وزیر کشور کابینه خاتمی در ورامین 'مورد حمله قرار گرفت'

چند رسانه ایرانی می‌گویند عبدالواحد موسوی لاری، وزیر کشور ایران در سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۴، پیش از سخنرانی در قرچک ورامین مورد حمله قرار گرفته است. یک نماینده مجلس منتقد دولت هم در میان کسانی بوده که به برگزاری نشست اصلاح‌طلبان اعتراض داشتند.
 
چند نفر در مقابل محل سخنرانی آقای موسوی لاری تجمع کردند که حسین نقوی حسینی، نماینده ورامین در مجلس و از منتقدان دولت هم در میان آنان بوده است.
 
ایلنا نوشته است که "هجوم" افرادی که می‌خواستند مانع از سخنرانی آقای موسوی لاری شوند باعث شد عمامه او از سرش بیفتد.
 
در عکسی هم که از او منتشر شده، آقای موسوی لاری عمامه به سر ندارد و آن را در دست گرفته است.
خبرگزاری ایلنا، که نزدیک به اصلاح‌طلبان است، گفته مهاجمان از "دلواپسان" بوده‌اند. این لقبی است که به گروهی از تندروهای منتقد دولت حسن روحانی اشاره می‌‌کند.
حسین نقوی حسینی، نفر اول از سمت چپدر عین حال حسین نقوی حسینی گفته است تنش پیش آمده ارتباطی به سخنرانی عبدالواحد موسوی لاری نداشته "بلکه مردم نسبت به حضور دو نفر از عناصر فتنه در آن نشست اعتراض داشتند که من هم در میان معترضین بودم."
 
آقای نقوی حسینی گفته است درگیری از طرف معترضان صورت نگرفته و "اطرافیان آقای موسوی لاری سعی داشتند تا این اعتراض آرام را با گاز اشک‌آور و ... به یک درگیری تبدیل کنند."
 
ایلنا می‌گوید آقای موسوی لاری در سخنرانی خود گفته است: "تفکری که بگوید فقط باید از من پیروی کنی، تفکری داعشی است. راهی را نرویم که چهره جمهوری اسلامی را همچون داعش جلوه دهیم."
+33
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  بنازم به محبوبیتِ خاتمی که هنوز " زورگویان و اوباش " از او و محبوبیتش می‌ترسند . ضمنا آن مثلا نماینده منتقد که در میا‌‌نِ حمله کنندگان بوده یا کوچولو زاده بوده یا حمیدِ نارسایی . کسانی‌ که با خاتمی دشمن هستند دوست دارند که این اوباشِ لات بر آنها حکومت کنند
  15
  25
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  razmandeh - استکهلم، سوئد
  بد نیست گاهی عمامه از سر بردارند تا کمی اکسیژن به مغز ناقص ملایان برسه !!!! کسی که ده متر پارچه با فشار بر سرش میبنده میخواهد بگوید من نمیتوانم فکر کنم چون عمامه باعث نرسیدن اکسیژن بمغزم میشود !!!! دیگه دوره عمامه داره تموم میشه !!! با پارچه هر آخوند میشه صدتا پوشک واسه بچه ها ساخت !!!! ثوابش هم بیشتره !!!
  10
  14
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  این وزیر کشور سالهای 1377- 1384 که الان باید خیلی پیرباشد .هنوز بازنشسته نشده .اخه بگو اخوند جیب اش دراز است . طمع وحرص اخه تا چه اندازه .انوقت اینهمه جوانان تحصیلکرده کشور بیکار وازبیکاری به اعتیاد پناه میبرند . شرم که نیست ...
  9
  9
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.