مصاحبه با "پسری که با دختران مختلف عکس گرفت و بازداشت شد"

جوانی که پخش‌شدن 28 عکس از وی به‌همراه 14 دختر در شبکه‌های اجتماعی و تلگرام وی را حسابی مشهور کرده بود، پس از بازداشتش با ابراز پشیمانی از این ماجرا می‌گوید: انتشار کلیپی که در آن گفتم پلیس فتا حواسش به همه‌چیز هست بزرگترین اشتباه زندگی‌ام بود.
 
به گزارش تسنیم، پسر جوانی که به‌همراه تعداد زیادی از دختران در نقاط مختلف تهران اقدام به تهیه تصاویر نامناسب کرده بود، بعد از انتشار گسترده این عکس‌ها در فضای مجازی، بازداشت شد.
 
این جوان سی‌ساله که حدود 25 عکس از وی به‌همراه بیش از 10 دختر در مکان‌های مختلف منتشر شده است، پس از دستگیری‌اش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، ماجرای انتشار عکس‌ها، ساختن کلیپی که بعد از انتشار عکس‌ها منتشر کرد و نحوه دستگیری‌اش را تشریح می‌کند؛ او که دستبند و پابند به دست و پایش زده شده و پیراهن و شلوار آبی راه‌راه به تن کرده، می‌گوید: هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم موضوع به اینجا کشیده بشه؛ کاش هیچ‌وقت آن کلیپ را منتشر نمی‌کردم... .
 
متن این گفت‌وگو را در زیر بخوانید:
اسمت چیه؟وحید.
 چند سالته؟سی سال.
بچه کجایی؟تهران.
کجای تهران؟سعادت‌آباد.
 می‌گن یکی از بچه‌پولدارای تهرانی و مازراتی داری...به‌خدا دروغه. من یه کارگرم؛ یه کارگر ساده؛‌ به‌خدا من نه خونه دارم نه ماشین؛ چه برسه به مازراتی؛ به‌خدا من مستأجرم. وضع مالی‌ام هم خوب نیس.
چرا اینجایی؟یه‌سری عکس با دوستام توی گوشی‌ام داشتم، برای دو سه سال پیش، که پخش شد...
دوستات؟آره.دختر بودن؟آره.چند نفر؟14 تا دختر بودن و 28 تا عکس (سرش را تکان می‌دهد و به گریه می‌افتد) به‌خدا شرمنده‌ام. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم کارم به اینجا بکشه... به‌خدا پشیمونم.
کل ماجرا رو توضیح می‌دی...17 آبان، گوشی هوآوی v6 من گم شد؛ توی اون گوشی‌ام یه‌سری عکس از دوستام بود که مربوط می‌شد به سه چهار سال پیش؛ به‌خدا من این عکس‌ها رو پخش نکردم. من حتی توی دادسرای سعادت‌آباد هم شکایت کردم بابت گم شدن گوشی‌ام.
ولی پلیس می‌گه هیچ شکایتی از تو هیچ جایی ثبت نشده.من گم شدن گوشی‌ام رو به پلیس فتا گزارش نکردم. حقیقتش ترسیدم...
شاکی‌هات می‌گن اغفال شدن...نه، آقا. همچین چیزی نیس. ولی من از همشون معذرت می‌خوام که عکس‌هاشون پخش شد. به‌خدا پشیمونم.
از خانواده دخترهایی که توی عکس‌هات بودن، خبر داری؟آره.
چطوره حالشون؟بده. خوب، عکس دخترشون پخش شده ولی به‌خدا من قصد و نیتم این نبود که مشهور شم. عاجزانه می‌خوام که منو ببخشن.
این عکس‌ها رو کجا گرفتی؟خونه خودم نبود، خونه دوستام بود، جاهایی‌ که دعوتمون می‌کردن...
اون کلیپ رو برای چی ساختی و گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست؟اون کلیپ بزرگترین اشتباه زندگی‌ام بود.
قبول داری صادقانه نبود؟(سرش را پایین می‌اندازد و سکوت می‌کند)
مخصوصاً اون جمله‌ای که گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست...اگه حواسش به همه‌چی نبود که من الآن اینجا نبودم ولی یه‌سری آدم بی‌کار این حرف منو به‌مسخره گرفتن و باهاش شوخی کردن...

