سارق ۳۱ ساله در بازداشتگاه جان باخت

یک سارق لوازم داخل خودرو بعد از دستگیری، شبانه به بازداشتگاه کلانتری منتقل شد اما صبح روز بعد دیگر از خواب بیدار نشد و جان باخت.
 
ساعت 7صبح دیروز قاضی منافی‌آذر، کشیک جنایی پایتخت در جریان مرگ جوان 31ساله‌ای در بازداشتگاه پلیس قرار گرفت و با دستور وی تحقیقات در این زمینه شروع شد. آنطور که به نظر می‌رسید جمعه شب جوانی به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو دستگیر شده و به یکی از کلانتری‌های پایتخت انتقال یافته بود.
 
وی روانه بازداشتگاه شد تا صبح روز بعد بازجویی از او صورت بگیرد اما شنبه صبح وقتی مأموران سراغ متهم رفتند هرچه این جوان 31ساله را صدا زدند وی پاسخی نداد. به نظر می‌رسید که او نفس نمی‌کشد که با حضور اورژانس در محل و انجام معاینات، مشخص شد که وی ساعتی قبل جان باخته است. هیچ‌گونه آثار ضرب و شتمی روی بدن وی دیده نمی‌شد و در چنین شرایطی قاضی دستور انتقال جسد این سارق جوان را به پزشکی قانونی صادر کرد تا علت مرگ او مشخص شود.
+29
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  کله شیری - آمستردام، هلند
  حتما اینم فرداش میخواستند بازجوئی کنند ترسیده بیضه وآلت تناسلیشو بزارن رو پیک نیک بسوزونند، خودکشی کرده...
  6
  17
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  hossein+87+ - ایران، ایران
  به درک . به گور سیاه . اگه بدونید چه شوکی به کسی که این بیشرف ها ازشون دزدی میکنن وارد میشه، میفهمید که مرگ عادی برای این دزدای کثیف کمه. من 2 نفر رو میشناختم که یکیشون وقتی فهمید ماشینش رو دزدین سکته کرد و مرد. راننده آزانس بود بدبخت. یکی هم وقتی خونه بود ، دزد اومد و از ترس سکته کرد. دزد رو هم گرفتن ولی چه فایده. به درک که این مردک دزد مرد.
  3
  12
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  حالا باز هم خدا رو شکر هیچ‌گونه آثار ضرب و شتمی روی بدن وی دیده نمی‌شد :)
  0
  1
  دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.