اخطار محترمانه کروش به مایلی‌کهن : فقط به خاطر کفاشیان حرف نمی‌زنم

محمد مایلی‌کهن شب گذشته در تلویزیون دوباره از کارلوس کروش به تندی انتقاد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته محمد مایلی کهن و علی کفاشیان در برنامه ای در شبکه خبر، از تیم ملی حرف زدند. مایلی کهن که همیشه منتقد کارلوس کروش است در این برنامه به شدت از سرمربی تیم ملی انتقاد کرد. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت: «او کارنامه موفقی نداشته، نه قبل از تیم ملی ایران، نه در زمان هدایت تیم ملی ایران. اگر کروش واقعا دستیار اول فرگوسن بوده، چرا بعد از خروج الکس فرگوسن از منچستر آن جا مربی نشده است؟ با حضور خلعتبری، رحمتی و عقیلی تیم ملی به دور دوم جام جهانی صعود می کرد. ما قبلا هم به جام جهانی صعود کردیم و آقای کروش کار شاقی نکرده است. ضمن اینکه ما در جام جهانی در بین 32 تیم سی و یکم شدیم و این ارزیابی را فیفا انجام داده است. حالا هم دوباره می توانیم با ایشان به جام جهانی برویم و بین 4 تیم گروهی پنجم بشویم.»

در حالی که مایلی کهن مقابل چشمان علی کفاشیان به تندی از کروش انتقاد می‌کرد، آرین قاسمی مترجم کارلوس کروش به روی خط آمد و گفت: «کروش فقط به احترام حرف کفاشیان حرف نمی‌زند و جواب نمی‌دهد.» تماس آرین قاسمی با این برنامه یک پیغام برای محمد مایلی‌کهن داشت؛ اینکه کروش هر لحظه آماده است علیه او مصاحبه کند اما فعلا ترجیح داده به دادن یک اخطار اکتفا کند.

طبیعی است که قاسمی، مترجم کروش به طور سرخود با این برنامه تماس نگرفته تا این جمله را به زبان بیاورد بلکه او از طرف کروش تماس گرفته و حرف او را زده است. اما از آنجا که کروش فعلا تصمیم گرفته حرفی نزند، ترجیح داد که مترجمش روی خط برنامه برود و با این یک جمله، اخطاری به مایلی کهن بدهد که مراقب انتقادهایش باشد. کروش مدتی با علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون در افتاده بود و در این مدت مصاحبه‌های زیادی علیه او انجام داد که سرانجام کفاشیان با تهدید به جریمه مالی و اخراج کروش، توانست به مصاحبه‌های او پایان دهد. اما اینکه کروش در مقابل مایلی کهن تا چه زمانی سکوت کند،‌هنوز مشخص نیست.
+34
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  abadansara - سندویکن، سوئد
  چرا صورت مساله را پاک می کنید. من دل خوشی از مایلی نو ندارم اقای کیروش برای یکبار هم که شده بود می بایستی در مناظره با اسدی شرکت می کرد ی و تمام حرفهاتو میزد که اینکار را نکرد و این همه هیاهو حاشیه پیش اوردی. کلا مملکتی که رییس فدراسیونش لنگه کفش باشه و مدیر تیم ملی به نان بربری میگه بیسکویت و ...... باید به حال چنین مملکتی گریه کرد
  17
  5
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  JustBMW - اسلو، نروژ

  انگار این مایلی کهن پاچه کسی رو نگیره روزش شب نمیشه. مردک روانیه. حتما باید یکی رو پیدا کنه که باهاش دعوا مرافعه کنه. بعد از اینکه علی دایی از شرش راحت شد و دیگه تفریح خاصی نداشت ظاهرا احساس پوچی میکرد، حالا هم که پاچه کروش رو گرفته. یکی هم پیدا نمیشه اینو ببنده.
  3
  25
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  نمیدونم اگه مایلی کهن بدنیا نمیومد کجای آسمون کج میشد؟! ینی خدا سر گل لقدکردن کمبودکهن هم فتبارک گفته؟!!!
  0
  13
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  golagha - منچستر، انگلستان
  میخواهد باند بازی را بندازه
  0
  4
  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.