جزییات بازداشت پسر پرحاشیه تلگرام

پسر جوانی که به همراه تعداد زیادی از دختران در نقاط مختلف تهران اقدام تهیه تصاویر نامناسب کرده بود، بعد از انتشار گسترده این عکس‌ها در فضای مجازی، بازداشت شد.
 
این پسر جوان بعد از انتشار این تصاویر، در پیامی تصویری که خودش در فضای مجازی منتشر کرد، مدعی شد که دختران حاضر در این تصاویر از اقوام و خانواده وی هستند و این تصاویر بعد از سرقت تلفن همراه در فضای مجازی پخش شده است.
 
اما پیگیری‌های خبرنگار درباره صحت و سقم این ادعا و دلایل بازداشت این جوان حاکی از این است که ادعاهای مطرح شده توسط وی درخصوص سرقت گوشی تلفن همراه وی تاکنون در هیچ مرجع انتظامی و قضایی ثبت نشده است.
 
همچنین پیگیری‌های انجام‌شده نشان می‌دهد خانه‌هایی که برخی از تصاویر در آن ثبت شده است، هیچ‌یک متعلق به این جوان نبوده و او با نشان دادن این املاک اقدام اغفال دختران جوان می‌کرده است.
 
براساس این گزارش، زنان و دخترانی که تصاویرشان در عکس‌های منتشرشده وجود داشت، با شکایت‌های جداگانه که از این جوان درخصوص اغفال خود مطرح کردند، خواستار رسیدگی به این موضوع شده‌اند.
 
براساس اطلاعات به دست آمده، این جوان که کارگر یک بنگاه معاملاتی ملکی است، با در اختیار داشتن کلید خانه‌های مشتریان بنگاه، اقدام سوءاستفاده از این اماکن و اغفال دختران می‌کرده است.
 
پس از ثبت شکایت متعدد دختران اغفال‌شده، این جوان که چند روزی متواری شده بود، دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری پسر جنجالی فضای مجازی خبر داد و افزود: متهم با تهیه عکس از افراد اغفال شده از آنان سوء استفاده کرده بود.

واکنش «پلیس فتا» به پسر پرحاشیه تلگرام!
رییس پلیس فتای تهران بزرگ با تایید خبر دستگیری پسری که تصاویرش با دختران مختلف و در حالاتی نامناسب در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت که پلیس در راستای حفاظت از بنیان خانواده و کرامت انسانی و جلوگیری از تجاوز به حریم خصوصی افراد این فرد را دستگیر کرده است.

سرهنگ محمد مهدی کاکوان در این باره گفت: مدتی است که تصاویری از پسری جوان با دختران مختلف در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است. پس از آن این جوان در ویدیویی که از خود منتشر کرده بود ادعا کرد که این افراد اعضای خانواده او هستند و تلفن همراهش نیز به سرقت رفته است.
او با بیان اینکه پلیس فتا رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد، گفت: تیمی از ماموران رسیدگی به موضوع را آغاز کرده و در تحقیقات مشخص شد که هیچ مورد سرقت گوشی از سوی این فرد در هیچ یک از حوزه‌های انتظامی به ثبت نرسیده است، ضمن اینکه خانواده تعدادی از این دختران با مراجعه به پلس فتا از انتشار تصاویر فرزندشان در فضای مجازی شکایت کردند.
 
رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی و اخذ مجوزهای لازم، این جوان که 26 سال سن داشت صبح دیروز در خانه‌اش دستگیر شد، گفت: این فرد در تحقیقات اولیه ادعا کرد که خودروهای گرانقیمت و لوکس متعلق به وی نبوده و او با انداختن عکس در کنار این خودروها و در خانه‌های لوکس و گرانقیمتی که متعلق به او نبوده، اقدام به فریب و اغفال دختران کرده است.
 
کاکوان درباره اینکه آیا این فرد وضع مالی خوبی داشته و مطالب منتشر شده از او در فضای مجازی پیرامون ثروتمند بودن صحیح بوده یا خیر؟ گفت: تا به اینجای کار و تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که این فرد نه تنها وضع مالی خوبی نداشته بلکه در خانه‌ای استیجاری دستگیر شده است.
 
