کشور لباس بازی و تمرین نداشته باشه ولی مللاها چندین عبا داشته باشن تا جیبهای این عبا پر شد یه عبای دیگه بپوشه تا اونم پر شد یکی‌ دیگه.
  2
  70
  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  خوب لباسشو به هوادارش نده
  3
  1
  یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.