کی‌روش: اجازه صحبت ندارم ؛ رحمتی ۳۵ ساله دروازه‌بان پنجم من است

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه مهدی رحمتی بازیکن خوب و مورد علاقه من است گفت او ۳۵ سال دارد و دروازه‌بان پنجم من است وی همچنین اظهار داشت که طبق دستور فدراسیون اجازه صحبت در باره مسائل حاشیه‌ای را ندارد.
 
به‌ گزارش ‌ایسنا‌، کا‌ر‌لوس کی‌روش که در روزهای گذشته با صدور بیانیه‌های پرتعداد پرکار و خبرساز ظاهر شده، به فدراسیون فو‌تبا‌ل رفت تا در نشستی با رییس فدراسیون به بحث درباره برخی مسائل بپردازد. او در پایان این نشست در جمع خبرنگاران عنوان کرد، دبیرکل فدراسیون فوتبال را نمی‌شناسد! کی‌روش گفت: امروز جلسه‌ای با حضور علی کفاشیان، افشین پیروانی، دن گاسپار به عنوان نماینده کادر فنی و شخص من و البته وکیلم برگزار کردیم.
 
علیرضا اسدی در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد عنوان کرده بود که برای فرگوسن متاسف است که دستیاری چون کی‌روش داشته است. کی‌روش درباره این اظهارنظر هم گفت: شخصی که این صحبت‌ها را مطرح کرده نمی‌شناسم و به یاد نمی‌آورم که او مقام قهرمانی یا افتخاری کسب کرده باشد. مسئله‌ای که امروز با آقای کفاشیان صحبت کردیم و قرار شد از این به بعد هر شخصی در فدراسیون فوتبال صحبت توهین آمیز و یا تحقیرآمیز انجام دهد، وکیل حقوقی من و شخص ریاست فدراسیون فوتبال این مسئله را پیگیری خواهد کرد.
وی ادامه داد: من از رییس فدراسیون فوتبال، آقای کفاشیان دستور کتبی گرفتم و دیگر اجازه صحبت کردن درباره این مسائل حاشیه‌ای را ندارم.
 
در ادامه خبرنگاری به کی‌روش گفت: شما آقای علیرضا اسدی را نمی‌شناسید؟ او درباره فرگوسن صحبت کرده که کی‌روش گفت: خیر من او را نمی‌شناسم. واقعا جالب است که او درباره فرگوسن نظر داده است (با خنده!). نمی‌توانم جلوی خنده خودم را بگیرم. وقتی می‌بینم او درباره این مسئله صحبت کرده است ولی دیگر درباره این مسائل اجازه صحبت کردن ندارم. این صحبت واقعا من را به خنده انداخت.
 
کی‌روش ادامه داد: آیا ایشان قهرمان اروپا شده بودند؟ آیا قهرمان جهان شده بودند؟ 8-9 تا از بازیکنان تیم ملی کنار گذاشته شده بودند و او به تیم ملی دعوت شد. خواهش می‌کنم من را بیشتر به خنده نیندازید چون من دردی دارم که خندیدن تشدیدش می‌کند.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال افزود: من 4 دروازه‌بان در تیم ملی دارم. یک کارمند فدراسیون که اجازه صحبت درباره مسائل فنی را ندارد این صحبت‌ها را مطرح کرده در صورتی که ایشان باید نگران حقوق بنده که پرداخت نشده باشند. ایشان باید به مشکلات عدیده‌ای مانند مشکلات زمین فوتبال بپردازند. البته این مسئله هیچ ربطی به آقای رحمتی ندارد.
 
کی‌روش ادامه داد:‌ همیشه گفته‌ام که رحمتی بازیکن بسیار خوب و مورد علاقه من است اما جزئی از برنامه‌های من در تیم ملی نیست. او 35 ساله است و من جام جهانی را پیش رو دارم. در حال حاضر دروازه‌بان‌های تیم ملی علیرضا حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی که از تیم بزرگ پرسپولیس آمده است، هستند. من سال‌های قبل هم از سپاهان یک دروازه‌بان به تیم ملی آوردم به نام رحمان احمدی که کمک زیادی به صعودمان به جام جهانی کرد. در آن برهه از زمان به خاطر اشتباهاتی که مقابل ازبکستان، قطر و لبنان انجام داد ترجیح دادم دروازه‌بان تیمم را عوض کنم. من این حق را دارم که بازیکنان تیم ملی را انتخاب کنم.
 