او با اشاره به اعترافات اولیه این فرد افزود: بنا به گفته این جوان 26 ساله وی از حدود 3 سال قبل اقدام به درج تصاویری در فضای مجازی کرده و با وعده‌های مختلفی چون ازدواج و نظایر آن دختران را اغفال کرده و پس از انداختن عکس و سوءاستفاده اینچینی از آنان، این افراد را رها کرده است.
 
رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس اجازه تجاوز به حریم خصوصی شهروندان و همچنین سوءاستفاده از عکس‌ها و تصاویر آنان را نمی‌دهد گفت: خانواده‌های این افراد نیز با مراجعه به پلیس فتا از این پسر جوان شکایت کرده‌اند که شکایت آنان در حال رسیدگی است.
 
کاکوان همچنین با تاکید بر اینکه انتشار عکس‌ها و تصاویر خصوصی دیگران در فضای مجازی جرم محسوب می‌شود، در واکنش به این ادعای متهم که این افراد اعضای خانواده‌اش بوده‌اند گفت: این ادعای این فرد نیز کاملا کذب بوده و هیچ رابطه فامیلی میان فرد دستگیر شده و افرادی که تصاویرشان با وی منتشر شده است، وجود نداشته است.
 
رییس پلیس فتای تهران بزرگ در پایان از کلیه شکات و افرادی که تصاویرشان با این فرد در فضای مجازی منتشر شده است، خواست تا با مراجعه به پلیس فتای تهران بزرگ شکایت خود از این فرد را ثبت کنند و مطمئن باشند که پلیس حافظ حریم خصوصی آنهاست و اجازه نخواهد داد افراد سوجود با اغفال آنان تصاویر خصوصی‌شان را منتشر کنند.
+71
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  میلاد ز - اصفهان، ایران
  پلیس فتا حواسش به همه چیز هست . پس وزارت اطلاعات و فتا باید باشند
  16
  24
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Ali Okhtapous - مشهد، ایران

  آره ولی هر دختری که ترتیب دادی نوش جونت. اون دخترایی که بخاطر پول و کندن میان باید به طور همینا بخورن :
  13
  54
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  کار پسره واقعا بد و کثیف بوده ولی اخه صرفا بخاطر اینکه یکی وضع مالی خوبی داشته باشه که این اقا هم نداشته و تو خونه های سپرده شده دست بنگاه بوده باید اینقدر از خود بیخود بشن ؟ وقیافه بعضی از خانم هم عادی نیست و تعدادی هم هستن که معلومه فریب ظاهر رو خوردن و تا زمانی که عقل تو چشم باشه نه اینکه تو سر افراد سودجو و بیمار هم هست که با سوژه و طعمه هاش بازی
  5
  37
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  آقا قانون داره مملکت. یکی یه صیغه بخونن دختر هارو دو تا هم صلوات بفرستن برن رد کارشون♤♤♤♤♤نه؟ پسره رو اعدام کنین که دیگه ازین کارا نکنه. یعنی چه, پا تو کفش آقازاده ها میکنن؟
  5
  5
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  باور کنید ادم توش میمونه قول کی رو باور کنه ؟ این بسره یا مامورای نیروی انتظامی ؟ جند روز بیش فیلمی منتشر شده از این بسره که مدعی شده عکسها خانوادکی هستن . اکر واقعا راست کفته باید بهش حق داد و اکر قصد فریب داشته باید طبق قانون باهاش برخورد بشه بناه بر خدا ادم نمیدونه جی راسته و جی دروغ
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  amonbede - تهران، ایران
  جالبه دختره با لباس زیر تو بغل پسره عکس سلفی گرفته بعد تو تلوزیون میگفت من این پسر رو نمیشناسم و فقط 45 دقیقه دیدمش و الان ازش شاکیم
  0
  17
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  piki82 - تورین، ایتالیا
  خوب کردی اغفالشون کردی ...در اومدی بازم به کارت ادامه بده ..نوش جونت ! :) هرچند میدونم اونی که اغفال شده خودت هستی و اون حـ... ها کلی تیغت زدن و الانم دارن بهت میخندن !
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  دخترای ساده و نجیب شهرستانى باز هم گول خوردن!؟
  7
  1
  ‌پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.