 ***
روژین و سمیرا حدوداً 23 ــ 24ساله‌اند؛ دو دختر از همان 14 دختری که عکس‌هایشان کنار وحید پخش شده و دست به دست می‌شود؛ اصلاً دوست ندارند حرف بزنند و از این نگرانند که دوست‌ها و آشناهای دیگری هم که تا به حال این عکس‌ها را ندیدند، از ماجرا مطلع شوند؛ عصبی‌اند و تندمزاج.
وقتی در مورد غیرعمدی بودن پخش عکس‌هایشان می‌پرسم، روژین می‌گوید: من هیچ ارتباطی باهاش نداشتم؛ از طریق یکی از دوستام باهاش آشنا شدیم و توی هیچ‌کدام از عکس‌ها هم فاصله نزدیکی باهاش ندارم، ولی وقتی عکس‌ها را توی شبکه‌های اجتماعی دیدم به اون زنگ زدم و اون گفت: "یا با این کار معروف می‌شم یا زندگی‌ام از بین میره...".
 
سمیرا هم که حسابی از این ماجرا عصبی است، می‌گوید: 7، 8 ماه پیش بود که با روژین برای گرفتن برنامه بدن‌سازی، خونه مربی‌ام که دوست وحید بود رفتیم؛ اونها به ما تعارف زدند و ما هم قبول کردیم؛ ما توی اتاق نشسته بودیم و اونا داشتن از ما پذیرایی می‌کردن؛ من اصلاً حواسم نبود و داشتم یه‌سمت دیگه رو نگاه می‌کردم که یه‌دفعه یکی از اونا منو صدا کرد؛ تا من صورتم رو برگردوندم اون از ما یه عکس سلفی گرفت؛ من اعتراض کردم و اون هم قول داد که عکس رو پاک کنه... .

+24
رأی دهید
-130

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  چقدر هم که بد قیافه ست !
  48
  63
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۸
  ۴۷
  siamak72 - لندن، انگلستان

  من فقط در تعجبم که این دخترها تو ایران چقدر مستاصل شدن،واقعاً به خاطر یه چیز بی‌ارزش همه چیزو در اختیار طرف میذارن،یعنی‌ معیاری جز پول ندارن ،جای بسی‌ تاسف انگار شعور پسرها هم چندان فرقی‌ نمی‌کنه ،اونها هم براشون فرقی‌ نمیکنه که دختر چیه و چی‌ فکر میکنه
  19
  143
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۵
  ۴۳
  aziuk - لندن، انگلستان

  آخه آدم چی‌ بگه؟دنیا مسایل و مشکلاتی مثله جنگ و ترور آوارگی و ...داره انوقت اخباره کشوره ما اینه چنتا عکس دخترو زدن تو فضای مجازی!!!!!!!!!!! تازه یکی‌ رو دستگیر می‌کنن خبرنگار میفرستن گزارش تهیه میکنه !!!!!!!!!!واقعاً مسئله و اتفاقات ایران نوبره
  16
  129
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۷
  ۳۴
  Liberte - تهران، ایران

  این مرد با اون قیافه زننده و زشتش نماینده تمام بی کاره ها و الاف ها هستند که کارشون فقط دختر بازی و کشیدن جامعه به ابتذال و پوچی هستند، دخترها یی که ازش شکایت کردند هم کاملا مقصرند و خوب معلومه از چه قماشی هستند ،نه لطافت دارند و بد دهن و بی ادب و دریده هستند ،به احتمال زیاد تحصیلکرده هم هستند ولی تحصیلاتشون هم از نوع مدرک گرایی .فرزندانم درس بگیرید و فقط بخاطر علاقه و عشق باهم دوست شین نه وقت تلف کردن و خودنمایی .
  26
  88
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸
  ۲۹
  Ali Okhtapous - مشهد، ایران

