مردی که زنده زنده خود را روی ذغال کباب کرد!

به گزارش الف، بروک جیا بینهوئی 25 ساله که از بیماری لوسمی یا سرطان خون رنج می برد برای رهایی از سلولهای سرطانی خود را کباب کرد ! او قبلا در سخنانی شنیده بود که در 42 درجه سیلیسیوس سلولهای سرطانی بدن از بین می روند به همین خاطر تصمیم گرفت بدین روش از شر سرطان رهایی یابد.بدین منظور کپه ای از زغال سنگ اماده نمود و انها را اتش زده و خودش را بر فراز اتش قرار داد !
بینهوئی ساکن شهرستان یونلونگ از توابع استان یوننان چین است.او در سال 2013 به بیماری سرطان خون مبتلا شد و توسط کمکهای مردمی مورد پیوند استخوان قرار گرفته بود.
 
این مرد جوان چینی وقتی که همه درها را به روی خود بسته یافت در حیاط خلوت منزل خود مقداری زغال سنگ فراهم نمود و توسط چند تکه چوب تخت غیر عادی بر پا نمود و زغال سنگ را اتش زد و خودش روی تخت ساخته شده دراز کشید
 
جیا در سخنانی گفت کارشناسان بر این عقیده اند گرممی 42 درجه سیلیسیوس قادر است سلولهای سرطانی بدن را از بین ببرد به همین خاطر من تصمیم گرفتم این روش را نیز ازمایش نمایم.جیا مقداری زغال سنگ جمع اوری می نماید و انها را با چوب و هیزم مشتعل می نماید هنگامی که چوبها می سوزد و تنها زغالهای داغ بر جا می ماند روی تخت دراز کشیده تا بدین روش سلولهای سرطانی خود را از بین ببرد.
 
جیا می افزاید من شنیده بودم که در اب گرم 42 درجه این کارایی دارد اما نگه داشتن دقیق درجه اب در چنین دمایی برایم مشکل بود به همین خاطر تصمیم به ازمایش کردن این روش گرفتم.
 
بروک جیا بینهوئی 5 سال قبل با نامزدش لیو یوان ازدواج نمود و حتی تلاش همسر برای منصرف نمودنش بی نتیجه بود.جیا پس از اینکه ازمایش سرخ نمودن خود را روی زغال سنگ به پایان می رساند به بیمارستان مراجعه نموده تا نتیجه انرا پزشکان برسی نمایند.
+67
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  به قول ابجی نصفه اصفهانی : عقل هم خوب چیزیزها.البته خیلی متاسفم که این مشکل را داری. ولی اخه .... بهتر نبود می رفتی سونا ؟اونجوری میتونستی درجه اش را هم هر چقدر که دوست میداشتی تنظیم می کردی. تو با این کارت اون یک ذره مغزت راهم سوزوندی رفت پی کارش.واقعا که چه دیوانه های
  20
  37
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  ۲۲
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  خب چرا که نه.وقتی علم پزشکی از درمان این بیماری کاملا عاجزه باید از هر شانسی استفاده کرد.
  4
  74
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
  ۱۰۲
  amonbede - تهران، ایران

  حالا خوب شد یا نه ؟
  2
  41
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
  ۳۷
  فامیل دورر - دور، آلمان

  نذر امامزاده بیژن میکرد شفا میگرفت خوب ، دین و ایمون ندارن که اینا
  15
  74
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
  ۴۴
  Behroozuk - بریستول، انگلستان
  یکی نیست به این بگه آخه اوسکول اگه این حرف درست بود که کسی در مناطق گرمسیر مثل آفریقا سرطان نداشت.
  17
  10
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. با درود، بانو اصفهان که معرف حظوردون آ، هسدن. واسم تعریف کردن، یکبار که گربه شون مبتلا به همین مرض شده بود، با استفاده از مایکرو ویو معالجه اش کردن. ماشالله اهل تکنولوژى هستن اما بازم خوبه که خصلت چینى هارو ندارن، اگه نه همون جا پاى مایکرو ویو گربه شفا پیدا کرده رو به دندون میکشیدن.
  7
  8
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۱
  ۴۸
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  خدایا هیچکس سرطان نگیره . حتی ممد مایلی کلنگ !
  1
  11
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
  ۴۷
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  همه چی‌ امکان داره.
  0
  6
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۳
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. درود بر تو یار دیرین .عزیز دل حاج حمید وان بانوی گرامی که نفس من بوده. سرجددت انقدر این ابجی کوچیکه ما رو دست ننداز. نپرونش.قهرمیکنه میگذاره میره انوقت من دستم دیگه به هیچ جای بند نیست. یکم دیگه صبر کن تا من پول اون سینی را ازش بسلفم. انوقت هر چی دوست داری بهش بگو. خودم هم کمکت می کنم.در ضمن تا یادم نرفته .توتاپیک (مراسم تاجگذاری)در جوابت کامنتی که برام گذاشتی من برات یک پیغام فرستادم ولی خب ادمین سانسورش کرد.
  2
  3
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  ۳۹
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  اغا هم پروستاتش رو کباب کنه شاید خوب شه به حق پنش تن
  1
  8
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶
  نظر شما چیست؟