امام جمعه موقت تهران: برخی کور شده اند؛ می گویند الان باید به امریکا سواری بدهیم

 امام جمعه موقت تهران گفت: برخی می‌گویند الان باید به آمریکا سواری بدهیم. خداوند آنها را کور کرده و عقل و غیرت را از آنها گرفته است.
به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت جمعه در مراسم بزرگداشت شهیدان عبدالله باقری و امین کریمی از مدافعان حرم که صبح یکشنبه در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، با اشاره به ویژگی نهضت عاشورا اظهار داشت: نهضت عاشورا ابعاد، اسرار و رموزی دارد که اینها برای اهل سیر و سلوک در مرور زمان قابل کشف است.
وی ادامه داد: نهضت امام حسین حقیقت قرآن را تجلی کرد و مهمترین بخش این محور جدا کردن یزید و بنی‌امیه و جریان استکبار برای همیشه بود و توانست آنها را منفور کند.
خطیب موقت جمعه تهران با بیان اینکه امام حسین  مظلوم را مجهز و ظالم را منفور کرد، گفت: امروز امام حسین مقابل استکبار، نفاق، سکولار ایستاده و پرچمی را بلند کرده و تا به دست امام زمان برسد و امروز شعار هل من ناصر ینصرنی هنوز بلند است.
صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود به تاثیرپذیری واقعه انقلاب از عاشورا اشاره کرد و اظهار داشت: امام، آمریکا را تحقیر کرد، آنها را به زانو درآورد و به چالش کشید. امام آنها را در موضع انفعالی قرار داد و کاری کرد که آنها امکان بلند شدن نداشته باشند.
وی افزود: آنها چون ضربه خورده بودند، جنگ 8 ساله را به ما تحمیل کردند و در این جنگ همه دنیا را علیه ما بسیج کردند اما از عهده ما برنیامدند.
امام جمعه موقت تهران با انتقاد از برخی افراد که دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند، تاکید کرد: خیلی عجیب است که امروز خیره‌شدگان به قدرت کاخ سفید قدرت شهادت را نمی‌بینند، عزت و عظمت عاشورا و جریان امام حسین را نمی‌‌توانند لمس کنند با اینکه پیروزی ما را در جبهه‌ها دیدند، در مقابل آمریکا سر خم می‌کنند و می‌گویند الان باید به آمریکا سواری بدهیم، خداوند آنها را کور کرده و عقل و غیرت را از آنها گرفته چرا که آنها منتظر این هستند آمریکا برای آنها زندگی درست کند.
صدیقی تصریح کرد: اقتدار ما به روحیه شهادت است و دشمن در جنگ فرهنگی قصد گرفتن این روحیه را از ما دارد.
وی شهادت در راه خدا را با ارزش‌ترین مرگ دانست و گفت: کسی حق ندارد به شهید مرده بگوید خدا می‌گوید که شهید نمرده است و زنده است. امروز جبهه مقاومت روبه توسعه است و امیدواریم به زودی نابودی استکبار و ایادی آن را ببینیم.
+4
رأی دهید
-60

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  چهل ساله که دارین کولی میگیرین واسه همین خیلی براتون سخته که الان کولی بدین . بد عادت شدین .از شما گنده تر ها از تاریخ محو شدن جوجه فکلی
  1
  27
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  نه ملای جفنگو . کولی را مردم نادان ایران 37 سالست بشما عمامه بسرهای حاکم میدهد . امریکا 37 سالست دارد سواری میکند .
  4
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران

  بابا آمام حسین ،عاشورا ،این چرندیات که برای ۱۴۰۰ سال پیش تازیان بوده به ما چه ربطی داره ،از روزی که پاتون رو به ایران گذاشتین برای ایران و ‌ایرانی به جز بدبختی ،بیچارگی ،چیزه دیگه ایی به ارمغان با خودتون آوردین؟؟؟کشور ایران رو به ۲۰۰ سال قبل پسروی دادین ،در دنیا اعتبار نداریم،اسم ‌ایرانی میشنون ،انگار گوششون نمیشنوه و محلی بهت نمیذارن ،دست از سر این مردم بدبخت بردارین ،حق هر انسانی‌ هست که آزادانه زندگی‌ کنه ،از زندگیش لذت ببره ،خانواده‌ تشکیل بده ،با این بدبختی که برای مردم درست کردین نه کسی‌ می‌تونه ازدواج کنه نه شغلی‌ نه آینده ایی ،بچه ۱۱ ساله برای نداشتن ۵۰۰۰ تومن که باید به مدرسه می‌داده میره خودشو دار میزنه ،اونوقت تو و امثال تو اومدین از ۱۴۰۰ سال پیش تازیانی حرف میزنی که به اجداد و نیاکان ما دست درازی کردن حرف میزنی!!!!!!!با این افکار پوسیده تون ایران رو به قهقرا ببرین ،مأموریت شما تازیان و تازی زادها نابودی ایران هست .
  2
  32
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  آخه پوفیوز یک ماه بعد از جنگ عراق گفت بیایید صلح کنیم امام الدنگت گفت اگر این جنگ 20 سال هم طول بکشد ما ایستادیم بعد امریکا هشت سال جنک را بر شما تحمیل کرد آخه چقدر شماها دروغگو هستید بی شرفها
  1
  27
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوند صدیقی تو و هم قطارانت 37 سال است رسما سوار ی از مردم ایران میگیرید و هر کسی هم مخالف این سواری دادنها به شما بوده یا اورا کشتید یا زندانش کردید و یا با هر طرفند و تهدیدی بوده از کشور اخراجش کردید , حالا که بر ملت هنوز سوار هستید از ترس نابودشدنتان میخواهید سواری به امریکا بدهید . خیلی جالب میشه امریکا را هم سوار خود میکنید و هم سوار مردم بیچاره ایران !
  0
  20
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  اتفاقا نه حاج آقا ، تو هم ساده‌ای ،اونها خیلی هم بینا هستند ، دارند کمک میکنند که تو حالا حالاها بیایی جمعه‌ها سر کار ، فراموش نکن اگر به نفعتون نبود که رهبر نرمش قهرمانانه و ذتِ و ظریف نمیکرد و زهر نمی‌خورد و از این قبیل.
  1
  12
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.