زدوخورد صدها پناهجو به هنگام تقسیم غذا در کمپی در آلمان.

+69
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  payamak - منچستر، انگلستان

  مهمون از مهمون خوشش نمیاد ،صاحبخونه از هر دو
  3
  107
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  mountainman - استکهلم، سوئد

  تو یوتوب این مهاجرای سوری و عرب رو تو سوئد سرچ کنید. اینجا اینقدر ابروریزی کردن. اینجا جدیدا یاد گرفتن اگه معترض بودن از اتوبوس پیاده نشن تا دولت براشون به جای کمپ و اینا اپارتمان نگیره. الان دولت خودش اقرار میکنه بیست هزار نفر مهاجر اینجا بیرون میخوابن بعد این اعراب ناراضی هستن.
  2
  84
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  اینده اروپا چندسال دیگه دیدنی تر هم میشه. البته اینا همش نتیجه سیاستهای احمقانه دول غربی و البته کشورهایی مثل ایران و عربستان به همراه ترکیه بود که به اینجا رسید و بدتر هم خواهد شد.
  9
  93
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Flames - روتردام، هلند
  انگلستان خوب گفتیى ،،،،،مهمون از مهمون خوشش نمیاد ،صاحبخونه از هر دو. استکهلم و سیدنى خودتون هم یروز پناهنده بودین یادتون نره > حالا چه با هواپیما و پول اومدى چه پیاده و بى پول و فرار از جنگ،،،، یه کم فکر و درک کن مردم را،
  19
  16
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران
  حالا مثل همیشه بعضی از این ایرانیان پناهنده وطنفروش فکر میکنند که تافته جدا بافته هستند و با دیگر پناهنده های کشورهای دیگه فرق دارن. زرشک . همتون گشنه و آواره هستید . همتون با یک داستان قلابی و ساختگی راهی اروپا شدید فقط و فقط برای پاسپورت و هیچ مشکلی در ایران ندارید. حاضرید هر حقارتی را بپذیرید . برای شماها هدف وسیله را توچیه مکنه.
  61
  44
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  بیشتر شبیه رستورانای هتل تا کمپ!یاد نذری دادنهای تو ایران افتادم که چطور روی زمین سفره میندازن و با جوراب های پر از چرک و عرق از روی سفره ها رژه میرن! تو کمپای ترکیه و اردن برای غذا به جان هم بیوفتن قابل درک ، اما در کمپ های آلمان که همه چیز مرتب و منظم هست نشان از ته.ی خودشون داره!از راه نرسیده دانش دینی مذهبی خودشونو به نمایش میگذارند!
  9
  25
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. [::Flames - روتردام، هلند::]. نمی دونم چرا مزدوران رژیم و پناهجوهای دروغی فکر می کنن همه مثل خودشون هستن. نه دوستان امثال شما در خواب هم زندگیی که میشه در خارج از کشور با تلاش و کوشش به دست اوردو نمی بینید پس لطفا همرو مثل خودتون تصور نکنین.
  13
  36
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  alvares - زوریخ، سوییس
  Jalal50 - تهران، ایران::] راست میگی‌ ، ولی‌ ما مثل بعضیها بی‌ غیرت نبودیم که شکنجه و کشتار و قتل عام مردم خود را در سالهای 60 تا 70 ببینیم و دم بر نیاریم، ما مجبور به فرار شدیم چون جان خودمان هم در خطر بود، گذشته از بعضی‌ ایرانیان محترم، خیلی‌ از مردم بی‌ غیرت تشریف داشتند و دارند،. در هر صورت اعراب بسیار وحشی هستند که برای 1 لقمه زهر مار از گلاویزی هم عبائی ندارند.
  10
  28
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  [::ایران بر باد رفته - برلین، آلمان::]. [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. [::alvares - زوریخ، سوییس::]. آفرین هموطنان که جواب مزدوران رژیم را میدهید....آنها چنان در اینجا فعال شده اند که به اکثر کامنت‌های من نزدیک به دویست منفی‌ میدهند که کمرنگ شوم بعد برای فریب بی‌ مغز‌ها می‌گویند منفی‌‌ها از خود ما هست..جوک مسخره.
  50
  24
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان

  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. چی از وطن باقی مونده که ما بخواهیم بفروشیم! ؟و اگر هم به فرض محال وطن فروختیم، تو چقدر بی عرضه تشریف داشتی که نتونستی جلوشو بگیری!؟ گشنگی و آواره گی به فرض محال بازم شرف داره به توسری خوردن شبانه روزی از یه مشت شپش بوگندوی ضد انسان! از نوک دماغت بیشتر نمیتونی ببینی! اینجا خارجی حداقل رو حتی اگه کار نکنه از دولت دریافت میکنه! تو روی دریایی از نفت و گاز نشستی اما خیلی از مردان ایرانی زنانشونو برای شام شب مجبور به تن فروشی میکنند! فاجعه به تمام معنی جای جای ایرانو در نوردیده و تو از.... دروغ تراووش میکنی! یک بار گفته بودم، نعشگی و خماری بد دردی!
  4
  30
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  وطن را که شما مزدوران دون مرتبه به ملاها فروختید دیگر سهمی برای کسی‌ باقی‌ نگذاشتید که به فروش برسانند. تو دیگر از کجا مانند قارچ سمی سر از خاک در آوردی؟ تو مزدورک بی‌ خاصیت به چه حقی به هموطنان گریخته از جهنم سیاه اسلامی توهین می‌کنی؟ تو و امثال تو نوکر افلیج خونخوار حکومت فاسد و کثیف اسلامی هستید. مزدور وطن فروش بی‌ خاصیت
  4
  13
  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران
  کاربران گرامی‌ : میدونین وطن فروش به چه کسانی‌ میگن؟؟؟ کسانی که اصل و نسبشون رو به آخوندها و تازیان سوسمار خور فروختن ،کسانی‌ که فرزندان ایران زمین در فقر و بدبختی گریبانگیر هستن پولهای این فرزندان و مردم را برای تازیان میفرستن ،کسانی‌ که از حرف حق می‌ترسن و دزدیهای اربابهاشون رو روش ماله میکشن ،کسانی‌ که در دنیا اعتباری ندارن ولی‌ همیشه دهنشون مثل گاله باز هست و از اقتدار و اعتبار حرف میزنن ،کسانی‌ که حامی‌ تروریست هستن و وحشی تبار ،آری گرامیان، وطن فروش به این انسانهای انسان نما میگویند .پاینده باد ایران ایران آریایی ،ننگ و نفرین بر هر چی‌ آخوندو تازی تازی پرستو مزدور مواجب بگیر با افکار پوسیده عصر حجری .
  1
  9
  دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.