اخراج یکی از بازیکنان تیم والیبال پیکان از مسابقات جهانی برزیل به دلیل "رسوایی اخلاقی"

بی بی سی :گزارش‌ها حاکی از آن است که یکی از بازیکنان تیم والیبال پیکان به دلیل "رسوایی اخلاقی" از مسابقات باشگاه‌های جهانی در برزیل اخراج شده است. اما خبرگزاری دانشجویان ایران، (ایسنا) به نقل از این بازیکن که نامش فاش نشده، این موضوع را تکذیب کرد و گفت که به هیچ وجه کار غیراخلاقی انجام نداده‎ است.
این بازیکن گفته است که زانویش مصدوم بوده و عمل جراحی داشته و افزوده: "قصد داشتم از طبقه سوم هتل که تیم پیکان در آنجا اسکان داشت به طبق نوزدهم محل استقرار پزشک‎ها بروم که گارسون وارد آسانسور شد و میز سرویس او به پایم خورد و من هم ناخودآگاه و از روی درد و ترس مجدد از مصدومیت بلافاصله میز را هل دادم که مهماندار هتل به زمین خورد."
محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان هم گفته است که موضوع "به گونه‌ای در سایت‌ها منتشر شده که صحت ندارد".
بعضی از سایت‌ها اخراج این بازیکن را به دلیل "آزار و اذیت جنسی یکی از کارکنان هتل" عنوان کرده‌اند.
بر اساس گزارش‌ها، این اتفاق در آسانسور هتل رخ داد که توسط دوربین ضبط شده و پس از بررسی توسط مسئولان، زمینه اخراج این بازیکن را فراهم کرده است.
این بازیکن با اشاره به این موضوع گفت: "من با آن شخص کوچکترین تماسی نداشته‎ام. من فقط چرخ را هل دادم. مگر ادعا نکرده‎اند که فیلم این کار را دارند، پس آن را پخش کنند."
آقای شیعی ضمن تایید این حرف گفته است که بازیکن مذکور برای ملاقات با دکتر تیم تصمیم به استفاده از آسانسوری داشته که ویژه کارمندان هتل بوده است و به همین دلیل پرسنل هتل مانع استفاده این بازیکن از این آسانسور می شوند.
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: "خدمه هتل بعد از این حادثه به مدیر هتل شکایت می کنند و مدیر هتل نیز نماینده فدراسیون جهانی والیبال را در جریان این موضوع قرار می‌دهد."
آقای شیعی در ادامه گفت: "فدراسیون جهانی والیبال به رغم پس گرفتن شکایت از سوی مدیر هتل، بر اساس آیین نامه مسابقات این بازیکن را از ادامه رقابت‌ها و حضور در هتل اسکان تیم‌ها منع می کند". بنابراین این بازیکن به ایران باز گردانده شده است.
تیم والیبال پیکان به عنوان نماینده قاره آسیا در یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان در برزیل شرکت کرد و به رتبه چهارم دست یافت.
+9
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  chloe - سیدنی، استرالیا
  تمام این اتفاقات تاَثیر دارو هاست اینجا در استرالیا سالانه صدها نفر که دارو برای افسردگی و یا هر نوع حالات روحی استفاده می کننند بعد از مدتی خودکشی می کنند اگر مستندهای داروهای روانی را ببینید متعجب خواهید شد که این دکترهای روانشناس دلسوز چگونه رسوا می کنند این روانپزشکهای دلال را که پول می سازنند برای این کمپانها۰ از جمله هلاکویی که تبلیق می کند که دارو بخورید۰ بقول روانشناس معروف جوزف مورفی دکتری که برای روان دارو داد قاتل است او می کوید بگردید همان جا که امید را گم کردید پیدا کنید۰کتاب قدرت فکر از جوزف مورفی را بخوانید و اندیشیدن را تغییر دهید همه چیز عوض میشود امتحان کنید موفق باشید
  8
  3
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.