دلیل انتشار عکس یک دختر جوان ایرانی روی جلد مجله تایم

تایم: آیا بلاخره ایران آماده تغییر است؟ چهره آینده ایران گونه خواهد بود؟
تیتر اصلی شماره اخیر تایم مربوط به گزارشی است به قلم «کارل ویک» با عنوان « ایران ۲۰۲۵؛ چگونه دهه ی آینده ایران جهان را تغییر خواهد داد»
 
در توضیح عکس اصلی در صفحات داخلی گفته شده است: «نخی که به دست این دختر ایرانی بسته شده، از بادبادکی در هوا حکایت دارد که بیانگر امید به اوج گرفتن و بالا رفتن است.»
 
همچنین در گزارش دیگری در همین شماره با عنوان «درون ایران بعد از توافق» ، نویسنده نگاهی به وضعیت جامعه ایرانی و نگاه مردم به توافق هسته ای و آینده روابط ایران و جهان پس از برجام دارد.
+177
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  اگر سیاست بازان و منافع طلبان یک سویه و فرصت طلبان روبه صفت زمینه بازی پیدا نکنند آینده خیلی بهتری پیش روی ایران است.
  15
  25
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  amonbede - تهران، ایران

  اینا چقدر ساده هستن که فکر میکنن با این نظام ، ایران تغییر میکنه
  16
  57
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  ایران رو ۳۷ سال پیش شما قدرتها تغییر دادید ، ایران سرزمین مرفه و ثروتمندی بود و آزادیهای اجتماعی و امنیت درش وجود داشت. به روزی افتادیم که به ۲۰۰ سال قبلمون برگشتیم و وقتی‌ انتقاد میکنی‌ میگن همسایه همون رو ببینید ما که بهتریم!
  8
  95
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  این نسل واقعا درخشانه این را می شود از سینمای امروز ایران دریافت شما اگر به سینمای قبل از انقلاب نگاه کنید تمام فیلمها بر اساس ناموس پرستی و انتقام و مذهب بازی استوار بود تفکر انقلابیون 57 ولی فیلمهای امروز سینمای ایران بر اساس مخالفت با قصاص و توجه به حقوق زنان و ضد نامو س پرستی استوار شده این تفکر این نسل است که امروز در سینمای ایران تجلی پیدا کرده آینده درخشانی در انتظار ایران است
  54
  15
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  فکرکنم دوباره سیستم پیشگوئی و آینده نگری انگلیسها درباره سرنوشت ایران و ایرانی,بکار افتاده که ده سال دیگه ما (کجا)هستیم.ملتی که قرنهاست وقت خودرا باراجیف پامنبری آخوند و ملای شیطان صفت و فریبکار,سپری کرده,طبیعی هست که (دیگران)باید برای سرنوشت آنها تصمیم بگیرند
  9
  55
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  کله شیری - آمستردام، هلند

  بزک نمیر بهار میاد ، کمبوزه با خیار میاد
  9
  44
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  پس یعنی‌ خبرای هست، تا اون موقع من دیگه ۵۵ ساله هستم ،ولی‌ بازم خوبه هر وقت جوونی‌ کنی‌ تازه هست.
  10
  11
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  AЯMAN 2000 - ایران، ایران

  اینا همش حرفه. تا 1- رژیم مستبد و عقب مانده جمحوری اصلامی با اون اصلام من درآوردیش نابود نشه و 2-تا برخی از مردمی که از این رژیم و از اصلام و هر چیزی و هر کسیکه که مرتبط با این دین است به هر شکل ممکن دفاع میکنند سر عقل نیان "ایران آزاد، مقتدر و پیشرفته نخواهد شد".
  4
  30
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران

  الونا کاربر گرامی‌، کدوم نسل درخشانِ ؟ نسلی که آمارِ اعتیاد و فحشا دقیقه‌ای و ساعتی‌ درش در حال رشد؟ نسل کودکان کار؟ نسل بچه‌های کارتن خواب؟ صنعتِ فیلم در ایران هم مانند سایر رسته‌های فرهنگی‌ در حال رشد بود، جناب مهر جویی، حاتمی کیا، بیضایی کارگردان‌ها‌ای تربیت شده همون عصرند، این دوره که شاه کارهاش سلحشور و ده‌نمکی هست، مطمئناً هر جامعه که درش خوقن ، دیکتاتوری محض حکفرماست بیشتر نویسنده داره، فیلمساز داره این راه مبارزِ با حاکمان مستبد ایران است جای تعجب نداره.
  3
  23
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::simairani - کاشان، ایران::]. کارتن خوابی و فقر و گرسنگی عاملش حکومت ایرانه نه مردم . ولی این نسل افکار نویی دارد ضد خشونت است طرفدار سکولاریسم و دموکراسی است کاملا مخالف نسل 57 من توصیه می کنم حتما فیلم طبقه حساس را نگاه کنید که با چه شجاعتی ناموس پرستی را مسخره می کنه این باور و فکر این جامعه مدرنه .
  6
  3
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  اتفاقا همون حکومتی که باعث "فقر" گرسنگی" بیسوادی" و کارتن خوابی‌ شده داره جوان‌های این مملکت رو از بین میبره، سپا ه اراذل و اوباش همین رژیمِ که از اعتیادِ نسلِ کنونی‌ ایران داره خدا تومن پول به جیب میزنه. اینها فیلم "طبقه حساس " رو ساختن ،منم این فیلمو دیدم، فیلمِ "قلادهای طلا "رو هم ساختن مگه انحطاط جامعه رو یا شوکفایشو باید بر اساس نقد فیلم‌های ساخته شده ( اون هم داستانی‌) محک زد؟؟؟؟ نسلِ درخشان و سالم وقتی‌ خواهیم داشت که اممل بیماری و طاعون از مملکت ریشه کن شود و لاغیر.
  1
  3
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.