بازداشت راننده سرویس به اتهام آزار دانش‌آموز

 راننده جوان سرویس مدرسه با شکایت یکی از دانش‌آموزان به اتهام آزار و اذیت بازداشت شد.
به گزارش جام جم آنلاین ، روز شنبه زن و مرد جوانی با مراجعه به پلیس در شمال تهران از راننده سرویس مدرسه پسر 12ساله شان به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند. مرد جوان در شکایتش گفت: چند روزی بود پسرم گوشه گیر شده بود و از مدرسه رفتن وحشت داشت. وقتی موضوع را پیگیری کردم او مدعی شد راننده سرویس مدرسه او را چند روز قبل در مسیر برگشت از مدرسه مورد آزار و اذیت قرار داده است. با شکایت پدر این کودک مشخص شد خودروی پراید جزو سرویس مجاز مدارس است که راننده آن از چند سال قبل در مدارس مختلف مشغول به کار بوده است.
با ارسال پرونده به دادسرای امور جنایی، راننده 27 ساله سرویس مدرسه با دستور بازپرس پرونده بازداشت شد.
روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، تحقیقات از دانش آموز 12ساله آغاز شد. او در مورد روز حادثه گفت: روز حادثه موقع برگشت از مدرسه راننده سرویس به بهانه خرید مرا به مرکز شهر برد. وقتی به کار راننده اعتراض کردم او ادعا کرد قصد خرید دارد و خیلی زود مرا به خانه مان می رساند، اما پس از چرخیدن در خیابان ها مرا در خودرو مورد آزار و اذیت قرار داد. او بعد از این کار مرا به خانه برد و از من خواست موضوع را به کسی نگویم.
در ادامه راننده سرویس مدرسه در دفاع از خود با رد اتهام آزار و اذیت پسر 12 ساله گفت: پنج سال است به عنوان سرویس مدرسه کار می کنم. اظهارات این کودک دروغ است. آن روز برای خانه باید خرید مهمی را انجام می دادم به همین دلیل به مرکز شهر آمدم و خیلی زود پسر دانش آموز را به خانه بردم. من هیچ کاری نکردم و بی گناه هستم.
در حالی که تحقیقات درباره اظهارات پسر 27 ساله ادامه داشت، مدیر مدرسه با ارسال نامه ای به بازپرس پرونده از اخراج راننده سرویس خبر داد.
با اظهارات راننده جوان او با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی بازداشت شدند و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.
هشدار پلیسپلیس از خانواده ها خواسته است در انتخاب سرویس مدرسه از راننده های مورد اعتماد استفاده کنند و هرگونه تغییر رفتار فرزندان خود را جدی بگیرند. همچنین به آنها آموزش دهند در صورتی که قربانی جرایم سیاه شده اند موضوع را به والدین خود اطلاع دهند.
+84
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  کاشکی یک صیغه محرمیت مدت دار از مهر تا خرداد , بین کودکان و رانندگان سرویس خونده میشد , که اینقدر مشکل شرعی پیش نیاد
  30
  17
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  با این هشدار پلیس بطور مستقیم فرمود امنیت دراین مملکت دیگه کشک هرکی مواظب خودش باشه,ازما دیگه کاری برنمیاد.حالا بدونه مزاح. چرا پلیس هر روز از طریق تلویزیون بمردم هشدار نمیده,مخصوصا زنها؟ولی فکرکنم تن زنها میخواره حی بجای تاکسی سوار این مسافرکشها میشوند.روزی ده بار فقط تو تهران از این طریق تجاوز انجام میشه
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا
  فکر کنم امن تره اگه یه شورت و شلوار اهنی تن بچه هامون بکنیم و قفلشم پیش خودمون باشه
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.