قتل شوهر توسط همسر خیانتکار و مرد میوه فروش

زن جنایتکار که با مرد میوه‌فروش در توطئه‌ای قتل شوهرش را رقم زده است در دادگاه جنایی تهران اعتراف هولناکی داشت.

31 شهریور ماه سال 92 مأموران پلیس ملارد در جریان مرگ مرموز مرد جوانی قرار گرفتند که از پنجره خانه‌اش آویزان شده بود.

وقتی مأموران خود را به بالای سر جسد این مرد که «فرود» نام داشت، رساندند در نخستین اقدام به تحقیق از کلثوم دست زدند.

وی گفت: صبح امروز وقتی از خواب بیدار شدم دیدم که شوهرم دست به خودکشی زده است در حالی که شوکه شده بودم از همسایه‌ها کمک خواستم و سریع برادرشوهرم را در جریان قرار دادم.
پیکر بی‌جان این مرد در شرایطی به پنجره خانه‌اش آویزان شده بود که مشخص بود وی نه تنها خودکشی نکرده بلکه به قتل رسیده است.

پزشکی قانونی مأموریت رازگشایی پیدا کرد و خیلی زود فاش شده فرود ابتدا با مواد سمی نیمه جان شده سپس خفه شده است.

همین کافی بود تا همسر دروغگوی فرود، بازداشت شود و پرده از جنایت زنانه بردارد. کلثوم در بازجویی‌ها گفت: همسرم جوشکار بود و برای کار به شهرستان‌های مختلف می‌رفت. در نبود همسرم، من با مروت میوه‌فروش سر کوچه‌مان ارتباط پنهانی داشتم تا اینکه فرود متوجه شد و از من خواست که به بهانه‌ای مروت را به خانه بکشانم، من نیز مرد میوه‌فروش را به خانه‌مان دعوت کردم این در حالی بود که شوهرم پشت در اتاق پنهان شده بود. وقتی مروت به خانه‌مان آمد شوهرم با تهدید چاقو دست و پایش را بست و سپس با کمک هم او را با سیخ داغ تحت شکنجه قرار دادیم. سپس او را رها کردیم.

دو سال از این ماجرا گذشت اما من و مروت باز پنهانی با هم ارتباط داشتیم و مروت به من پیشنهاد داد که همسرم را به قتل برسانیم. به خاطر همین یک داروی سمی به من داد و گفت داخل غذای شوهرت بریز! شب حادثه من دارو را داخل غذای فرود ریختم. وقتی غذا را خورد به اتاق خوابش رفت. نیم ساعت بعد مروت به خانه‌‌مان آمد. زمانی که شوهرم بی‌هوش بود مروت با بالشت او را خفه کرد و سپس با کمک هم با طنابی وی را از پنجره خانه‌مان حلق آویز کردیم تا وانمود کنیم او دست به خودکشی زده است. با اعترافات زن خیانتکار مروت نیز خیلی زود دستگیر شد. این مرد در بازجویی‌ها ادعای بی‌گناهی کرد و درباره سوختگی‌هایی که ناشی از شکنجه فرود روی بدنش هنوز دیده می‌شد ادعا کرد که از آنان طلب داشته است و فرود و همسرش به خاطر اینکه طلب وی را پرداخت نکنند او را با سیخ داغ شکنجه کرده‌اند!

ادعاهای این مرد در حالی است که همه شواهد و مدارک قانونی حاکی از آن است که مروت با همدستی کلثوم فرود را به قتل رسانده‌اند. صبح دیروز این زن و مرد جنایتکار در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان‌زاده و دو قاضی مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند. ابتدای جلسه پدر و دو کودک قربانی تقاضای قصاص کردند. مروت وقتی برای آخرین دفاع پشت تریبون ایستاد، گفت: قتل را قبول ندارم اما به خانه قربانی رفت و آمد می‌کردم چرا که با او دوست بودم و به وی 30 میلیون تومان قرض داده بودم او برای اینکه طلب مرا برنگرداند با همدستی همسرش مرا در خانه‌شان تحت شکنجه قرار داد. من او را نکشته‌ام و بی‌گناهم. کلثوم نیز در آخرین دفاع گفت:‌ اعترافات خودم را پس می‌گیرم. آن زمان برادر شوهرم مرا تهدید کرد که اگر قتل همسرم را به گردن نگیرم او فیلمی را که من با مروت رابطه پنهانی داشته‌ام در بین اقوام پخش خواهد کرد. من نیز از ترس حفظ آبرو به دروغ گفتم که شوهرم را با همدستی مروت به قتل رسانده‌ام. باور کنید صبح روز حادثه وقتی از خواب بیدار شدم با جسد حلق‌آویز همسرم روبه‌رو شدم. او خودکشی کرده بود. ارتباط پنهانی من با مروت تنها تلفنی بود!

بنابر این گزارش، اعترافات این زن و مرد خیانتکار سه قاضی عالیرتبه برای صدور رأی نهایی با هم وارد شور شدند.
+42
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  dkdk - اسلیس، دانمارک

  عجب زن اشغال و هرزه‌ای بوده.بیچاره مرده برای اسایش زن و بچه‌هایش میرفته سر کار و زن هوس باز لجن همبستر مرد دیگری میشده..ای خدای بزرگ واقعا ممکنه روزی برسه که انسانهای پست و فرومایه از روی زمین ریششون کنده بشه؟؟؟
  4
  77
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  hossein+87+ - ایران، ایران

  مروت و کلثوم و فرود و...! چند تا تفاله خائن دور همی زدن یه کودن رو کشتن. چیز مهمی نیست. این 2تا رو هم اعدام کنن پروژه تکمیل میشه.واقعا این مردایی که میرن سراغ زن شوهر دار چقدر کثیف و حقیر و تهوع آورن. یعنی اصلا قتلی هم در کار نباشه ، واقعا حکم این مردک اشغال و این زنیکه نجس اعدامه و بس.
  9
  54
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  ماشاءالله به خانمها ی ایرانی
  10
  22
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  [::kasra persia - لندن، انگلستان::]. لطفا جم نبندید دوست عزیز
  1
  8
  دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  چه داستانهای هالیوود باید بیاد از رو اینا فیلم بسازه‌ چه خبر تو ایران
  0
  2
  دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.