سرلشکر رشید: باید جلوی کسانی که آمریکا را بزک می‌کنند بایستیم

آقای رشید در مراسم بزرگداشت نیروهای موشکی سپاه پاسداران سخن گفته استسرلشکر پاسدار غلامعلی رشید، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، هشدار داده است که برخی "خائن و ساده‌اندیش" در پی بهبود روابط ایران و آمریکا هستند، اما باید جلوی آنها ایستاد.
 
آقای رشید امروز، پنجشنبه ۲۱ آبان، گفت: "بعد از توافق هسته‌ای برخی به دنبال بزک کردن چهره منفور آمریکا و منتظر فاصله گرفتن سیاسی ایران از مقابله با استکبار و آمریکا هستند. اینها دو دسته‌اند، یک دسته ساده اندیش‌اند و خائن نیستند که شاید از برخی مسئولین هم جزوشان باشند، اما یک عده مغرض و خائن و نفوذی‌اند."
 
این فرمانده نظامی هشدار داده است: "ما در مقابل هر دو دسته باید بایستیم چون اینها می‌خواهند پای آمریکا را به ایران باز کنند."
 
پس از توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهان آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران مکررا تاکید کرده است که نباید درباره موضوعات دیگر با آمریکا مذاکره کرد و پس از توافق هسته‌ای باید مراقب "نفوذ" آمریکا بود.
هفته گذشته اطلاعات سپاه پاسداران چند نفر را به اتهام اینکه از " عوامل نفوذ" هستند دستگیر کرد.
 
سرلشکر رشید امروز گفته است: "توافق هسته‌ای به معنای همسویی ایران با قدرت‌های استکباری و آمریکا در مسایل منطقه نیست، اما دشمن همواره برنامه خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی دنبال می‌کند."
 
این فرمانده نظامی گفته است تقابل جمهوری اسلامی ایران و آمریکا "صرفا برروی منافع جغرافیایی نیست بلکه براساس تقابل اسلام و کفر است."
 
آقای رشید در بخش دیگری از صحبت‌هایش بر توانایی‌های نظامی نیروهای مسلح ایران، به خصوص توان موشکی سپاه پاسداران تاکید کرده است.
+4
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  united-iran - ملبورن، استرالیا

  بعد از توافق هسته‌ای برخی به دنبال بزک کردن چهره منفور جمهوری اسلامی و منتظر فاصله گرفتن سیاسی جهان از مقابله با جمهوری اسلامی هستند. اینها دو دسته‌اند، یک دسته ساده اندیش‌اند و خائن نیستند، اما یک عده مزدور بسیجی و سپاهی و خائن و نفوذی‌اند. ما ملت ایران در مقابل هر دو دسته باید بایستیم چون اینها می‌خواهند پای جمهوری اسلامی را به کشورهای جهان باز کنند. پس از توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهان نباید درباره موضوعات دیگر با جمهوری اسلامی مذاکره کرد و پس از توافق هسته‌ای باید مراقب "نفوذ" جمهوری اسلامی بود.
  4
  28
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  بیا بایست ببینم چه غلطی میتونی‌ بکنی‌. اخه بنده خدا د اگه امریکا اراده کنه که شما سوراخ موشو خدا تومن خرید و فروش می‌کنین، این مزخرفات چیه واسه خود شیرینی‌ ردیف می‌کنین؟ امریکا داره کمک میکنه شما‌ها بر سریر قدرت بمونین پس وهم برتون نداره.
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  یابو ی اسلامی------ چگونه وقتی‌ کارتر جان.!!!!با پرداخت ۱۵۰ میلیون دلار در پاریس به بابا جان خمینی خوب بود....و بی‌ بی‌ سی‌..جان وقتی‌ برای تظاهرات ضد شاه خط میداد..فردا ساعت فلان در خیابان آریامهر تظاهرات خواهد بود!!!!!و ادامه!!حالا بد شدند؟؟؟؟خر خودتانید.
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  بزک کننده اصلی‌ علی‌ گدا چلاقدست ارباب افلیج توست که جهت ماندن بر اریکه قدرت کثیف در مقابل آمریکا زانو زد خودت هم خوب میدانی‌ و داری امت احمق حزب الله را خر می‌کنید
  0
  4
  جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  55 paring. خوشهالم که بعضیها مثل شما دسیسه 57 رو با یاد میارند. کنفرانس گوادالوپ ، نقشه و پشتیبانی مالی امریکا مزدوری خمینی، وبا عرض معذرت ملت احمق. واین چرا هیچ کدام از گروگان های آمریکایی و یا دیگر اتباع اروپایی هیچ گاه هیچ آسیبی ندیدند ولی در هر موردی به سادگی کشتن یک مگس ایرانیان اعدام میشن .
  0
  4
  شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  امریکا را از دست اینها بگیرید دوروزه سرنگون میشن
  0
  0
  شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.