واکنش امیر مهدی ژوله به ممنوع التصویر شدن علی ضیا

خبر آنلاین : امیر مهدی ژوله نسبت به اتفاق هایی که بعد دربی بین علی ضیا و پرویز مظلومی به وجود آمد واکنش نشان داد.
 
امیر مهدی ژوله نویسنده و روزنامه نگار در پی ممنوع التصویر شدن علی ضیا واکنش نشان داد و در اینستاگرام خود نوشت:« شاید یه کم دیر شده باشه ولی ترجیح دادم کمی آب ها از آسیاب بیفته بعد حرفمو بزنم. دوستان ببخشید، خیلی معذرت می خوام ولی واقعا من هنوز موفق نشدم ابعاد این غائله علی ضیا رو درک کنم. بذارید یه بار دیگه با هم مرور کنیم.

علی ضیا مجری تلویزیون که از قضا انسان هم هست، گلاب به روتون مثل همه انسان ها دستشویی هم میره، مثل همه انسانها تولید مثل هم می کنه و مثل همه انسانها ورزشی رو دنبال و از تیمی طرفداری می کنه، برای تماشای دربی یا داربی یا هر کوفتی میره به یه کافه یا کافی شاپ یا هر خراب شده ای.

وقتی پرسپولیس تیم محبوب ایشون بعد از کلی فراز و نشیب تو دقایق اضافه دقایق اضافه گل میزنه سر از پا نمی شناسه و چند خطی با شعری که جمعیت میخونن همراهی می کنه... خب؟؟؟ الان چی ماجرا به کجای دوستان برخورده؟ کافه رفتن یه مجری بده، پرسپولیسی بودن علی ضیا مشکل داره یا  موهای آقای مظلومی هم رفته جزء مقدسات و نمیشه باهاش شوخی کرد؟؟

تو فضای فوتبال ما که خواهر و مادر فوتبالیست و داور و مربی و مدیر و گزارشگرش هر روز پرچم تماشاگراست، شوخی با کم مویی یا بی مویی یه مربی اینقدر تند و زننده و غیر قابل بخشش بوده که کار به ممنوع الکاری و شکایت و تهدید و فحاشی و این بساطی که هست بکشه؟ مگه غیر از اینه که سال هاست شعر علی دمبه رو روی سکوها می خونن و با تقلید مشکل مادرزادی علی دایی در گفتار، مجالس عروسی رو گرم میکنن؟

درست از دقیقه نود و پنج این بازی همه اسطوره اخلاق شدیم؟ بی خیال تو رو خدا. تو مملکتی که هر روز با گیلانی ها و آذری ها و خانم ها و امثالهم، رکیک ترین و مغرضانه ترین و زشت ترین شوخی ها میشه و شنیع ترین جوک ها ساخته میشه، واقعا زور داره که یه جوون محجوب به خاطر دو خط همخونی از سر هیجان با یه شعار معمولی و حتی لوس که از قضا حاوی هیچ توهینی هم نیست، اینطور از کار بیکار شه و آماج حملات و فحاشی های همونایی قرار بگیره که همون جوک ها رو می سازن و هرهر به همون جوک ها میخندن. خیلی زور داره. نکته: کلا تو زندگیم یه بار علی ضیا رو دیدم. از ده سال پیش هم که تو مطبوعات ورزشی می نوشتم خدمت آقای مظلومی ارادت دارم.
+74
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  rasan - لندن، انگلستان
  حرفش صحیحه . اما اگر جای دیگر غلط رفتار میکنیم دلیل این نمیشه که کلا هر رفتاری را توجیه کنیم . اره باید دقیقا فکر کنیم و بفهمیم فرق شوخی و توهین را . نیت شناسی هم البته نباید کرد. ولی همونقدر که به ظاهر شوخی های با علی دایی و علی پروین زننده است خودتان هم گواهید که محض شوخی کردن شعار نمیدن در ورزشگاه ها این تمسخر هم شباهتی به طنازی نداره به نظر من . کوتاه آمدن های گذشته است که امروز کار را به جایی رسانده که توهین های هر روزه جامعه ما به اقوام و جنسیت ها و.. برای شما و ما عادی جلوه می کند ...یه جایی خیلی کوتاه آمدیم کجا نمیدانم اما راهش هم این سخت گرفتن های .. نیست
  14
  22
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvaz2012 - کوالا لامپور، مالزی

  کلا ما ایرانی باید همیشه یه سوژه داشته باشیم.یه روزگلشیفته یه روز اکبر عبدی یه روز بی حجابی هنرپیشه حالا هم کلاه گیس این آقا، نمی دونم پس مردم کی میخوان به سرطان پارازیت ،گرانی ، کتک خوردن ،اسیدپاشی ووووووووهزاران چیز دیگه دقت کنند تا سوژه بشه که شاید یکی از اینها هم ممنوع بشه .کلا ما ملت تو جو چیزهای الکی هستیم به خاطر همینه که همیشه مسایل اصلی رو فراموش می کنیم و به حاشیه می پردازیم .اصلا عاشق بحث های الکی و مفتیم .حررررررررررررررررف مفت
  5
  34
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  اقای ژوله اگه در رابط با شخصیت و شکل. فیزیکی و ظاهر خودت بود باز هم چنین. سخنرانی میکردی ؟؟!
  20
  14
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  اقای ژوله واقعا دمت گرم .
  3
  5
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.