دابسمَش فاطمه معتمدآریا و جعفر پناهی از دیالوگ معروف فیلم قیصر - ویدیو

جعفر پناهی و فاطمه (سیمین) معتمدآریا، دو سینماگر شناخته‌شده‌ی سینمای ایران، دیالوگ معروف بهمن مفید و بهروز وثوقی در فیلم "قیصر" را با استفاده از اپلیکیشن صداگذاری دابسمَش بازی کردند.
جعفر پناهی با انتشار این ویدئوی کوتاه در صفحه‌ی اینستگرام خود نوشته «در تب دابسمش با سیمین خان معتمد آریا».

+190
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  کثیف ترین و متحجرانه ترین فیلم و متاسفانه یکی از خوش ساخت ترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران
  56
  21
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Nader-Maryland - مریلند، ایالات متحده امریکا
  زیباترین دیالوگ‌ها تو این فیلم شنیده می‌شه. گفتم هه ت ت . حالا ما به همه گفتیم زدیم، شما هم بگین زده، خوبیت نداره.
  9
  28
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  حیف جعفر پناهی که دیالوگ این فیلم فاقد ارزش رو باز خوانی میکنه....
  28
  15
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  این دیالوگ ابتکاری از خود بهمنِ مفید بده و ارتباطی‌ به نویسنده فیلم نامه جنابِ کیمیایی نداره. فیلمی به نظر من سراسر ترویجِ تعصبی کور ، خود یک نفره به قاضی رفتن و لات بازی و چاقو کشی‌.
  12
  18
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  alvares - زوریخ، سوییس
  فیلمهای آبگوشتی فوق ضایع که زمان شاه ساخته میشد بیش از ۸۰ در صد فاسد و بی‌ محتوا بود، از بهروز وثوقی گرفته تا.. همه فرهنگ لات بازی و عربده کشی‌ بود که آخر سر منجر به انقلاب ۵۷ شد. از همشان متنفرم، گند زدند و رفتند گم شدند خارج، حتا ۱ بار هم محاکمه نشدند و ۱ قدم بر ضد حکومت آخوندی بر نداشتند،، نفله ها...
  20
  15
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. [::alvares - زوریخ، سوییس::]. اتفاقا این فیلم و فیلم طوقی از با ارزشترین فیلمهای تاریخ ایران هستند به علت اینکه ایرانی هستند محبوبیت بین المللی نداشتند دلیل ارزش این فیلمها این است. این فیلمها ملقمه ای از جهل خشونت و غیرت و تعصب بیجا همراه با اعتقادات مذهبی و سنتها هستند در کنار آن خروج از تفکرات سنتی و مذهبی در موقع عصیان و منافع انسان به زیبایی نشان می دهند در هر دوی این فیلمها سر چیزهای بی ارزش که می توان با عقل منطق از آنها جلوگیری کرد خونریزی می شود. از این دست فیلمها متاسفانه در حال حاضر کم داریم (حکومت نمیخواهد چون می خواهد اعدام خیابانی کند و فردوسی پور شوی عوامگری بسازد) این فیلمها همین داستان امروزی زندگی ماست که مرد جوانی سر غیرت خواهر خود را می کشد اسید می پاشد یا در محل خونریزی می کند همه برای حفظ آبرو غیرت جهل است. جوان نمیتواند خشم خود را کنترل کند با یک چاقوی 2000 تومانی خود و خانواده ها را بدخت میکند و اخلاق جامعه ای را به چالش میکشد. فیلمهای زمان شاه بخوبی مردانگی و معرفت و اگر مال نداری انسانیت که داری را نشان می دهند.
  8
  8
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::romano - تهران، ایران::]. نه عزیز اینطور نیست، این فیلم در داستان و سناریو خیلی‌ مشکل داره، تنها هنر کیمیایی بازی گرفتن خوب از هنرپیشه‌ها هست. ایشان تا به امروز هم یک فیلم واقعا مطرح نساخته ، تنها فیلمی که می‌توانست برای ایشان موفقیت جهانی‌ بیاورد داش آکل بود که به لطف مرحوم صادق هدایت از یک داستان قوی و با عمق بر خوردار بود، ولی‌ کیمیائی با افکار بیمار گونه خود داستان فیلم رو تغییر داد و نتیجه آن شد که همه می‌دانیم. در یک کلام، نقطه ضعف کار کیمیایی داستان و سناریو فیلمهاش هست، و آگر نه صحنه پرداز خیلی‌ خوبی‌ هست.
  0
  5
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. درست میگی تکنیکشون ضعیفه منظور من پیام این فیلمهاست. من از جهل و تعصب و نابودی بکاربرندش در این فیلمها لذت بردم بقولی با خون نمی توان خون را شست را خیلی خوب منتقل کرد وگرنه حرف شما کاملا متینه.
  1
  2
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::romano - تهران، ایران::]. درود بر شما دوست عزیز، این نگاه شما به فیلم قیصر را میپسندم. موفق و پیروز باشید.
  3
  0
  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  رمانو، تهران ، ایران کاربر گرام، پیامِ "قیصر" کجا نابودی به کار بردنِ جهل و تعصبِ ؟ مثل اینکه یادتون رفته ۲ تا داداشها که یکی‌ بی‌ چاقو بعد اون‌یکی با چاقو ( که دید کاربردِ بیشتری داره) برای دفاع از ناموس ،کشته شدن و حسابی‌ کشتن، هنوز جزوِ قهرمانان ملی‌ حساب میشند. دیالوگ‌های که در آن کارشون رو توجیح میکنند هنوز ورد زبون خیلی ‌ها است، چرا اتفاقا ما بعد از ۴۰ سال گویا که از ساخته شدن این فیلمِ مبتذل می‌گذره همون جور که
  0
  1
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  مورد توجه شما واقع شدِ به اسید پاشی رسیدیم و کشتن خواهر به دستِ برادر وووا اتفاقا نشون میده که این فیلم نتنها موفق نبود بلکه " قیصر " شدن رو سمبلِ جوانمردی کرد ، چاقو رو داد دست هنرپیشه خوشتیپ اون زمان و گفت تا میتونی‌ بکش و در راه حفظ ناموست کشته شو، این فیلما با ارزشند چون ایرانی‌ هستند و محبوبیت بین‌المللی ندارند؟!!! فیلمی ایرانی‌ شد نمی‌تونه بدرخشه؟در موقع عصیان خروجِ از تفکراتِ سنتی رو نشون میده؟!!
  0
  1
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  یک وقت خدای نکرده فکر نکنید من تقصیر تمامِ این قتل‌ها و اسید پاشی‌ها رو دارم مینویسم به پای "شاهکارِ "جناب کیمیایی؟ نه ، منتها کامنت پیچیده شما (البته برای من حقیر )یکم سوال برانگیز بود.
  0
  1
  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.