وی ادامه داد: روزی که به رحمتی احتیاج داشته باشم، بعد از حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی او را دعوت می‌کنم.
سرمربی تیم ملی در واکنش به این که باشگاه استقلال گفته است اگر کی‌روش رفتارهایش را ادامه دهد، دیگر به تیم ملی بازیکنی نمی‌دهد، اظهار کرد: صحبت‌های من درباره شخصیت معنای ساده‌ای دارد. رحمتی یک روز قبل از بازی تیم ملی از حضور در دروازه‌ شانه خالی کرد. ما به او فرصت دادیم که از بازیکنان و مردم عذرخواهی کند اما او این کار را هم انجام نداد. برای شخص بنده او دیگر جایی در تیم ملی نداشت. بازیکنی که این کار را می‌کند، به تیم ملی هم اعتنا نمی‌کند. امیدوارم به نظر من احترام گذاشته شود. به یاد دارم سوشا مکانی در کره جنوبی و در استادیوم اولسان دوبار توسط مربی کره‌ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کند که میلیون‌ها هوادار دارد و هر از گاهی هم در ترکیب تیم ملی هم جای نمی‌گیرد اما طرفداران پرسپولیس در این باره ناراحت نمی‌شوند. وظیفه کارمند فدراسیون نیست که در این باره اظهارنظر کند و تنها هدف او قرار دادن استقلال مقابل پرسپولیس بوده است. این تنها دلیلی است که می‌توانم برای آن بیان کنم.
+33
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  انقدر من من نکن یابو. این تیم ملی کشور من و رحمتی است و تو کارگری تیم ملی ما رو میکنی پس بفهم که یک کارگر هم باید اندازه دهنش حرف میزنه وگرنه دستمزد بی دستمزد. مشخصه طرف داره دیوانه میشه رحمتی خوب کار میکنه و خوب نتیجه میگیره. تیم ملی جای بهترینهاست فرقی نمیکنه سن شما چقدر باشه و تیم ملی ایران تیم ملی ایرانی هاست نه این کارگر فدراسیون که استخدامش کردند برای کارگری و آماده سازی تیم ملی. اصلاً مهم نیست که رحمتی رو دعوت نمیکنه و رحمتی هم خودش اصلاً حرفی نزده ولی استفاده از عبارات تحقیر کننده و تحریک کننده فقط باعث درگیری و حاشیه سازی میشه. طرف حسابی عصبی هستش و یادمه دوفصل قبل دقیقاً برای ژوزه که مربی پرسپولیس بود همین شانتاژها و فشارها رو می آورد تا تیمش بهم بریزه تا نتونه نتیجه بگیره یا اینکه ده نفر از نفرات اصلیش رو دعوت میکرد به تیم ملی و درحالی که از آنها استفاده هم نمیکرد باعث میشد مربی پرسپولیس بازیکناش رو برای آماده سازی و هماهنگ کردن نداشته باشه.یعنی کسی اینا رو یادش نباشه نمیتونه این آدم بی شخصیت رو بشناسه. میگن رفته جام جهانی خوب برانکو هم رفت!!
  65
  13
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dr.yashar - اسکی شهیر، ترکیه
  پاکسان - ایران، ایران اگه تمام افتخارات فوتباله ایران در عرصه بین‌المللی یعنی‌ در سطح اول فوتباله دنیارو از بدو شروع فوتبال تو کشورو جم کنی‌ شاید به افتخارات این آقا یا به قول شما یابو در سطح اول فوتبال دنیا نرسه آخه کدوم مربیه ما تونسته بره تو تیمهایی مثل منچستر یونایتد و رئال مادرید و در رده ملی‌ بتونه مربیگری تیمهایی مثل پرتغال و آفریقای جنوبی رو به دست بگیر و موفق عمل کنه مربیهای ما که از نظر فنی در عرصه بین‌ المللی جایی‌ ندران
  4
  16
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dr.yashar - اسکی شهیر، ترکیه
  [::paksan - ایران، ایران::] در ضمن ما از ایشون خواهش کردیم با پرداخت دستمزد بالا که البته قیمت بین‌المللی ایشون هستش بیان و سکان هدایت تیم ملی‌ رو بدست بگیرن و همزمان مربیان ما هم بلکه بتونن از تجربیات ایشون استفاده کنن مربیان ما مثلا آقای قلعه نوعی که از طریقه واسطه به عنوانه طرفدار وقتی‌ میخوان دیداری چند ثانیه‌ای با مورینیو داشته باشن سیت‌ها بزرگ تیتر میزنن دیدار مورینیو و قلعه نوعی و گفتگو پیرامون مساله روز فوتبال ولی‌ جالبه که این آقا با این کارنامه ی که در گذشته داره من ندیدم انقد بزرگ نمائی کنه
  1
  14
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::Dr.yashar - اسکی شهیر، ترکیه::]. اول از همه اینکه مربی ایرانی به راحتی میتونه مربی تیم های باشگاهی و ملی کشورش بشه به شرط اینکه مربی خوبی باشه. همانطوری که یک مربی خارجی و اروپایی میتونه. دوم اینکه بهتره که آدم یکمقدار هم چشمهاش را باز بکنه و تحقیق داشته باشه تا بی دلیل روی هوا از یکی حمایت نکنه. داستان دوپینگ تیم کیروش را شنیدی؟ داستان حمایت رسانه ای و باج به رسانه ها در اسپانیا را شنیدی؟ تو ایران که ننوشتند، روزنامه های همون کشورها لو دادند. سوم ذات فوتبال اروپا با آسیا زمین تا آسمون فرق میکنه، ذات فوتبال شرق و غرب آسیا هم کلا فرق میکنه و تیم ها رقابت های متفاوتی در سطح های بالاتری دارند. پس بالطبع کارنامه یک مربی اروپایی در هر تیمی صد برابر مربی ایرانی ارزش دارد. در ارتباط با قلعه نویی هم چالبه که خودش گفته نتوانسته مورینیو را ملاقات کند اما باز این چه ربطی به موضوع داره؟ قلعه نویی نمیتونه فرهاد کاظمی یا علی دایی یا مربیان دیگری که در ایران مشغول هستند را ببینه؟ خوب کیروش هم بواسطه در همان لیگ مربیان دیگری را دیده و بازهم می تواند بدون هیچ واسطه ای آنها را ببیند. این شد دلیل؟
  12
  0
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::Dr.yashar - اسکی شهیر، ترکیه::]. در نهایت یک نفر را دیدم که بالاخره از کیروش دفاع کرد و عوض منفی و مثبت از زبونش استفاده کرد. پس خواهشا ادامه بده یک مقدار از بار فنی کیروش بر روی تیم ملی و تاکتیک تیم توضیح بده و ثابت کن کیروش موثر بوده!!!
  12
  0
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.