دزدی از آرایشگاه‌های زنانه در توطئه دختر و پسرجوان

دختر و پسر جوان وقتی در خیابان با هم آشنا شدند باند سرقت‌های خشن از آرایشگاه‌های زنانه را طراحی کردند.به گزارش شوک، پسرجوانی به نام عباس که به تازگی با دختری نامزد شده است دنبال کار می‌گشت که به طور اتفاقی با دختری آشنا شد.

دوستی او و زهره در مدتی کوتاه به یک رابطه احساسی تبدیل شد و پسر جوان تعهدات اخلاقی‌اش را زیر پا گذاشت و هر روز به دیدن زهره می‌رفت. آنها با موتورسیکلت این طرف و آن طرف می‌رفتند و چون پولی نداشتند که خرج تفریح‌های خود کنند نقشه‌ای به سر شان زد.دختر و پسر جوان، سرقت‌های تبهکارانه از آرایشگاه‌های زنانه را عملی کردند. آنها در آخرین سرقت  به آرایشگاه زنانه ای واقع در محدوده بلوار طبرسی مشهد دستبرد زدند.فرمانده پلیس خراسان رضوی در این باره به شوک گفت:  در پی اعلام شکایت چند فقره زورگیری‌های خشن از آرایشگاه‌های زنانه تحقیقات پلیسی آغاز شد. سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم افزود: در حالی که تحقیقات گسترده پرونده آغاز شده بود آخرین سرقت به پلیس گزارش داده شد.با اعلام شکایت مدیر این سالن آرایش و زیبایی کارآگاهان پایگاه شمال پلیس آگاهی در مشهد مأموریت یافتند برای پیگیری علمی‌پرونده وارد عمل شوند. آنها در بررسی‌های کارشناسی محل‌های وقوع سرقت  به سرنخ‌هایی دست یافتند که باعث چهره زنی  زنی جوان به عنوان مظنون پرونده شد. این زن شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت. کارآگاهان دختر جوان را شناسایی و دستگیر کردند. این زن در تحقیقات ابتدایی ادعای بی‌گناهی کرد اما در برابر شواهدی قرار گرفت که راهی جز بیان حقیقت در پیش رو نمی‌دید. زن تبهکار خیلی زود همدست خود را نیز به پلیس معرفی کرد. کارآگاهان مرد جوانی که در سرقت‌ها همدست این دختر جوان بود را در اقدامی ‌غافلگیرانه دستگیر کردند. تحقیقات از این تبهکاران که از دوستی خیابانی به سرقت‌های خشن رسیده اند ادامه دارد.  زهره وقتی در شعبه 406 دادسرای شهید بهشتی مشهد پیش روی بازپرس حاتمی‌ایستاد، گفت: من آرایشگاه‌های زنانه را شناسایی می‌کردم و به بهانه مشتری وارد مغازه می‌شدم.  در فرصتی مناسب  با سوء استفاده از غفلت مدیر سالن، در آرایشگاه را باز می‌گذاشتم و موضوع را به عباس خبر می‌دادم. او ناگهان به داخل آرایشگاه حمله‌ور می‌شد و با زورگیری متواری می‌شد.  وی افزود: من نیز که وانمود می‌کردم خیلی ترسیده‌ام بعد از چند دقیقه از آرایشگاه بیرون می‌آمدم و فرار می‌کردم.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز در این باره به شوک گفت:  این زن و مرد تاکنون  به سه سرقت و زورگیری از آرایشگاه‌های زنانه در مشهد اعتراف کردند. سرهنگ حسین بیدمشکی افزود:  زن و مرد تبهکار با پرونده مقدماتی به دادگاه معرفی شده وبا دستورات قاضی پرونده برای تکمیل تحقیقات در اختیار کارآگاهان قرار گرفته‌اند.  وی تأکید کرد: مدیران آرایشگاه‌های زنانه و دیگر اصناف و کسبه می‌توانند با استفاده از آیفون تصویری و در‌های ایمن و مطمئن اقدام به کنترل در ورودی و فضای‌های باز اطراف محل کار خود کنند تا از وقوع چنین سرقت‌هایی پیشگیری شود.
+28
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.