پزشکی قانونی راز مرد همسرکش را فاش کرد

گزارش پزشکی قانونی درباره نحوه مرگ یک زن، تحقیقات پلیس همدان را به سمتی برد که باعث دستگیری عامل جنایت شد.
 
این جنایت 5تیرماه امسال رخ داد و آن روز وقتی مأموران پلیس همدان در جریان مرگ یک زن در خانه‌اش قرار گرفتند راهی آنجا شدند. زن جوان در خانه‌شان خوابیده بود که مادرشوهرش هر چه او را صدا زده، پاسخی نشنیده و وقتی خودش را به وی رسانده، متوجه شده بود که عروسش نفس نمی‌کشد و پلیس را در جریان قرار داده بود.
 
ماموران پس از حضور در خانه این زن به تحقیقات میدانی پرداختند اما هیچ نشانه‌ای که ثابت کند زن جوان به قتل رسیده است پیدا نشد. حتی روی بدن و گلوی او اثری از کبودی، زخم یا خفگی دیده نمی‌شد و همه‌‌چیز از این حکایت داشت که احتمالا وی در خواب سکته کرده و جانش را از دست داده است.
 
با این حال به دستور قاضی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ این زن مشخص شود. با گذشت چند‌ماه از حادثه، پزشکی قانونی اعلام کرد که زن جوان بر اثر خفگی جان باخته و فردی راه تنفس او را به طرزی کاملا حرفه‌ای و بدون اینکه رد و اثری بر جا بگذارد، مسدود کرده بود.
 
این نظریه یعنی زن جوان به قتل رسیده بود و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان همدان تحقیقات برای کشف راز این قتل را شروع کردند. نخستین کسی که مظنون جنایت بود، شوهر زن جوان بود. مأموران در تحقیقات متوجه شدند که این مرد رابطه خوبی با همسرش نداشت. آنها با هم بر سر موضوعاتی اختلاف داشتند و حتی شب قبل از حادثه نیز دعوایشان شده بود.
 
با این اطلاعات او بازداشت شد و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و شب حادثه بر سر همین اختلافات بحثمان شد. من از این بحث و جدل‌ها خسته شده بودم و آن شب چنان عصبانی شدم که با دست طوری گلوی او را گرفتم که ردش نماند. وقتی مطمئن شدم که همسرم نفس نمی‌کشد، وانمود کردم که وی خوابیده و خودم هم به حیاط خانه رفتم و در آنجا خوابیدم.
 
اما صبح، مادرم که با ما زندگی می‌کند وقتی سراغ همسرم رفت، متوجه شد که او جانش را از دست داده است.سرهنگ زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان با بیان این خبر گفت: بعد از اعترافات عامل جنایت، برای وی قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.
+19
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  داستان غیرِ واقعی.
  9
  7
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  باورم نمی‌شه مثل پشه آدم هارو میکشن واقعا اینها ایرانی‌ هستن ؟
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.