  این بدبخت مگه چکار کرده که دستگیرش کردن!!!. چند تا دختر خراب بخاطر پول گولشو خوردن و حقشونم بوده رابطه داشتن و عکسشون پخش شده به دلیل اینکه گوشی پسره گم شده یا به هر دلیل دیگه ای.. واسه رابطه کجای دنیا دستگیر میکنن کسی رو؟؟!!. به کثیفی باشه هم دخترا هم پسره کثیفن ولی نباید بدبختو دستگیر میکردن دیگه!!!
  34
  147
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  ۳۴
  ایرانی غیور - کرج - کرج، ایران

  "سمیرا هم که حسابی از این ماجرا عصبی است، می‌گوید: 7، 8 ماه پیش بود که با روژین برای گرفتن برنامه بدن‌سازی، خونه مربی‌ام که دوست وحید بود رفتیم؛ اونها به ما تعارف زدند و ما هم قبول کردیم؛ ما توی اتاق نشسته بودیم و اونا داشتن از ما پذیرایی می‌کردن؛ من اصلاً حواسم نبود و داشتم یه‌سمت دیگه رو نگاه می‌کردم که یه‌دفعه یکی از اونا منو صدا کرد؛ تا من صورتم رو برگردوندم اون از ما یه عکس سلفی گرفت؛ من اعتراض کردم و اون هم قول داد که عکس رو پاک کنه. .". این حرفا رو به بچه هم بزنی باور نمیکنه. اون اول که میگه برای گرفتن برنامه بدنسازی رفتیم خونه اون پسره و حواسم نبود و یه دفعه که برگشتم ازم عکس گرفتن!!! جای اون پلیسا بودم به جرم دروغگویی و فریب پلیس براش پرونده درست میکردم. نکته جالب اینجاست که رفتن برنامه بدنسازی بگیرن، ولی لباس مهمونی تنشون بودو کلی آرایش و گریم داشتن. مدیونید اگه فکر کنید قصدشون رفتن به پارتی بوده. مگه چه کار اشتباهی انجام دادن که لازم باشه الان اینطور دروغ بگن؟ رفتن اونجا کلی زدن و رقصیدن ولی بعدش هزارتا آسمون و ریسمون می بافن که ما نبودیم
  2
  71
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
  ۳۴
  melon - ت.خراسان، ایران

  آدمو یاد سریال‌های مهران مدیری میندازه این گزارش !
  5
  41
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  ۴۰
  Persian cherika - گوتنبرگ، سوئد

  ‌ببخشید من خودم ایرانی هستم ولی به سر دختر ایرانی هر چی بیاد حقشه دست پسره هم درد نکنه یه مشت دختر دختر نما که از اصالت هیچی نذاشتن و دنبال خود نمایی و پول هستن خااااااااک بر سرشون. آبرو هر چی ایرانیه رو بردن. بعدش هم دو تا آدم مثلأ روشن فکر میاد میگه کور بشه هر کی منیتونه ببینه!!! آخه نفههههههم بفهم خوش تیپی به بی حیا بودن و دریده بودن نیست...
  14
  77
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
  ۴۰
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  بچه تهرونه دیگه ماشالله همشون زرنگن .. یک مدت آب خنک میخوره زرنگتر میشه
  80
  45
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  ترک عادت موجبه مرض است . اصلاٌ صدا و سیمای آخوندا عادت داره به سانسور کردن. این بابا خودش با قیافه ی طبیعی و خیلی واضح نشسته با مردم حرف زده و گفته من تلفنم و گم کردم و فلان و بهمان . دیگه الان چرا قیافه شو از پشت نشون میدین صورتشو شطرنجی میکنین .
  5
  42
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
  ۴۹
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  ادمین جان این هم شد خبر آخه نوکرتم ! : :
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۴
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  واقعاًشرم اوره، ما رو باش چقدر ساده ایم و حرفهاش رو تو کلیپ باور کردیم و کلی غصه خوردیم که ابرری ناموس مردم رفت . ای تف به ادم نامرد
  15
  29
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸
  ۳۷
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::Ali Okhtapous - مشهد، ایران::]. دقیقا. حالا هرکی هم از راه میرسه میشه مریم مقدس و یک خالی کیلویی میبنده. من اصلا حواسم نبود، یکهو صدام کرد و ازمون عکس سلفی گرفتند!!! حتما یکی هم فردا میاد میگه من اصلا اینو نمیشناسم عکسم و فتوشاپ کرده گذاشته کنار خودش. اصلا هم هیچکدوم نمیرن شکایت کنن که پول آبروی رفته اشان را بگیرند. همه مریم مقدس!
  13
  32
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸
  ۳۹
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  همه اینا به کنار . این که این دختر‌های بی‌ معرفت با وجودیکه خودشون باهاش رابطه داشتن اما دارن ازش شکایت می‌کنن هم به کنار . این خبرنگار زشت رو و بی‌ ادب چی‌ میگه این وسط ؟ یه نگاه به قیافش بکنین عین کوچه‌ بن بسته . اصلا به اون زنیکه رخت شور چه ربطی‌ داره که اینطوری بد اخلاق داره مصاحبه میکنه با این پسر ؟؟دخترایی که باهاش رابطه داشتن اما حالا دارن ازش شکایت می‌کنن خیلی‌ حال به هم زن هستن . خیلی‌ نا مردیه که الان دارن ازش شکایت می‌کنن
  7
  82
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴
  ۴۳
  وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن، انگلستان

