بازداشت شهردار مرند و قائم‌مقام چابهار به اتهام اختلاس و فساد مالی

تقاطع: خبرگزاری‌های ایران روز یکشنبه (۲۴ آبان-۱۵ نوامبر) در دو خبر جداگانه، از بازداشت شهردار و بیش از نیمی از اعضای شورای شهر “مرند”، و قائم‌مقام منطقه آزاد چابهار به اتهام تخلفات مالی و فساد اداری خبر دادند.
 
آن‌گونه که محمد مرزیه، دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به خبرگزاری “ایسنا” گفته، روز سه‌شنبه گذشته (۱۹ آبان)، قائم‌مقام مدیرعامل منطقه آزاد چابهار به همراه پنج نفر دیگر به اتهاماتی چون «اختلاس، ارتشاء و زمین‌خواری» بازداشت شد.
 
هم‌زمان، تقی کرمی، فرماندار شهرستان مرند در آذربایجان شرقی نیز از بازداشت شهردار و شش عضو “شورای اسلامی” این شهر در ارتباط با یک پرونده‌ی تخلف خبر داد.
 
به نوشته‌ی خبرگزاری “مهر” با بازداشت این افراد در شام‌گاه شنبه (۲۳ آبان)، شمار بازداشت‌شدگان این پرونده به ۲۰ نفر رسیده است.
+42
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران

  در این رژیم دزد و دروغ و اختلاس آخوندی کسانی‌ که برای این نظام کثیف کار می‌کنن بلا استثنا دزد هستن،سر دسته دزدها هم یک آخوند ۲ زاری روضه خون (علی‌ چلاق بنگی) که از هیچی‌ به همه چیز رسید،ماله کشان اسلامی تشریف بیارین و باز روی این کثافت کاریهاتون رو مأله بکشین،مملکت امام زمانی‌ هست دیگه بهتر از این نمیشه ،یک مشت دزد بی‌ همه چیز شدن همه کاره ایران،هر چند این موقعها به صرفتون نیست که آفتابی بشین ،حالا اگر یک تیتر از کشتار در آمریکا یا دزدی در یک کشور دیگه بشه ساندیس خورها و مزدوران مواجب بگیر مثل مور و ملخ میریزن اینجا .ننگ به تک تکتون که به جز دزدی دروغ و جنایت کاره دیگه بلد نیستین .
  4
  24
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  forogh - اصفهان، ایران

  زمین خواری اصلا جرم نیست خود رییس قوه قضأییه زمین خوار است اینها دارند تو این شهرهای کوچک اختلاس را تمرین میکنند بعدش هیچ اتفاقی‌ نمی‌افتاد از دادگاه می‌آیند چند وقت دیگه میزارندشون یک پست بالاتر تمام مملکت دست این نیروهای با تقوا و انقلابی اداره می‌شه.!!!
  5
  25
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  کارداش - کرج، ایران
  من از این شهرداری مرند 220میلیون تومان 3ساله طلبکارم ،تمام چکهایی که به پیمانکارهاش داده برگشت خورده،بعداز 3سال فهمیدن اختلاس کردند،خسته نباشید 3ساله به هرکجا مراجعه کردیم گفتند مشکل مالی دارند ،پرداخت میشه ،از اون روز اول معلوم بود یک مشت دزد و کلاهبردار مال مردم خور، ا ونجا جمع شدند
  0
  19
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  حکومت لاشخور و دزد جمهورى اسهالى ،وقتىکه رهبر لعنتى دزد و غارتگر ه میخواستید دیگران که در حکومت میکنند سالم و پاک باشند. لعنت تو روحت خمینى .
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.