چرا "بابک‌ زنجانی"دوست ندارد ساعت‎‌لوکس‌خودرا به‌زنگنه‌بدهد؟!

بابک زنجانی در هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات خود خطاب به معاون دادستان گفت: دلیل اینکه برایتان نوشتم حاضر نیستم ساعت، انگشتر، ۴ ماشین و ۲ موتور سیکلتم را به نفت بدهید این است که دوست ندارم ماشینم را زنگنه سوار شود و به مجموعه نفت برسد، این اموال را آتش بزنید اما به نفت ندهید.
گمانه زنی هایی در مورد قیمت ساعت "زنجانی"
به گزارش جهان نیوز، در هر حال، نمی توان منکر این شد که بابک زنجانی به تجملات شخصی بسیار علاقه مند بوده چرا که روزنامه انگلیسی زبان "نشنال" چاپ دبی و سایر رسانه ها حتی رسانه های خارج از ایران از ساعت میلیونی و بنز ۵۰۰ اس‌ال زنجانی، که بیش از ۶۰۰ میلیون قیمت دارد، سخن می گفتند.
در شرایط فعلی اخباری مبنی بر ساعت ۵۰۰ میلیونی ، انگشتر الماس و خودکار طلای بابک زنجانی به گوش می رسد که در دادگاه همراه او بوده و به مامور زندان تحویل داده است.
 
اما مارک ساعت معروف بابک زنجانی، ساعت گران قیمت "پتک فیلیپ ۵۱۱" است. ساعتی که به روایت سایتش ۲۰۰ هزار فرانک سوییس یعنی در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون قیمت دارد.
این ساعت که محصول سال ۱۹۸۴ شرکت معروف پتک فیلیپ سوییس است در ایران بسیار کمیاب است، این نوع از ساعت ها که صرفا با سفارش مستقیم سفارش دهنده امکان ساخت و تولد دارد، به مانند انسان دارای شناسنامه بوده و برخی از قطعات آن دست ساز می باشد. این شرکت به دلیل ساخت ساعت‌های بسیار گران قیمت و پیچیده به عنوان پادشاه ساعت شناخته می‌شود، جواهر های به کار رفته در ساعت های مچی این شرکت، دلیل اصلی قیمت بالای آن می باشد. گرانترین ساعت جهان نیز از آن این شرکت می باشد.
+65
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  این بسیجی‌ اقتصادی به شدت اهل تجملات هم بوده است.
  2
  84
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  خوب پول نفت به معنای واقعی بهش دادند و اون هم این چیز ها را خرید. قبل از انقلاب به همه قول پول نفت دادند و بعد از انقلاب همه را به این یکنفر دادند.
  2
  86
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  الان یعنی رسانه یک کشور به این نتیجه رسید که بین اون همه ثروتی که داره جابجا میشه و نقل قولی که از خود زنجانی شد مبنی بر یک حساب بانکی بالغ بر 22میلیارد یورو پول نقد بوده، قیمت این ساعت و دست ساز بودنش باعث عکس العمل بابک زنجانی شد؟ یعنی واقعا عقل تو کله اون خبرنگاری که قلم گرفته دستش شر و ور مینویسه هم هست؟ 22 میلیارد یورو پول نقد میفهمه یعنی چی؟ چندتا از این ساعت ها میتونه تهیه بکنه! مملکت ما رو باش که توسط چه عتیقه هایی آنالیز و اطلاع رسانی میشه
  4
  60
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  تبریز،امیرخیز، ستارخان - استکهلم، سوئد

  من یک ساعت سیکو معمولى دارم و یک خودکار بیک که از ایران اوردم. الان با خانواده دور هم نشستیم و سرحالم. هیشکى هم منو نمى شناسه و فقط دوستام میان دم دره خونمون که بریم بیرون. خیلى خوشحالم
  3
  105
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  وقتی انسان یکم به مرگ فکر میکنه و این موضوع که نهایتا چند سال دیگه میخواد زنده باشه اونوقت خیلی از این مسایل افراطی و ولع سیری ناپذیر تجملاتی براش بی معنی میشه.من خودم یه مدت اینطوری شده بودم. از هر چیز کلکسیون داشتم که بالطبع هنوز هم دارمشون ولی بعد یه مدت فکر کردم همینایی که جمع کردم تا اخر عمرم هم همشونو نمیتونم حتی کهنه کنم !کلکسیون ماشین و ساعت و عینک افتابی و ادو کلن و فیلم های اوریجینال که الان سه هزار تا شده و سی دی های صوتی اوریجینال و کفش....کلکسیون شلوار لی دیزل ! ولی حقیقتا اسم این کارخونه ساعتسازی رو هم نشنیده بودم و همیشه دست بالای دست بسیاره. یادمه بچه که بودم تمام جوایز تخم مرغ شانسی ها رو داشتم . کلکسیون بی نظیری بود.کلکسیون مجله ماشین و دانستنیها و کتاب های مایک هامر و بعدش هم شروع کردم به کلکسیون کتاب های خارجی مصور و یه کتابخونه عظیم کتاب داشتم.کلکسیون فندک زیپو و ورق کم. الان یک تن ات و اشغال دارم نمیدونم چکار بکنم. همه رو میفروشم اگه کسی تو این مجموعه ها براش جذابیتی هست خبر بده.
  11
  20
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی دارای چندین هویت جعلی بوده است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود. 1) بابک زنجانی فرزند علی به شماره شناسنامه ۱۲۰۰. 2) بابک زنجانی فرزند مرتضی به شماره شناسنامه ۵۹. 3) بابک زنجانی فرزند مرتضی به شماره شناسنامه ۱۵۶۴. 4) محمد بابک روغنی زنجانی فرزند مرتضی به شماره شناسنامه ۱۶۱۸. 5) محمد بابک روغنی زنجانی فرزند مرتضی شماره شناسنامه ۱۳۲۷.
  44
  15
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  تو که نوچه ی اونایی اینه وضعت . ببین آقا رهبره و پسرش و بقیه ی کله گنده ها الان چه بلایی به سره مال و امواله این ملت آوردن . لعنت به همتون
  1
  31
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ
  این برادران دلواپس و به تازگی ضد نفوذ هم شده اند تا حالا نشده به غارت های میلیاردی برادران قاچاقچی اعتراضی بکنند .
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  جنگ جنگ کفتاران است این اواخر دو لپی تنها می‌‌دزید حالا باید تلافی پس دهد. رهبر دزد. پسر رهبر دزد . دختررهبر دزد . عمه‌ رهبر دزد. خاله رهبر دزد .بسیجی‌ ،سپاهی مجلسی امام جمعه‌ مدیر وکیل دزد .و فدای رهبر گویان در این جا آفتابه دزد . خوب چه انتظاری از حکومت عدل علی‌ می‌‌باشد که رهبرش گوید کش ندهید . و در این سرزمین کافران مدیر ورزش ۶ میلیون بی‌ قابل رشوه می‌‌دهد یک شبه کنار گیری می‌‌کند و دادستان در خانه ایستاده . این کافران گدا سفت هستند . ۶ میلیون هم شد پول ؟ این‌ها باید قبل از دزدی یک در آموزش دزدی در نزد دلتین ناب اسلامی پیش ما بینند. دکل ۱۰۰ تنی نفت در روز روشن ناپیدا میشود که با ۱۰ شرلوک نمی‌‌شود پیدا کرد. البته اگر هم این آلمانی‌‌ها دره دزدی هم در نزد ما بینند فایده ندارد. تصور کنید بعداً آنگلا مرکل بیاید در تلویزیون گوید............. لطفا کش ندهید
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.