  چنانچه عمل این فرد تعمدی و با علم بوده با توجه به شرایط و جو موجود در ایران بسیار قبیح و دور از وجدان و انسانیت است. اما از آن قبیح تر این است که افرادی که هیچ گونه سمت و جایگاه قانونی برای کشف جرم، تعقیب، بازجوئی و محاکمه ندارند در نقش دادیار،بازپرس،دادستان و قاضی رفتار می کنند. نمونه اش رفتار همین خبرنگار و نحوه سوال کردن وی می باشد که به جای انجام وظیفه تهیه خبر نقش مدعی العموم را ایفا می کند. و یا آن خبرنگار شبکه خبر که لبخند رضایت روی صورتش حکایت از کشف و پیروزی عظیمی دارد!. متاسفانه درد جامعه ایران همین است که هر کسی هر کاری خودش بخواهد انجام می دهد ولی در مقابل دیگر معصوم جلوه نموده و به خودش اجازه استنتاق می دهد. این رفتار ایجاد جو امنیتی در جامعه نموده و افراد را تحریک به زیراب زدن نموده و از همه مهمتر اینکه این گونه رفتارها به چشم می آید و برای مردم 4 تا عکس پسر با دختر آنقدر مهم می شود که کار به این جا می رسد . تمام این افراد چه پسر و چه دختر قربانی جو حاکم بر جوامع دیکتاتوری هستند و بس.
  5
  30
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱
  ۴۱
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  و باز هم داستان تکراری دختران شهرستانى ساده و نجیب که از روی سادگی و نجابت گول خوردن
  26
  29
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰
  ۳۹
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  اخه دخترا به چی این کلنگ دل بستن ؟حالا هر غلطی کردین دیگه شکایت چیه ؟همه اتفاقی یهو افتادن تو بغل این یارو و اتفاقا لباسهاشونم مورد دار یهویی یه عکس گرفتن اینا هم هیچ کدوم اماده نبودن از ژست و پوزیشن هاشون معلومه به نظر من میل هردو طرف بوده وکسی حق نداره شاکی بشه فقط بدترین موردش این بود که تو فضای مجازی پخش شد و ملت همیشه در صحنه هم حسابی فعالیت کردن والا به زور و اجبار که نبوده
  4
  34
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۶
  ۱۰۲
  millionaire - منچستر، انگلستان

