فرار دختران دانشجو از خانه با سودای سفر به خارج

 تحقیقات پلیس برای یافتن دو دختر دانشجو که برای سفر به خارج از کشور از خانه فرار کرده‌اند، آغاز شد.
به گزارش جام جم آنلاین ، هشت روز قبل مردی میانسال با مراجعه به دادسرای امور جنایی از مفقود شدن دختر 24 ساله اش خبر داد. این مرد در شکایتش گفت: دیروز دخترم سحر که دانشجوست، سوار بر خودروی پژوی خود، از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. او دختر خوبی بود و نمی دانم چه شده که خانه را ترک کرده است. او هیچ مشکلی با خانواده نداشت. احتمال می دهم بلایی سرش آمده باشد.
در حالی که تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس جنایی تحقیقاتشان را برای پیدا کردن دختر دانشجو آغاز کرده بودند، پدر سحر بار دیگر با مراجعه به دادسرا مدعی شد دخترش با او تماس گرفته و گفته قصد دارد با یکی از دوستانش به نام مریم به خارج از کشور برود.
 
شاکی ادامه داد: سحر و مریم در دوران دبیرستان همکلاسی بودند و بعد از قبول شدن در دانشگاه، دوستی آنها قطع شد. نمی دانم آنها چگونه بعد از چند سال دوباره همدیگر را پیدا کرده اند. مریم در محله قیطریه زندگی می کند، در حالی که ما از خانواده ای متوسط هستیم.
با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات برای پیدا کردن دختر دانشجو و دوستش وارد مرحله جدیدی شد. در حالی که هیچ ردی از سحر و دوستش نبود، کارآگاهان در تحقیقات تخصصی متوجه شدند او خودرویش را وکالتی به فروش رسانده است. با احضار خریدار خودرو، او مدعی شد دختر جوان خودرو را به قیمت روز فروخته و اعلام کرده قصد رفتن به خارج از کشور را دارد. در ادامه مشخص شد دختر جوان با مراجعه به یک صرافی در مرکز شهر 3000 دلار خریده است.
با مشخص شدن این موضوع و عزم دختر دانشجو و دوستش برای خروج از کشور، کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، تحقیقات تخصصی را برای پیدا کردن مخفیگاه سحر و دوستش قبل از خروج از کشور آغاز کردند.
+37
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  shayan1234 - هامبورگ، آلمان
  یعنی چی ایا دختر دانشجو اجازه ندازه سفر بره
  17
  33
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  انگار خونه زندانه که کسی ازش فرار کرده ! یک آدمی که بچه هم نبوده , دلش خواسته بره , پول هم مال خودش بوده ! به کسی ربطی داره ؟
  20
  56
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. نخیر ... جون به کسی ربطی نداره.شما خودتو ناراحت نکن از دست میری، جشن های خیابونی بی رونق میشه.
  38
  8
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  CanIR1393 - کانادا، کانادا
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. مشکل اینجاست که ممکن صد تا اتفاق براش بیوفته .
  15
  5
  ‌پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  CanIR1393 - کانادا، کانادا
  [::shayan1234 - هامبورگ، آلمان::]. فقط مشکل اینجاست بعد از اینکه یه اتفاقی براش افتاد . آدم هایی مثل شما که اول تشویقش می کردیید فورا می گید اوا من گفتم نرو یه اتفاقی میوفته بعد هم برادر و پدر دختر رو سرزنش می کنید. و میگید تخسیر اونا بود که جلوشو نگرفتند.
  15
  6
  ‌پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.