  عکس لختى نبوده که عکسه دیگه جرمى نکرده بدبخت
  2
  22
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۵
  ۴۱
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::سرورآقا - پوتسدام، آلمان::]. تنها چیزی که اصلا نیست بچه تهرانه، بچه تهران عقده نداره که بیاد و با کثافتکاری و حقه و بازی کردن با ناموس مردم بخواد معروف بشه! بچه تهران= نجابت، اصالت، معرفت
  45
  34
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۱
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  یه مدت بود افسردگی گرفته بودم غذا از گلوم پایین نمیرفت فکر میکردم هیچکس حواسش به من نیست !! تا اینکه با فتا آشنا شدم . مرسی فتا که حواست به همه چیز هست
  9
  25
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
  ۴۹
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  سرور اقا....باورکن یه روزی شهرخودت میشه پایتخت .توهم بگوبچه تهرانی ...غصه نداره که ..فعلا که از همه جا ریختن توتهرران فلک به سرزده
  9
  23
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸
  ۴۰
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  [::شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. همین که میفرمائید بچه تهران ... بچه تهران . خودش عقده است . بقول سید کریم یا طبق کش هستند یا باقالی فروش
  45
  20
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
  ۴۰
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. من در برلین دنیا اومدم شهر من در هر صورت پایتخت هست
  44
  10
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
  ۳۷
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::سرورآقا - پوتسدام، آلمان::] . اینجا است که ضزب المثل معروف مرده .. کفنش پوسید کاربرد داره. حالا اینقدر...
  4
  4
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::سرورآقا - پوتسدام، آلمان::] اینجور که معلومه بچه های با حال تهرون.... !اره با نوشتن .....اینجا عقده ها و دردات رو خالی کن . .
  8
  9
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
  ۳۴
  Truth Hurts - منچستر، انگلستان
  این کارى که این جون کرده کاریه که همه جوناى ایران میکنن. زید بازى کرده، آدم نکشته که. همه فک میکنن مردا فقط سوء استفاده میکنن. والا زناى وطنى الان گرگ و درس میدن. بدبخت و آوردن تابلو کردن که یه کارى کرده باشن. مملکت شاسگولا.
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  ۴۱
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::سرورآقا - پوتسدام، آلمان::]. مهم نیست کجا به دنیا اومدی، همون شناسنامه پدر و مادرت برای تو بزرگترین عقده س! قرار نیست هرکى هرجا بدنیا اومده مال اونجا باشه، اصالتت مهمه!! اگه اینطوری بود که همه شماها "بچه تهران" بودین!
  7
  7
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۷
  ۴۰
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. شما با این کامنت خیلی قشنگ شخصیت خودتان را نشان دادید خانم. لازم به توضیح هست خدمتتون عرض کنم که من در تمام عمرم یکبار در فرودگاه بین المللی تهران از هواپیما پیاده شدم و با تاکسی به مهرآباد رفتم که به شیراز شهر والدینم پرواز کنم و بیشتر از این هم در تهران با کسی تماس نداشتم شما بهتره فکری بحال خودت بکنی
  7
  9
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۸
  ۳۰
  *پسر شجاع* - تهران، ایران
  راستش ما هنوز نفهمیدیم این بیچاره برای چی دستگیر شده !
  2
  2
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::سرورآقا - پوتسدام، آلمان::] پرواز میکنی به محل تولدت کتسفس یا سردزک یا شیخ علی چوپون اینا رو دوست شیرازیم که اینجاست گفت که بهت بگم میگه باید از اینجاها باشی که اینقدر عقده و کمبود داری !!.
  6
  3
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
  ۴۰
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. از این لغات من چیزی نفهمیدم کاش توضیح داده بودید . اشکال نداره از...
  4
  3
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
  ۳۹
  Patrick_cb - پول، انگلستان
  حالا مگه این چند تا از دخترها رو به قتل رسونده ؟! . بعد میگن داعش بده !!!!
  3
  0
  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸
  ۵۹
  siavashomaha - منچستر، انگلستان
  خمینی اومد و ..... ،امامش‌ کردید ،اینکه کاری نکرده، ما بد بختیم که همگی‌ خواهر و برادر شدیم بد از شورش
  2
  0
  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
  نظر شما چیست؟